Binance uygulaması yatırımcıların en çok tercih ettiği kripto para borsalarından biridir. Binance kripto para borsasında birçok işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance uygulamasında kredi kartınızı kullanarak kripto para alabilirsiniz. Kripto para almak istiyorsanız yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • İlk olarak Binance hesabınıza giriş yapın ardından Buy Crypto (Kripto Al) seçeneğine tıklayın daha sonra Credit/Debit Card (Kredi/Banka Kartı) seçeneğine tıklayın.
 • Bu seçeneğe tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekranda harcama yapacağınız para tutarını giriniz karşınıza satın almak istediğiniz kripto miktarını direk olarak göreceksiniz.
 • Daha sonra Yeni Kart Ekle kısmına tıklayınız ve kredi kartı bilgilerinizi girin. Sizin adınıza kayıtlı kredi kartı bilgileriniz kabul edilir aksi halde kredi kartı bilgileriniz kabul edilmeyecektir.
 • Fatura adresinizi girmeniz istenecektir. Adresinizi girdikten sonra emrinize onay verin. Bankanız tarafından OTP sayfasına yönlendirildikten sonra ödemeyi onaylayın.

Binance Kredi Kartı Hatası

Binance Kredi Kartı İle Kripto Para Alma

Yatırım araçlarından biri olan kripto para borsalarından biri olan Binance uygulamasında kredi kartınızı kullanarak kripto alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Binance uygulaması Visa ve Mastercard özelliklerine sahip ödemeleri desteklemektedir. Binance Kredi kartı hatası neden oluşur birlikte bakalım.

 • Emir süresince işlemlerinizi tamamlamadığınız anda işlem geçersiz olmaktadır.
 • Mastercard ve Visa özelliklerine sahip bir kredi kartına sahip değilseniz hata ile karşı karşılarsınız.
 • Binance uygulamasında kredi kartı ile ödeme gerçekleştiriyorsanız gizli pencere açarak işlemlerinizi gerçekleştirmeyi deneyin. Bu sayede çerez veya tarih hatasını kaldırmış olabilirsiniz.
 • Kredi kartınız bu tür işlemlere kapalı olabilir bu yüzden bankanız ile görüşme sağlayın.

Binance Kredi Kartı İle Para Yatırma Hatası

Binance uygulamasında kredi kartınızı kullanarak kripto para alabilirsiniz. Ancak birçok kullanıcı kredi kartını kullanarak para yatıramamıştır. Bu duruma sebep olan bazı nedenler vardır.

Emir süresince işlemlerinizi gerçekleştirmediğiniz takdirde işlemleriniz iptal edilir. Ayrıca kredi kartı ile kripto para almak için bazı ülkelerin izni olmaktadır. Ülkelerin arasında Türkiye bulunmaktadır. Ülkemizde kredi kartı ile kripto para alabilirsiniz.

 • Binance uygulamasında bazı kripto paraları kredi kartınızla almak istiyorsanız doğrulamaları yapmanız gerekir.
 • Kartınızla ilgili sıkıntı oluşuyorsa gizli bir pencere açarak bu işlemi tekrardan denemeniz sizlere yardımcı olacaktır.
 • Kredi kartınızın bu tür işlemleri desteklememesinden dolayı da bu hata ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden bankanız ile görüşmeniz gerekir.

Binance Kredi Kartı Komisyonu

Binance Kredi Kartı İle Kripto Para Alma

Binance uygulamasında kredi kartınızı kullanarak para yatırabilir ve yatırımlarınızı yapabilirsiniz. 2017 yılından beri faaliyet veren Binance borsası ülkemizin en büyük kripto işlemlerinin gerçekleştirildiği uygulamalardan biridir.

Binance borsasında hem kredi kartınızla hem de banka kartınızı kullanarak para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasında kredi kartı ile yatırdığınız paradan belirli bir komisyon oranı alınmaktadır.

 • Binance borsasında kredi kartınız ile gerçekleştireceğiniz para yatırma işlemlerinde komisyon ücreti işlem başına %2 olmaktadır.

Binance TR Kredi Kartı Para Yatırma

Binance TR borsası ülkemizde en çok tercih edilen borsalardan birisi olmaktadır. Binance TR borsasında banka kartınızı kullanarak para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her bankaya ait ıban numarasının yazılı olduğu Binance TR borsasında havale veya EFT seçeneklerini kullanarak para yatırabilirsiniz. Birçok kullanıcı Binance TR borsasına kredi kartını kullanarak para yatırma işlemlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak etmektedir.

 • Binance TR borsasında ATM ve kredi kartını kullanarak yapılan transferler kabul edilmemektedir. Gönderen kişinin bilgilerinin doğrulanmasının mümkün olmadığı için işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;