HD İskender Fiyat (1 ve 1,5 Porsiyon)

HD İskender fiyat, oldukça sevilen bir kebap olması sebebi ile merak edilen bir konu haline gelmiştir. İskender kebabı, Uludağ kekiği ile beslenen koçların etleri ile elde edilmektedir.

Bu sebeple etin yağı daha az olmakta ve bu durumda kebap lezzetine direkt olarak etki etmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan domates sosu ve yoğurt da kaliteyi oldukça etkiler.

1 porsiyon iskender99 TL
1,5 porsiyon iskender125 TL
Duble porsiyon iskender139 TL
Mercimek çorbası29 TL
Meşrubat22 TL
Ayran17 TL
Soda13 TL
Su8 TL
HD İskender Fiyat

1 Porsiyon İskender Kaç TL

Hd i̇skender fiyat

1 porsiyon İskender kaç TL sorusuna net bir cevap vermek oldukça zordur. İskender kebabının yapıldığı et, kullanılan yoğurt ve yağ kaliteyi etkilediği için fiyatların birbirinden farklı olmasını sağlamaktadır. 1 Porsiyon iskender kaç TL sorusunun yanıtı ise 99 TL sabit fiyat belirtilmiştir.

Baydöner İskender Fiyatları

Pek çok şehirde bulunan şubeleri ile İskender kebap yemek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri haline gelen Baydöner’in menüsünde bulunan İskender kebap büyük bir ilgi görmektedir. Baydöner İskender fiyatları ise 1 porsiyon 115 TL olacak şekilde ayarlanmıştır. Bunun yanı sıra farklı porsiyonları ve çeşitli menüleri olan İskender kebap içecek ve patates kızartması ile de satılmaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


Hd Döner Menü Fiyatları

Hd i̇skender fiyat

İskender kebap denildiğinde akla gelen ilk yerlerden biri olan HD İskender, pek çok kişinin ilk tercihlerinden biri haline gelmektedir. Bu aşamada yemek tercihini İskender kebaptan yana yapacak olan kişiler Hd Döner menü fiyatları hakkında merak duymaktadır. Geniş bir menüye sahip olan Hd Döner’de pek çok ürün bulmak mümkündür.

Kebapçı İskender Fiyat Listesi

Kebapçı İskender fiyat listesi için tek bir fiyat vermek oldukça zordur. Kebapçıların bulunduğu şehir bile fiyatları etkilemekte bu sebeple listeler birbirinden farklı olmaktadır. Ancak İskender kebap için 160 ila 200 TL arasında fiyatlar vermek mümkündür. 

Bursa’da İskender Fiyatları 2024

Bursa’da İskender fiyatları 2024 yılında Bursa’ya ziyarette bulunacak pek çok kişi tarafından merak edilen bir konu haline gelmiştir. İskender kebabın şehri olarak bilinen Bursa, yalnızca bu kebabı yemek isteyenlerin bile tercih ettikleri bir şehirdir. Bu şehirdeki İskender kebabı fiyatları ise etlerin, kullanılan malzemelerin ve restoranların lokasyonuna göre değişkenlik göstermektedir.

Ankara’da İskender Fiyatları

Ankara’da İskender fiyatları için geniş bir aralıkta olduğunu söylemek mümkündür. En sevilen kebap türlerinden biri olan İskender kebabı yemek için Ankara’da tercih edilebilecek pek çok restoran bulunmaktadır. Ankara şehrinde kebap yemek isteyenlerin ise 115 ila 200 TL arasında bir fiyat aralığı ile kebap yiyebilecekleri söylenebilir.

İskender Kebabın Diğer Kebaplardan Farkı Nedir?

İskender kebap diğer kebaplardan farklı olarak koç eti ile üretilmekte ve kendine ait ayrı bir sosu bulunmaktadır.

İskender Kebap Yalnızca Bursa’da mı Yenir?

İskender kebabın en popüler olduğu şehir Bursa olsa da Türkiye’nin hemen yer yerinde, orijinal lezzette İskender kebabı yemek mümkündür.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥