BNTY Coin Nedir ve NTY Coin Yorum

BNTY Coin, Bounty0x platformuna güç sağlayan bir ERC-20 tokeni olarak işlev yapar. Bounty0x platformu ise kullanıcıların ve geliştiricilerin çeşitli görevleri tamamlayarak veya yazılımları geliştirerek kripto para ödülü kazandıkları bir platformdur. Kripto para ödül avcılığı platformu olarak da tanımlanan bu platformun özelliklerini ve BNTY Coin nedir sorusunu detaylı olarak inceleyelim;

Dent Coin Nedir, Dent Coin Geleceği ve Yorumları

BNTY Coin Nedir

Kripto para kazanmayı basitleştirmek adına çıkarılmış olan Bounty0x platformu, 2017 yılında kurulmuştur. Kullanıcılar ve geliştiriciler bu platformda pek çok yoldan ödül kazanma ve bunları istedikleri gibi kullanma imkânına sahiptir.

Platforma güç sağlayan ve ödül olarak verilen BNTY Coin nedir sorusu, son dönemlerde gösterdiği fiyat performansı ile çok sayıda kişi tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Bu sorunun cevabını ve platformun özelliklerini şöyle açıklayabiliriz;

 • BNTY Coin, 500 milyondan fazla kullanıcısı olan Bounty0x platformunda çevrimiçi ödüller ve mikro görevleri tamamlamak için kullanılan bir kripto paradır.
 • Bounty Hunters ekibi platformdaki işlem ücretlerini azaltmak ve reddedilen başvurulara itiraz hakkı kullanmak için BNTY geliri elde eder.
 • Burada bulunan Sheriff grevindeki kişiler ise yapılan başvuruları gözden geçirmek için BNTY tokene hisse sağlar. Ayrıca platformdaki binlerce gönderiyi inceleyerek kullanıcılara zaman kazandırır.
 • Okuyucu görevinde olan kişiler, okumaktan zevk aldıkları makaleleri BNTY ödül sistemine yönlendirebilir.
 • Bounty0x, işletmelerin görevleri tamamlaması ve kripto para ödülleri kazanması için sistemdeki avcıları tutmanın en kolay yolunu sunar.
 • Kullanıcılar KYC etkinleştirerek katılımcıların kimliklerini görme imkanına sahip olur.
 • Çoklu blok zincirinde olan ödül dağıtma desteğinden faydalanabilir ve elde ettiğiniz ödülleri bu zincirler arasında kullanabilirsiniz. Şu anda destek alınan zincirler NEO, EOS, TRON, Stellar, Waves ve ERC-20’dir.
 • Burada kademeli olarak ödül sınıflandırma sistemi bulunur. Bu sayede kaliteli olan işlere daha fazla ödül dağıtımı yapılır.
 • Platformdaki tüm ödüllerinizi kolayca takip edebilir, elde ettiğiniz ödülleri tek bir tıkla, istediğiniz yere gönderebilirsiniz.
 • Sistemde Tercüme yaparak, Video ve animasyon oluşturarak, sayısal pazarlama yaparak, içerik yaratımıyla, havadan yardımıyla, grafik dizaynla, programlama ve yazılımla, anketlerle ve çok daha fazlası ile ödül kazanma imkanına sahip olursunuz.
BNTY Coin Yorum Haberleri

BNTY Coin Yorum Haberleri

Bireyler ve işletmeler için kolay yoldan kripto para ödülleri kazanılmasını sağlayan ve işletmelerin çeşitli kişilere projeleri için ödül dağılmasına imkan tanıyan BNTY Coin yorum haberlerinde, 2017 yılından bu güne kadar göstermiş olduğu fiyat performansından bahsediliyor. Piyasaya girdiği günlerde güzel bir yükseliş gösteren bu coin, 2022 yılına kadar beklediği ilgiyi görememiştir.

2022 yılına girilmesiyle birlikte çeşitli blok zincirleri ile anlaşma sağlayan ve mobil uygulamasının kullanımını yaygınlaştıran Bounty0x, artı dünya genelinde 500 milyondan fazla kullanıcıya sahip olmuştur ve bu da fiyatında olumlu etki yaratmıştır. Son dönemlerde insanların çeşitli yollardan kripto para kazanmak istemesi ve bu platformun da bunu kolay yoldan sunması, kullanıcıların ilgisini çekmeye başlamıştır.

Toplam arzı 500 milyon adet olan BNTY’nin yaklaşık olarak 233 milyon adedi dolaşımdadır. Bugüne kadarki en yüksek değerini 2018 Mart ayında 13,80 lirayla görmüştür. Bugüne kadar gördüğü en düşük değer ise 0,006761 liradır.

İlerleyen dönemlerde daha fazla ödül kazanma programı ekleyeceği ve daha fazla blok zinciri ile anlaşma sağlayacağını açıklayan bu platformun ve BNTY’nin, daha fazla yatımcı tarafından benimsenmesi bekleniyor.

BNTY Coin Hangi Borsada

BNTY Coin satın alarak yatırım yapmak ve bunları platformda kullanarak daha fazla ödül kazanmak için Gate.io borsasını kullanabilirsiniz. Bu borsadan hem USDT hem de ETH para birimiyle alım yapma imkanınız bulunur. Bu alımı yapabilmek için de aşağıdaki adımları takip etmelisiniz;

 • Gate.io borsasında üyelik kaydınız oluşturun.
 • E-posta adresinize gelen aktivasyon linkine tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yağın.
 • Google Authenticator ve 2 faktörlü kimlik doğrulama adımlarını aktif hale getirerek, hesabınızın güvenliğini arttırın.
 • Kimlik tanımlama yapmak için gerekli işlemleri yapın ve hesabınızın onaylanmasını bekleyin.
 • KYC tanımlaması yapıldıktan sonra hesabınıza para aktararak veya kartınızı kullanarak USDT ya da ETH satın alıp, bunları spot bölümde BNTY Coin’e dönüştürün.

CHZ Coin Yorum, Chiliz Coin Neden Alınır

Dogecoin Geleceği

TTT Coin Nedir, TTT Coin Geleceği ve Yorumları

BitTorrent Coin Yorum, BTT Coin Neden Alınır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu