Çiçek Sepeti Kargo Takip hızlı sorgulama linki. Sipariş numarası ile Kargo takip ve çiçeksepeti’nde gizlenen siparişleri nasıl görebilirim işte detaylar.

Almış olduğunuz ürünün kargo takip sorgulama ya da gönderdiğiniz kişiye ulaşıp ulaşmadığını, ne zaman ulaşacağını çiçek sepeti kargo takip bölümünden öğrenebilirsiniz. Ciceksepeti.com/siparis-takip linkine girerek de kargonuzu takip edebilir, nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Kargo Takip: ÇiçekSepeti Sipariş Hangi Kargoda

Sipariş verdiğiniz zaman size verilen sipariş numarası ve mail adresinizi yazarak kargonuzun durum bilgisine ulaşmanız mümkündür. Teslim edilecek ürününüz için tarih ve saat belirttiyseniz bu yöntemle kargonuzu takip edebilirsiniz. Çiçek Sepeti cumartesi günleri saat 12:00’a kadar hizmet sunmaktadır. Hafta içi tam gün çalışmaktadır. Eğer bir gün saat belirmediyseniz 2 iş günü içinde ürün teslim edilir.

Çiçek Sepeti Kargo Takip: ÇiçekSepeti Sipariş Hangi Kargoda

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti, özel konsepti, farklı hediyelik eşyaları ve çiçek gönderimini aynı gün içinde ya da belirttiğiniz gün ve saatte yaptığı için çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Bazı ürünlerinde kargo bedava kampanyası yaptığı için de ayrı bir kargo masrafından kurtarır. Ayrıca bazı yerlerde 90 dakika da teslim edilebilen çiçekleri de bulunmaktadır.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ya da aklınıza takılan bazı sorular olduğunda firmaya;

  • 0850 222 00 79 müşteri hizmetleri numarasından
  • 0850 222 00 79 Whatsapp hattından
  • cicekbilgi@ciceksepeti.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve kargo takibi yapacaksanız size verilen sipariş koduyla belirttiğimiz mail adresinde sorgulama yapabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Sipariş İptali

Çiçek sepetinden alışveriş yapabilir veya sevdiklerinize hediyeler yollayabilirsiniz. Aldığınız hediyeden memnun değilseniz ya da gönderilerinizden vazgeçtiyseniz hemen siparişi iptal etme seçeneğiniz vardır. Çiçek sepetinde sipariş iptallerini sizler için araştırdık.

  • Siparişinizi yanlış verdiyseniz ya da iptal etmek istiyorsanız ürününüz hazırlanmaya başlamadan Çiçek Sepeti sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden hemen iptal edebilirsiniz. Bu şekilde iptal ettiğiniz zaman başka bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.
  • Ürün kargoya verilmişse firmaya ulaşarak kargo size gelmeden geri gönderebilirsiniz. 1 ve 3 gün içerisinde kargo geri döndüğünde ürün kontrol edilerek iade yapılır.
  • Elinize ulaşan ürünü 14 iş günü içinde iade etmelisiniz. Siteden kolay iade kodu oluşturarak iade yaparsanız kargo ücreti de ödemezsiniz. Ürününüzün, tüm aksesuarları, faturası ya da irsaliyesi, orijinal kutusu ve iade kodunuzla kolayca iade edebilirsiniz. Oluşturacağınız iade kodu 7 gün geçerlidir. Ürünü iade kodu oluşturduktan sonra 7 gün içinde göndermezseniz, kargo ücretini siz ödersiniz. Kargonuzu ücretsiz iade etmek istiyorsanız iade kodunuzu kaybetmemelisiniz ve kargoya mutlaka belirtmelisiniz.  

Ürün iade edildikten sonra ücret hemen ödenmektedir. 1 ve 10 gün içinde hesabınıza yatmaktadır. Ürün iadesi gerçekleşince size gönderilecek sms ve posta adresiyle bilgilendirileceksiniz.

Çiçek Sepeti Sipariş İptali
Çiçek Sepeti Sipariş İptali

Çiçek Sepeti Hangi Kargo

Çiçek sepeti hızlı gönderileri ile birçok müşterisi tarafından sevilen uygulamalardan biridir. Özel günlerde tercih edilen tek adreslerden biridir. Çiçek sepetinin hangi kargoyla anlaşmasının olduğunu merak edenler için yazımızı ele aldık. İşte detaylar;

Çiçek Sepeti, MNG kargo, PTT kargo, Yurtiçi kargo, Sürat kargo ve Aras kargo ile çalışmaktadır. Ürününüzün hangi kargo ile geleceği satıcıya göre değişmektedir. Siparişinizi verirken satıcının sunduğu kargo şirketlerinden hangisini istiyorsanız o kargoyu seçebilirsiniz. Bazen tek seçenek olabiliyor.

Çiçek Sepetinde Gizlenen Siparişleri Nasıl Görebilirim

Çiçek sepetinden hediye alırken siparişleri gizleme hakkına sahipsiniz. Karşı tarafın sizi bilmesini istemiyorsanız bilgilerinizi gizleyebilirsiniz. Çiçek sepetinden almış olduğunuz gizli çiçeği ya da hediyeyi uygulama üzerinden öğrenmek mümkün değildir. Ancak müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Bu bilgi sadece alıcıya verilmektedir. Herhangi bir üçüncü kişi öğrenemez. Eğer alıcıysanız müşteri hizmetlerini aradığınızda sistemden bilgilere ulaşıp size kişi hakkında bilgi verilecektir.