Burger King menü fiyatları 2024 yılı güncel rakamlarını sizlere aktarıyoruz. Burger King 2’li ekonomik menü ve Burger King 2’li menü fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu?

Burger King Menü Fiyatları
Burger King Menü Fiyatları
Burger King Menü Fiyatları

Burger King 2’li Menü Fiyatları 2024

Burger King 2’li menü fiyatları 2024 yılı kampanyasından faydalanmanız için güncel Burger King 2’li ekonomik menü fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

2 li Gurme Fırsatı435 TL
3’lü Big King Fırsatı445 TL
4’lü Big King Fırsatı550 TL
5’li Whopper Fırsatı460 TL
3’lü Whopper Fırsatı300 TL
Kral İkili240 TL
Benim Üçlüm270 TL
Benim Dörtlüm320 TL
2’li Big King Fırsatı330 TL

Burger King menü fiyatları 175 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Menülerin fiyatları üzerinde etkili olan faktörlerden biri de et fiyatlarıdır.

Burger King severlerin uygun fiyatlı menüleri araştırdığı biliniyor. Aşağıda yer alan menüler ve fiyat listelerini inceleyerek bütçenize en uygun Burger King menülerini öğrenebilir ve sipariş oluştururken istediğiniz menüyü hızlıca seçebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Burger King Menü Fiyatları ve Kampanyalı Menüler

Burger King Menü Fiyatları

Burger King menü fiyatları ve kampanyalı menüler 175 TL ile 280 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Menülerin içeriği ve kaç kişilik olduğuna dair detayları aşağıdaki fiyat listesinde bulabilirsiniz.

Burger King Çocuk Menü Fiyatları

Burger King Menü Fiyatları

Burger King menülerinden birini seçerek yukarıdaki fiyatlandırmalar ile ürün sipariş edebilirsiniz. Çocukların Burger King’i sevmelerinin en büyük nedenlerinden biri de menüleri ile birlikte aldıkları küçük oyuncaklardır. Hediyelerini kendileri seçebilen çocuklar için menüler oldukça cezbedici olabiliyor.

Çocuklar için sunulan Kids menüler ile de daha küçük porsiyonlar ile Burger King menüleri söyleyebilirsiniz. Burger King çocuk menüleri;

Kids hamburger menü80 TL
Kids Tavuklu Menü79 TL
Kids Chicken Tenders Menü75 TL
Kids Cheese Menü84 TL
Tavuklu Kids Cheese Menü83 TL
Kids Hamburger Menü71 TL (OYUNCAKSIZ)
Burger King Çocuk Menü Fiyatları

SSS

Burger King 2’li menü ne kadar

Burger King 2’li menüler 220 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Menü kapsamında iki kişi için içecek, burger ve patates kızartması bulunmaktadır. Ek olarak bazı menülerde tatlı da bulunmaktadır.

Burger King menüler ne kadar

Burger King menüler 75 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ortalama olarak bir kişilik Burger King menüsü 120 TL civarında ödeme ile satın alınabilmektedir.

Leave A Reply