Boşaltan sözler, duygusal olarak yoğun ve güçlü bir etkiye sahip olan sözlerdir. Bu sözler, dinleyiciyi heyecanlandırabilir, motive edebilir, üzebilir, kızdırabilir veya başka herhangi bir güçlü duyguyu uyandırabilir.

Boşaltacak Sözler Ne Zaman Söylenmelidir?

Partneriniz ile aranızdaki cinsel ilişkiyi daha da ateşlendirmek için sözcüklerin gücünden faydalanabilirsiniz. Bu sandığınızdan daha kolay. Ancak boşaltacak türden tehlikeli sözleri söylerken partnerinizin yanınızda olmamasına dikkat edin.

Sözcükler yerini hızlı bir şekilde sekse bırakmasın. Biraz arzulanmak her zaman iyidir. İşte partnerinizin kafasını allak bullak edecek türden seks sözcükleri ile boşaltacak sözler.

Birini tahrik etmek ne demek?

Birini tahrik etmek, onu cinsel olarak uyarmak, cinsel arzu ve isteği uyandırmak anlamına gelir. Bunu, fiziksel temas, sözlü ifadeler, görsel uyaranlar veya başka şekillerde gerçekleştirmek mümkündür.

Erkeklerin tahrik olması ne anlama gelir?

Erkeklerin tahrik olması, cinsel organlarında ve vücudunun diğer bölgelerinde fizyolojik değişikliklerle birlikte, cinsel arzu ve isteğin artması anlamına gelir.
Boşaltan Sözler

Seks sırasındaysanız erkeğinizi tahrik etmenin en kolay yolu yolda olduğunuzu söylemektir.

Seks sırasında erkeği tahrik etmek ve onu baştan çıkarmak istiyorsanız hızlı bir yolunu sizlere fısıldayalım. Yolda olduğunuzu söyleyin. Zirveye yaklaştığınızı söylemenin en kolay yolu ise “Geliyorum” demektir.

Geliyorum diyecekseniz sevişmenin ateşlendiği bir anı bekleyin. Ancak erkeğin sona gelmesini de beklemeyin. Onu da tatmin etmeniz arzularını güçlendirecektir.

Seks sırasındaysanız sebebi ne olursa olsun seksi bırakmayın. Bitene kadar sekse ara verilmemelidir.

Sekse ara vermek erkeklerin çoğu tarafından hoş karşılanmaz. Öyle ki seks sırasında birden bir telefon gelmesi ile seksi bırakmaktan kaçının. Bırakın çalsın. Karşılıklı seks deneyiminizi baltalamaya değecek bir şey olmadan deneyimden vazgeçmeyin.

Boşaltan Sözler

Kadını tahrik etmek istiyorsanız ön sevişme sırasında ateşli sözcükler kullanın.

Kadınları tahrik etmek için en iyi zaman ön sevişmedir. Kadının sevişmeye ayak uydurmaya başladığı, sevişmek için hazırlandığı ön sevişme anında tahrik etmek için sözcüklerden faydalanın. Kullanabileceğiniz bazı boşaltacak türden gaza getiren sözcükleri aşağıda derledik.

  • Benim için tutku sana dokunmaktan ibaret.
  • Bütün gün sana dokunmak için yanıp tutuştum.
  • Gözlerine bakmak bile beni hareketlendiriyor.
  • Seni çıplak gördüğümde odanın ısısı yükseliyor gibi.
  • Gerçek tutku senin gözlerinde.
  • Beni tahrik ediyorsun.
  • Bu ıslaklık hissi seninle olduğumun işareti olabilir.

Partnerinizi uzaktayken boşaltmak için kelimelerin gücünden faydalanın.

Birini boşaltmak için illa yanında olmak gerekmez. Bazen çok uzun mesafeler arasında bile boşaltacak sözlerin büyüsüne kapılabilirsiniz. Partnerinizi uzaktayken bile telefonla boşaltmak için ona kendinizden bahsedin.

Ateşli bir konuşmanın ortasındaysanız ona ara ara ne hissettiğinizi söyleyin. “Şimdiden ıslandım, çoktan sertleştim.” Gibi cinsel durumunuzu ifade eden sözcükler kirli gibi görünebilir ama seks sohbetleri içerisinde partnerinizin boşalmak istemesini de sağlayabilir.

Boşaltan Sözler

Telefonla konuşurken partnerinizi boşaltmak için sizi hayal etmesini sağlayın.

Telefonla konuşurken partnerinizi boşaltmak istiyorsanız sizi hayal etmesini sağlamalısınız. Aslında sanılandan daha kolay. Sadece anı tarif edin. Seks sohbeti sırasında ara ara nasıl bir durumda olduğunuzu tarif edebilirsiniz.

Telefondayken partneri boşaltmak için iyi bir giriş yapmak şart. Mastürbasyonu uzaktan seks deneyimine dönüştürün.

Seks sohbetinde önce iyi bir giriş yapmak gerekir. Telefondaysanız partnerinize önce ne istediğinizi söyleyin. Örneğin onu yanında istediğinizi söyleyerek giriş yapın. Tıpkı gerçek seksteki gibi bir ön sevişme anı olarak düşünün.

Ardından anı yaşamaya başlayın. Partnerinize nasıl hissettiğinizi söyleyin. Sanki gerçekten onunla seks yapıyor gibi sizi tutmasını söyleyebilirsiniz. Bunun gibi birçok örneği kendi hayal gücünüzle gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan durma, devam et gibi komutlar da karşı tarafı boşalmaya yaklaştıracaktır.

Aslında boşaltan sözler bir uzaktan seks deneyimidir. İyi bir giriş, anın tasviri ve heyecanlandıran komutlar ile partneri boşaltmak sanıldığından çok daha kolaydır. Önemli olan anın ne kadar hayal edilebilir olduğudur.

Sugar Daddy Hakkında Yanlış Bilinenleri Düzeltiyoruz! Sugar Girl

Kadınlarda Cinsellik Kaç Yaşına Kadar Devam Eder – Hangi Yaşlar Kadında En İstekli Yaşlardır?

Public Tarzı Ne Demek – Yorumlayanlar, “Heyecan Verici Fantazi” Cevabını Veriyor