Blueland Kahramanmaraş Fiyatları (Tam ve Çocuk)

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde yer alan Blueland birçok kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Blueland Kahramanmaraş fiyatları 2024 yılında çocuklar için 45 TL olurken yetişkinler için 90 TL olmaktadır. 12 yaşından büyük olan kişiler için 90 TL ücret alınmaktadır.

Blueland kahramanmaraş fiyatları
Hafta içiCumartesiPazar
Bay120 TL120 TL120 TL
Bayan120 TL120 TL120 TL
Çocuk (3-12)75 TL75 TL75 TL

Blueland içerisinde üç farklı kaydırak yapısı, çocuk havuzu, lunapark, go kart, konser, softplay gibi birçok aktivite yer almaktadır. Ülkemizde lunapark fiyatları bulunduğunuz konuma göre değişiklik göstermektedir. Ancak Blueland da lunapark ve aquapark için tek bir ödeme gerçekleştirmeniz yeterlidir. Hafta sonu ya da hafta içi kafanızı dağıtmak için tercih edebileceğiniz alanlardan bir tanesidir. Kadın, erkek ve karışık günleri mevcuttur.  

  • Salı ve cuma günü kadınlara özeldir. 
  • Pazartesi, perşembe ve pazar günleri de erkeklere aittir. 
  • Çarşamba ve cumartesi günleri karışık gün olarak belirlenmiştir.  

Eğer Blueland’a gitmek istiyorsanız ulaşımı oldukça kolaydır. Kahramankart ile 50, 26 ve 36 b otobüslerini kullanarak kolayca Blueland cennetine gidebilirsiniz. Araba ile gitmek istediğinizde Ceyhan nehrinin geçtikten sonra sol kısımda yer almaktadır.  

Blueland Aquapark Kahramanmaraş Fiyatı 

Blueland aquapark Kahramanmaraş fiyatı, yazın yaklaşmasıyla birlikte aqua park fiyatları merak edilmeye başladı. Blueland Aquapark fiyatları 45 TL ile 90 TL arasındadır. 03 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için 45 TL ücret alınırken yetişkinler için bu ücret 90 TL olarak belirlenmiştir. Aquapark sabah 10.00’da açılmakta saat 19.00’a kadar faaliyet göstermektedir.  

Aquapark alanında kaydırak, havuz ve güneşin tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz. İsterseniz lunapark alanına geçerek eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Karışık günlerde eşsiz olan kişilerin alınmayacağı ve kadınlar gününde 7 yaşından büyük erkek çocuklarının giremediğini unutmayınız. Eğer biraz gerçek dünyadan uzaklaşıp eğlenceye ihtiyacınız varsa tercih edebileceğiniz en güzel alanlardan biridir.  

Blueland Kahramanmaraş İletişim Telefon 

Blueland kahramanmaraş fiyatları

Blueland Kahramanmaraş iletişim telefon, gündüz festival havasında eğlenceler, akşam havi fişek gösterileriyle gelen kişiler en iyi şekilde ağırlanmaktadır. Sıcak yaz gününde birçok kişinin tercih ettiği alanlardan biridir. Hafta sonları kalabalık olmaktadır. Bu yüzden hafta içi gitmeniz tavsiye edilmektedir. Blueland Kahramanmaraş ile iletişime geçmek istiyorsanız kullanmanız gereken telefon numaralarını sizler için araştırdık. 

Blueland Kahramanmaraş iletişime geçmek için 0552 550 49 46 telefon numarasını aramanız yeterlidir. Lütfen Blueland Kahramanmaraş’a gittiyseniz fikirlerinizi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşın.  

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥