Bittorrent Coin Geleceği (MAYIS) – BTT Coin Yorum

Bittorrent Coin Geleceği ve Bittorrent Coin Yorum hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bittorrent Coin Anlaşmaları işte detayları.

Bittorrent geleceği düşük değer seyrine sahip olan coinlere yatırım yapan kullanıcılar için merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Söz konusu coinin geleceği ile ilgili olarak Justin Sun’a göre, Bittorrent kripto para firması tarafından üretilen bu altcoin yatırımcılar arasında bir hayli popüler.

Bittorrent Coin Kaç TL (CANLI)

BitTorrent-New Coin fiyatı 0,000018 TRY’dir. BitTorrent-New coin son 24 saatte 1.06% değişim gösterdi. BitTorrent-New coin günlük işlem hacmi 1.185.833.028 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 54. sıradadır.

BTT Kaç Dolar; $0,000001 USD’dir. Son 24 saatte 1.06% oranında değişti.

BTT Kaç TL; ₺0,000018 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 1.06% değişim gördü.

BTT Coin 2022 Nisan döneminde -%22 kaybettirdi.
BTT Coin 2022 Nisan döneminde -%22 kaybettirdi.

BTT Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. BTT Coin 2022 Nisan döneminde -%22 kaybettirdi. Peki sizce, BTT Coin Mayıs ayında fiyatı ne olur? yorum kısmına yazın…

DönemFiyatıDeğişim
May 2022$0,000001713,01%
Nis 2022$0,00000166-22,43%
Mar 2022$0,000002148,08%
Şub 2022$0,00000198-7,91%
Bittorrent Coin Geleceği

Bittorent (BTTC) Coin Nedir

BTTC kripto para biriminin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını anlamak için, ona adını veren bir şirketle başlamamız gerekiyor: BitTorrent Inc. 2001 yılında önde gelen bir Amerikan yazılım mühendisi olan Bram Cohen tarafından kuruldu ve dünyanın en büyük dosya paylaşım sitelerinden birisi oldu. BitTorrent, merkeziyetsiz ve kullanıcılar arası kurallar üzerinde çalışır ve yüz milyonlarca kullanıcının ağdaki istediği dosyayı yüklemesini ve indirmesini sağlar.

BitTorrent şu şekilde çalışır; büyük ve hacimli dosyalar parçalara bölünür ve ağ üzerinden alıcıya gönderilir – yine de parçalar şeklinde, bunlar daha sonra alıcının bilgisayarında onarılır. Dosya indiren her kullanıcı otomatik olarak ekosistemin bir parçası olur ve bir tohuma dönüşür.

Temmuz 2018’de Tron Foundation (TRX) kripto para projesinin kurucusu Justin Sun, BitTorrent Inc.’i 127 milyon dolara satın aldı. Kripto analistleri ve piyasa uzmanları, bunun tamamen kazançlı bir girişim olduğu konusunda hemfikir.

Bittorrent Coin Hangi Ülkenin

Dünyada bulunan en kapsamlı veri aktarımı ve indirme platformu Bittorrent tarafından piyasaya sürülen Bittorrent Coin hangi ülkenin sorusunun şuan ki yanıtı Çin olmaktadır. Uzun zamandır internette var olan bu dosya ve veri paylaşım uygulamasının kurucusu Bram Cohen 2018 yılında Bittorenti Çinli iş adamı Justin Sun’a sattı.

BTT Coin Hangi Borsalarda

BTT Coin piyasaya sürüldüğünden beri birçok kripto para borsasında listelenmiştir listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

  • Binance
  • Huobi Globa
  • Bitay
  • Gate.io
  • BtcTurk
  • Paribu

Bittorrent Coin Yorum

BTT yorum konusu, yatırımcılar arasında merak edilen konulardan biri. İlk piyasaya çıktığı dönemde, rekor denebilecek bir yükseliş ivmesi yakalayan BBT Coin, yatırımcılardan tam not almayı başarabilmişti. Ancak, kripto para borsasının genel seyri ile birlikte, söz konusu coin, parametrelere uyum sağlayamayarak, önce hızlı bir düşüş ivmesine girdi. Takıp eden süreçte %70’lik bir düşüşü gördü. Her ne kadar kendisini toparlamak için güncellemelerden destek alsa da, beklenen yükseliş kaydedilemeyince BTT çok sayıda yatırıcı kaybetmişti.

İstikrar göremeyen yatırımcıların ayrılması ile birlikte, söz konusu düşüş şiddetini daha da arttırdı. Yatırımcıların satış işlemleri sonrası farklı bir coin seçeneği ile yollarına devam etmesi, BTT USDT kuru yaklaşık olarak 3 aylık bir gerileme içerisine soktu ve Mart ayı düzeylerine kadar düşüş gerçekleşti.

Yatırımcıların büyük umutlarla girdiği BTT Coin, büyük mağduriyet yarattı. Belli bir kitle borçlanarak söz konusu coine yatırım yaptığını ifade ederken, belli bir kesim ise, durumun üretici şirket ile ilgili olduğunu savunuyor. BTT’nin kasti ihmal edildiğini belirten kullanıcılar, aynı şirkete ait olan Tron’3un sürekli geliştirilme çabası içeresinde olduğunu vurguluyor.

Yaklaşık 1 hafta öncesinde yükseliş trendi içerisine gireceği düşünülen, genel kripto borsasında beklenen maalesef yaşanmadı. Gelecek günlerde BBT yorum konusunda ne gibi bir süreç izleneceği bilinmezken, yatırımcılar urumdan hem memnun değil, hem de kısa sürede bir değişim olabileceği düşünülmüyor.

Uzmanlar Bittorrent coin yorum konusunda ise iki farklı görüşe sahip, kimi uzmanlar yatırım önerisi hakkında kararsızlıklarını dile getirirken, kimi uzmanlar ise, interneti çok daha işlevsel bir biçimde kullanmak ve hızlı veri aktarımı hedefleyen bir oluşuma ait olan coinin pek çok kişi tarafından ilgi göreceği yönünde düşüyor.

Bittorrent Coin Haberleri

Bittorrent coin haberleri içeriklerine göre, nisan ayının ilk haftasında ciddi bir yükseliş yaşayan Bittorrent coin’in yükseliş yüzdesi %15 civarındaydı. Bu yükselişin ardından ise yaklaşık olarak %60’lık bir yükselişle yatırımcılarını mutlu etmişti. Bittorent Coin Geleceği 2022 yılında da yatırımcılar tarafından oldukça merak edilen bir konu haline geldi.

Bittorrent coin’in bir anda bu denli hızlı bir yükseliş profili göstermesinin temel nedeni olarak ise, yazılımcıların yapmış olduğu son güncelleme olarak görülüyor. Üretilmesinin ardından çok kısa bir sürede %900’lük bir yükselişle BTT TRY kurunda tüm zamanların en hızlı yükselişe geçen coini olma unvanlını taşıyan Bittorrent coin geleceği yorumlar kısmına bakıldığında parlak görünse de yatırımcıların yatırım yaparken düşüşlere karşı dikkatli olması gerekiyor.

Bittorrent Coin Anlaşmaları

Bittorrent Coin Anlaşmaları konusuna dair yapılan resmi bir açıklama olmamakla birlikte geçtiğimiz yıl internet devi pek çok site ile masaya oturulduğu yönünde yorumlar mevcut. Yapılacak anlaşmalardan biri. Anlaşma yapılması beklenen en büyük platformlar ise

  • Amazon Prime
  • Netflix olarak ifade ediliyor.

Gelecek günlerde bu anlaşmaların netlik kazanıp kazanmayacağı, yapılan anlaşmalar içerisine yeni isimlerin dâhil olup olmayacağı ise merak konusu. Bu anlamda söz konusu coinin yapacağı anlaşmalarla birlikte değerinin artacağına inanan kullanıcı sayısı bir hayli fazla.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsitesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

googlehaberler