Binance risk doğrulama ne kadar sürer ve Binance kimlik doğrulama ne kadar sürer, detayları sizlerle paylaşıyoruz. Binance 2. seviye kimlik doğrulama sorunu çözümünü birlikte inceleyelim.

Binance risk doğrulama ne kadar sürer, risk doğrulama nedir ve nasıl yapılır gibi sorulara sıkça cevap aranıyor. Binance kripto para borsaları arasında en güvenilir ve kullanıcı sayısı en yüksek olan seçenektir. Bu noktada yeni üyelerinin tümünden üyelik aşamasından hemen sonra kimlik doğrulaması talep eder.

Binance kimlik doğrulama ne kadar sürer20 Dakika
Binance 2. seviye kimlik doğrulama sorunu24 Saat içerisinde
Binance Doğrulama Süresi

Kimlik doğrulama süreci kullanıcıların Binance içerisinde sınırsız alım-satım yapması ve hesap güvenliğinin sağlanması içindir. Hesabınızı açıp kimlik doğrulamasını yaptıktan sonra ilk yatırımınızı yaparken Binance hesabınızda risk doğrulama incelemesi yapılıyor uyarısı görebilirsiniz. Hesap risk doğrulama işlemleri genel olarak maksimum 10 gün kadar sürer. Binance 10 iş günü içerisinde diye bilgi verse de en kısa süre içerisinde doğrulama işlemlerinizi tamamlıyor.

Binance Risk Uyarısı Nedir

Binance risk uyarısı nedir, risk doğrulama işlemleri neden yapılır ve benzeri sorular Binance kullanıcıları tarafından sıklıkla araştırılıyor.  Binance içerisinde kullanıcıların aldığı risk uyarısı şudur;

  • ‘’Kripto alım ve satım işlemleri yüksek piyasa riski içeriyor. Lütfen yapacağınız yatırımları dikkatlice yapın. Binance borsası alım satım işlemlerinden kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.’’ şeklinde sunuluyor.

Bu uyarı tüm Binance kullanıcılarına alım-satım işlemlerinden önce hatırlatma uyarısı olarak yapılıyor. Risk uyarısının amacı kullanıcıların işlemleri daha temkinli ve sorumluluğu tamamen alarak ilerlemesi amacıyla sunuluyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Binance İnceleme Süresi 10 Gün

Binance İnceleme Süresi 10 Gün

Binance inceleme süresi 10 gün kadar sürebilir. Binance kullanıcılarının hesaplarında herhangi bir risk faktörü olup olmadığını, kimlik doğrulamasını risk inceleme süresinde yapar. Bu noktada kullanıcısına ise risk inceleme süresinin 10 gün kadar sürebileceğini ifade eder. Ancak genelde inceleme süresi ortalama 4 saat kadar sürer.

Binance işlem yoğunluğuna bağlı olarak incelemenin gecikmemesi adına en uzun vadeyi sunarak kullanıcısına hatırlatma yapar. İlgili risk incelemesi yapıldıktan sonra Binance hesabınızın bağlı olduğu mail adresine kimlik doğrulama süreçleri için yapılan risk inceleme sonuçları mail olarak aktarılır.

Hesabınızda Güvenlik İncelemesi Gerçekleştiriliyor

Binance en güvenilir ve en çok tercih edilen kripto para borsasıdır. Bu noktada her yeni kullanıcısının hesabı için kimlik doğrulama işlemi uygular. Kullanıcılar üyelik adımlarından sonra seviye 1 adımının akabinde seviye 2 olan kimlik doğrulamasını tamamlar.

Bu süre zarfından sonra kullanıcının yapacağı alım-satım işlemlerinde ‘’hesabınızda güvenlik incelemesi gerçekleştiriyor’’ uyarısı alabilir. Çünkü Binance kimlik doğrulama teyidi ve risk analizi için hesabı inceler. Bu inceleme ortalama 7-10 iş günü içerisinde sonuçlanarak netice kullanıcının mail adresine Binance tarafından iletilir.