Arda Turan boy 2020-2021 sezonu için Galatasaray ile anlaşma sağlayan ünlü futbolcu hakkında en merak edilen konuların başında gelmektedir. Dünyanın hemen her yerinden hayranı olan futbolcu, başarıları ile adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Arda Turan Boy Kilo

Pek çok takımda forma giymiş ve başarılarıyla adından sıklıkla söz ettirmekte olan ünlü futbolcunun boyunun 1.77 olduğu bilinmektedir. Mesleği sebebi ile formunu oldukça dikkat eden ve sağlıklı bir hayat yaşamaya çalışan Arda Turan boy kilo futbolcuyu örnek alan ve idolü olarak gören gençler tarafından da sıklıkla araştırılan bir konu haline gelmiştir.

Futbolcuların boy ve kilolarının birbirleriyle orantılı olması oldukça önemlidir. Bu durum, futbol maçlarındaki istatistikleri direkt olarak değiştirirken performanslarını güçlendiren bir durum haline gelir. Bu gibi sebepler dolayısıyla pek çok ünlü futbolcunun boy ve kilosu sıklıkla araştırılan konular haline gelmektedir.

  • Arda Turan boyunun 1.77 olduğu bilinen futbolcunun kilosunun ise 69 ile 70 arasında değiştiği söylenebilir.

Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatı ile de dikkat çeken, günümüzde sosyal medya üzerinden eşi ve çocuklarıyla paylaşımlar yapan ünlü futbolcu Arda Turan, özel bir diyet uygulayarak daha fazla kilo almamaya dikkat etmekte ve böylelikle performansını her zaman en üstte tutmaya çalışmaktadır.

Bunun yanı sıra internet üzerinde pek çok farklı kaynakta ünlü futbolcu Arda Turan’ın 35 yaşında aktif futbolculuk hayatını sonlandırdığı hakkında pek çok farklı yazıya ulaşmak mümkündür. Son olarak Galatasaray’da forma giyen futbolcunun kariyerinin devamını ne şekilde ilerleteceği ise henüz bilinmemektedir.

Arda Turan Nereli?

İstanbul’un Fatih ilçesi, Arda Turan nereli sorusuna yanıt olarak verilebilir. Doğum yeri olan İstanbul’da futbol hayatına başlayan ünlü sporcu, şimdilerde de mesleği ve oynadığı takım sebebiyle hayatını İstanbul’da sürdürmektedir.

Arda Turan Yaş

Arda Turan yaş konusu da, Futbolcu hakkında gündemde olan ve hayranları tarafından sıklıkla araştırılan konuların arasında gelmektedir.

  • Arda Turan 30 Ocak 1987 yılında doğduğundan bu yıl itibariyle 35 yaşında olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Arda Turan’ın Kaç Kupası var?

Ünlü futbolcunun, futbol kariyeri boyunca toplam 13 kupa aldığı bilinmektedir.

Arda Turan Futbolu Bıraktı mı?

Ünlü futbolcu Arda Turan’ın 35 yaşında aktif futbolculuk kariyerini sonlandırdı söylenmektedir.

Melek Mosso Nasıl Meşhur Oldu – Alevi mi, Evli mi ve Bütün Özgeçmişi

Serenay Sarıkaya Boy – En Çok Beğenilen Pozları

Hande Erçel Boy – Kilo, Ayak Numarası ve Eski Halleri Nasıldı?

/ 5.

Share.

Comments are closed.