Çağdaş Market Bayram Çalışma Saatleri 2022

Çağdaş market bayram çalışma saatleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Çağdaş market kaçta açılıyor ve Çağdaş market kapanış saati işte detaylar.

Çağdaş market bayram çalışma saatleri 2022 yılında 08:30 ile 21:30 arasındadır. Market çalışma saatleri normal günlerde olduğu gibi olmakla birlikte Ramazan Bayramı, Şeker Bayramı gibi bayramlarda bayramın ilk günü market kapalı olmaktadır.

Bayramların ilk günlerinde kapalı olan Çağdaş Market çalışma prensibi itibari ile çalışanlarının her birinin vardiyalı da olsa bayramın ilk gününde izinli olması yönünde karar vermiştir. Bu bağlamda bayramın ilk günü marketten alışveriş yapmanız mümkün değildir.

Çağdaş Market bayram çalışma saatleri 19 Mayıs gibi resmi tatiller için geçerli değildir. Bir günden fazla süren bayramlarda sadece bayramın ilk günü kapalı olmakla birlikte diğer bayramlarda tam zamanlı olarak açıktır.

Bayramda Pazar Kuruluyor Mu

Çağdaş Market Kaçta Açılıyor

Çağdaş market normal günlerde sabah 08:30’da açılmaktadır. Sabah 08:30 itibari ile Çağdaş Market çalışanlarının aktif olarak marketi açtığı biliniyor. Marketten alışveriş yapmak için daha erken saatlerde gelmeniz halinde market kapalı olacaktır.

Birçokları tarafından sürekli tercih edilen Çağdaş market, market zincirleri arasında yer alıyor. Türkiye’de sevilen market zincirleri arasında kendine yer bulan Çağdaş market çalışma saatleri yönünden de müşterilerini memnun ediyor. Market açılış saati haftasonu da haftaiçi olduğu gibidir.

Çağdaş Market Kapanış Saati

Çağdaş Market Kapanış Saati

Çağdaş market kapanış saati 21:30’dur. Her akşam 21:30’a kadar Çağdaş Marketten alışveriş yapabilirsiniz. İndirimli ürünler ve haftalık indirim olanakları ile doğrudan Çağdaş Market üzerinden market ihtiyaçlarınızı, kişisel bakım ihtiyaçlarını ve benzeri birçok ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür.

Çağdaş market kapanış saatleri hafta içi ve hafta sonu fark etmemektedir. Haftanın her günü aynı saatte açılan ve kapanan Çağdaş Marketlerde öğle arası da bulunmuyor. Haftanın her günü açılış ve kapanış saatleri arasında marketten alışveriş yapılabilmektedir. 

Bayramda Eczaneler Açık Mı

Bayram Tatilinde Kargo Çalışıyor Mu

Bayramda Hava Nasıl Olacak

Emekliye Bayram İkramiyesi Ne Kadar Oldu

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu