Burak Çelik Oynadığı Dizi – Önceden ve Şuan Oynadığı Dizi

Burak Çelik oynadığı diziler arasında en çok adı duyulanlardan biri de başrollerinden birini oynadığı Senden Daha Güzel adlı yapım. Dizide kendisi bir estetik cerrahına hayat vermiştir. Burak Çelik’i ilk kez 2013 yılında düzenlenen bir yarışmada (Best Model of The World) görmüştük. Kendisi Dünya genelinde gerçekleşen yarışmada En İyi Erkek Model ödülünü almıştır.

Senden Daha Güzel dizisinde oynadığı Kaan karakteri ile daha da fazla gündeme gelen Burak Çelik’in oynadığı film ve dizilere dair merak edilenleri yazımızda derledik.

Burak Çelik Oynadığı Filmler ve Diziler

Burak Çelik oynadığı filmler ve diziler ile büyük bir hayran kitlesine sahip. Öyle ki kendisinin sevenleri de oldukça fazla. Oynadığı son yapım olan Senden Daha Güzel’de Kaan karakterine hayat vermişti. Kaan karakteri sert kabukları olan, seksi ve bir o kadar da karizmatik bir karakterdi.

Kaan karakterine hayat veren Burak Çelik’in hayranları da Senden Daha Güzel ile birlikte arttı. Siz de bir Burak Çelik hayranıysanız daha önce izlememiş olabileceğiniz bazı yapımlarda rol aldığını söyleyelim. İşte Burak Çelik oynadığı filmler ve diziler;

  • Karagül (Serdar)
  • Hayat Sevince Güzel (Barış)
  • Kara Yazı (Erdem)
  • Söz (Selim)
  • Sevgili Geçmiş (Mahir)
  • Kuruluş Osman (Kongar)
  • Senden Daha Güzel (Kaan)

Burak Çelik Son Dizisi

Burak Çelik son dizisi Senden Daha Güzel adlı Fox yapımı oldu. 2022 yılının ikinci yarısında vizyona gelen ve 14 bölü süren Senden Daha Güzel’in finali Eylül ayında gerçekleşti. İzleyenlerine istediklerini veren tarzıyla güzel bir final yaptığını söyleyebilirsiniz.

Burak Çelik’in son yapımı olan Senden Daha Güzel’den sonra henüz başka bir yapımda adını duyurmadı. 2022 kış sezonu için kendisini başka bir yapımda görmedik ama 2023 yazı için güzel bir yaz dizisi ile ekranlara geri dönmesi bekleniyor.

Burak Çelik şu an hangi dizide oynuyor?

Burak Çelik şu an bir dizide oynamıyor. Oynadığı son dizi ise Senden Daha Güzel adlı yapımdı.

Burak Çelik kaç yaşında?

Burak Çelik 21 Temmuz 1992 yılında doğmuştur. Şu an 30 yaşındadır. 1,91 boyunda ve Ayşenur Özkan ile evlidir.

Kıvanç Tatlıtuğ Boyu – Kişilik Özellikler, Boy, Yaş ve Kilosu Kaç

Arda Turan Boy – Şuana Kadar Kaç Kupa Aldı ve Hangi Takımlarda Oynadı

Enes Batur Boy Kilo – Enes Göz Rengi, Fobileri ve Boyu

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥