3D Secure olmayan Bitcoin siteleri, son zamanlarda birçok yatırımcı kredi kartı ile Bitcoin almak istemektedir. Ülkemizde son zamanlarda kripto paraya ilgi artmaktadır. Kredi kartını kullanarak Bitcoin almak isteyen kişiler 3D secure özelliği olmadan Bitcoin alım satım işlemlerini yapmak istemektedir. 3D Secure anahtarlama ve doğruların korunması için gerekli olan bir özelliktir.

3D secure koruması olmayan sitelerde kart bilgilerinizi kullanarak alışveriş yapılması tavsiye edilmemektedir. Kart sahibinin güvenliğini koruma altına almak için bankalar tarafından sağlanan bir özelliktir. 3D secure özelliği olmadan Bitcoin alabileceğiniz bir site yoktur. Kredi kartınızı kullanarak Bitcoin alabileceğiniz siteleri sizler için yazımızda derledik.

  • Ülkemizde birçok kripto alıp satabileceğiniz kripto para borsaları vardır. Kripto para borsalarının hepsinde kredi kartınızı kullanarak Bitcoin alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Bitcoin Alma Onaysız

3D Secure Olmayan Bitcoin Siteleri

2009 yılından beri hayatımızda olan Bitcoin yatırımları her geçen gün artış göstermektedir. Bitcoin fiyatlarındaki yükselişin ardından kripto paraya olan ilgi arttı. Bitcoin bankalar ve ödeme ağ geçitleri gibi tüm hükümleri ortadan kaldırmış sadece kullanıcılar arasında ödemelere izin verecek bir şekilde tasarlanmıştır.

Kredi kartını kullanarak Bitcoin satın almak isteyen kişilerin tek seferlik onaylanmış web sitelerinden sahip olunan kredi kartı gereklidir. Güvenliğiniz için bu işlemlerin yapılması gerekir. Onaysız Bitcoin alıp alınmayacağını birçok kişi merak etmektedir.

  • Yetkisiz bir kişi olarak Bitcoin alım satım yapılabileceğini iddia eden kripto para borsalarının güvenliği her zaman şüpheli ve tehlikelidir.

Mail Order ile Bitcoin Alma

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok yolu kullanarak para transferini gerçekleştirebilirsiniz. Bitcoin satın almak için posta yolunu kullanan kişiler vardır. Posta yoluyla Bitcoin satın almanın birçok güvenlik riski vardır. Güvenlik riskini göze aldıktan sonra kripto para borsalarından birinde hesabınızın olması gerekmektedir.

Hesabınızı açtıktan sonra Bitcoin ödeme yöntemi olarak posta yoluyla nakit seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Satın alınacak tutarı ve para birimini girdikten sonra para gönderebilirsiniz. Posta yoluyla Bitcoin alabileceğiniz bazı web siteleri bulunmaktadır. Binance gibi büyük kripto para borsalarında bu yöntem bulunmamaktadır.

Sanal kart ile Bitcoin Almak

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza sanal kart özelliği gelmiştir. Sanal kartlar kredi kartları gibi olmakla beraber güvenlik için sanal kartlar daha önemlidir. Nakit para ile Bitcoin almak için birçok kripto para borsaları vardır. Kredi kartınız ile ya da sanal kartınızla alabileceğiniz kripto para borsalarının sayısı oldukça azdır.

Kredi kartınızı kullanarak alabileceğiniz kripto para borsalarında Visa, Maestro ve MasterCard özelliklerine sahip olunması istenmektedir. Bitcoin almak istediğiniz zaman ödeme seçenekleri arasında kredi kartı seçeneğini görebilirsiniz. Sanal kart bilgilerinizi kripto para borsalarına yazdıktan sonra kolayca Bitcoin almaya başlayabilirsiniz.

  • Güvenliğinizi korumak için sanal kart kullanmanız tavsiye edilmektedir. Sanal kartlarınızı internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden kolayca çıkartabilir ve borsalarda kullanabilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;

Kredi Kartı ile USDT Alınır Mı?

Evet, kredi kartı ile USDT alınabilir. Bunun için, USDT destekleyen bir kripto para borsasına üye olmanız ve hesabınızı doğrulamanız gerekir. Ardından, kredi kartı bilgilerinizi girerek USDT satın alabilirsiniz.

Kartla Bitcoin Nasıl Alınır?

Kartla Bitcoin almak için, Bitcoin destekleyen bir kripto para borsasına üye olmanız ve hesabınızı doğrulamanız gerekir. Ardından, kredi kartı bilgilerinizi girerek Bitcoin satın alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Bitcoin Alınır Mı?

Evet, kredi kartı ile Bitcoin alınabilir. Bunun için, Bitcoin destekleyen bir kripto para borsasına üye olmanız ve hesabınızı doğrulamanız gerekir. Ardından, kredi kartı bilgilerinizi girerek Bitcoin satın alabilirsiniz.

Bitcoin Almak Güvenli Mi?

Bitcoin almak güvenli mi sorusunun cevabı, riskleri ve getirileri göz önünde bulundurarak verilmelidir.