Çapa Tıp Fakültesi Randevu Nasıl Alınır? (Görsel Anlatım)

Ülkemizde bilindik ve en iyi hastanelerden birisi olan İstanbul Üniversitesinin Çapa Tıp Fakültesinde tedavi olmak isteyen birçok insan vardır. Son günlerde Çapa Tıp Fakültesi gündeme gelerek birçok kişi randevu alamadığını ve ulaşım olarak problemi çektiğini dile getirmiştir.

Ülkemizin en önde gelen hastanelerden birisi ve en iyi profesörlerden oluşmasıyla birlikte birçok kişinin tercih sebebidir. Çapa Tıp Fakültesinde yaşanan randevu alamama sorunun çözümü var mıdır? Gelin bakalım.

  • Çapa Tıp Fakültesine randevu almanız için birçok kanal vardır. İnternet üzerinden randevunuzu oluşturabilir ya da telefonla iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Çapa Tıp Fakültesi Profesörleri Randevu

Çapa Tıp Hastanesi yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren ve en bilindik hastanelerden biridir. İstanbul Üniversitesine ait Çapa Tıp Fakültesi için randevu almanız için iki yol vardır. Çapa Tıp Fakültesini arayarak iletişime geçebilir ya da internet sitesi üzerinden randevunuzu alabilirsiniz. Çapa Tıp Fakültesi Profesörden randevu almanız için yapmanız gereken adımları sizler için ele aldık.

  • İlk olarak randevu ekranı linkine tıklayınız.
  • Ardından kişisel bilgilerinizi ekrana girin.
  • Daha sonra karşınıza çıkan ekranda Genel Muayene Randevu ile Öğretim Üyesi Randevu seçenekleri çıkacaktır.
  • Bu sayfadan Öğretim Üyesi Randevu seçeneğine tıklayın. (Öğretim üyesi muayeneleri ücretli olduğunu ve branşa göre ücretin değişiklik gösterdiğini bilmeniz gerekir.)
  • Ardından istediğiniz yerleşkeyi seçtikten sonra poliklinik ve doktor seçimini gerçekleştirin.
  • Randevu gününüzü ve saatinizi belirledikten sonra randevu işleminizi tamamlamış olursunuz.

Çapa Tıp Fakültesi’nin Telefon Numarası

Çapa Tıp Fakültesinden randevu almak isteyen ama randevu alamayan birçok kişi vardır. Çapa Tıp Fakültesinden telefonla iletişime geçerek randevu almak istiyorsanız 0 212 414 24 24 telefon numarası ile iletişime geçmeniz gerekir.

  • Çapa Tıp Fakültesi genellikle meşgul çaldığı için çoğu kişi randevu alamaz. Bu yüzden randevu alırken en sakin saatleri tercih etmeniz gerekir. Gece 23.00 ile 03.00 arasındaki saatler en sakin olduğu saatlerdir. Bu saatlerde randevu oluşturmanız daha kolay olacaktır.

Çapa Diş Randevu Nasıl Alınır

Çapa tıp fakültesi randevu nasıl alınır

Pandemiden dolayı diş hastaneleri uzun zamandır vatandaşlara hizmet vermemiştir. Diş rahatsızlığı çeken birçok vatandaş diş randevusu almak için çabalasa da maalesef yeterli olmamaktadır. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesinden randevu almak için 0 212 2414 24 24 telefon numarasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Telefon numarasını aradığınız zaman meşgul çalabilmektedir.

Bu yüzden en uygun saatleri tercih etmeniz sizlere avantaj sağlayabilir. Ayrıca bazı vatandaşlar randevularını iptal ettiklerinde açılan boş alanda sizler randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bu yüzden sık sık takip etmenizde fayda vardır.

Çapa Diş Randevu Alamıyorum

Ülkemizin birçok yerinde ve birçok diş hastanesinde karşılaşılan bu durumdan dolayı vatandaşlar rahatsızlık duymaktadır. Diş hastanelerin birçoğu maalesef randevu vermemektedir. Dolu olduğu için randevu alamamanız ve diş ağrısının devam etmesi vatandaşlar tarafından tepkiye yol açmıştır. Çapa Diş Randevusu almanız için tek yapmanız gereken telefon numarasıyla iletişime geçmektir. Onun dışında yapabileceğiniz herhangi bir yöntem maalesef yoktur.

  • Randevu almak için gece saatlerinde randevu almaya çalışmanız sizlere daha kolaylık sağlayacaktır.

Çapa Tıp Fakültesi Diş Hastanesi Telefon Numarası

İstanbul Üniversite Çapa Fakültesi ülkemizde en çok tercih edilen hastanelerden biridir. 24 saat boyunca hizmet veren randevu telefon numarası 0 212 414 24 24 olmaktadır. Günün her saatinde arayabileceğiniz telefon numarasıyla iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Çapa Tıp Fakültesi Diş Hastanesi0 212 440 00 00

itfrandevu.istanbul. edu tr

Çapa Tıp Fakültesi en bilindik ve en çok tercih edilen hastanelerden biridir. Kadrosu ve teknik malzemeleri ile dikkat çeken Çapa Tıp Fakültesinden randevu oluşturmanız için iki seçeneğiniz vardır. İlk seçeneklerden birisi telefonla arayarak randevu oluşturabilirsiniz. İkinci seçenek ise Çapa Tıp Fakültesinden randevu almak için geliştirilen web sitesidir.

  • Çapa Hastanesinden randevu almak için yapmanız gereken itfrandevu.istanbul.edu.tr linkine tıklamak. Linke tıkladıktan sonra randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;

Çapa online randevu ne zaman açılıyor?

Çapa online randevu, her gün saat 08:00’da açılmaktadır. Randevu almak için, öncelikle İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi web sitesine veya Çapa Hastanesi mobil uygulamasına gitmeniz gerekir.

Randevu almak istiyorum nasıl alabilirim?

Randevu almak için öncelikle randevu almak istediğiniz kurumun web sitesine veya mobil uygulamasına gitmeniz gerekir. Ardından, “Randevu” sekmesine tıklayarak, randevu almak istediğiniz polikliniği ve tarih/saati seçmeniz gerekir. Randevu bilgilerinizi doldurduktan sonra, “Randevu Al” butonuna tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ecz. Yeşim Karabulut

2001 İstanbul Eczacılık Fakültesi Mezunu. Uzmanlık alanı tedavi ilaçları ve ağrı, bulantı, öksürük ilacı kullanımı hakkında bilgi verir. Meslek ve İstanbul aşığıdır. yesim.karabulut@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥