Çiçek Sepeti Sipariş İptali: Para İadesi Nasıl Yapılıyor?

Çiçek Sepeti Sipariş İptali telefon numarası hakkında bilgi. Çiçek Sepeti üye olmadan sipariş iptali para iadesi kaç günde gelir işte detayları.

Çiçek sepeti sipariş iptali nasıl ve nereden yapılır, ödemeler hemen yapılır mı ve benzeri soruların yanıtları sıklıkla merak ediliyor. Verdiğiniz siparişi iptal edebilmeniz için siparişinizi henüz kargoya verilmemiş olması gerekiyor. Kargo aracına verilen siparişlerinizi iptal etmek için ise iade süreçlerini takip etmeniz gerekiyor. Eğer siz de Çiçek Sepeti’nden verdiğiniz herhangi bir siparişi kargoya verilmeden iptal etmek istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Çiçek sepeti sitesi ya da uygulaması üzerinden hesabınıza giriş sağlayın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst kısmında yer alan siparişlerim alanına tıklayarak devam edin.
  • Bu adımda ürününüz kargoya hala verilmemişte iptal seçeneğine tıklayarak oluşturduğunuz siparişi kolayca iptal edebilirsiniz.

Çiçek sepeti siparişlerinizi dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak da iptal edebilirsiniz. Çiçek sepeti müşteri temsilcileri sipariş iptal ve iade süreçleri hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendirecektir.

Çiçek SepetiBilgileri
Telefon0850 222 00 79
Canlı Asistanasistan.ciceksepeti.com

Çiçek Sepeti Sipariş İptal Butonu Yok

Çiçek Sepeti üzerinden yaptığınız alışverişleri iptal edebilirsiniz. Ancak siparişleriniz elinize ulaşmadan iptal edebilmeniz için ürünlerin kargo linki henüz oluşmamış olmalıdır. Eğer sipariş verdiğiniz ürünler kargoya verildiyse Çiçek sepeti iptal sayfasından Çiçek Sepeti Sipariş iptal butonu yok olarak görünür. Bu gibi durumlarda ise iade süreçlerini takip etmeniz gerekiyor. Kargoya verilip size teslim edilen ürünler için 14 iş günü içerisinde iade hakkınız bulunuyor. Bunun için atmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • Ürününüz kargo firmasından teslim alın.
  • İptal etmek istediğiniz ürün elinize geçtikten sonra ÇiçekSepeti uygulamasına giriş sağlayın.
  • Siparişlerin bölümüne tıkladıktan sonra iptal etmek istediğiniz ürüne tıklayın.
  • Açılan ekranda iptal etmek istediğiniz ürünün yanında yer alan Siparişi İptal Et kısmına tıklayın.
  • Ardından iade nedeninizi kısaca açıklayın.
  • İşlemden sonra tarafınıza gelen kargo kodu ile ürünü kargo firmasına teslim ederek iade sürecini tamamlayın.

Süreç tamamlandıktan sonra ve kargoya verdiğiniz ürün ilgili satıcı tarafından teslim alınca ücret iadesi hesabınıza yapılmaktadır.

Çiçek sepeti sipariş i̇ptali: para i̇adesi nasıl yapılıyor?
Çiçek sepeti para i̇adesi kaç günde gelir

Çiçek Sepeti Para İadesi Kaç Günde Gelir

Çiçek Sepeti para iadesi kaç günde gelir, hemen gelir mi ve benzeri sorulara sıkça cevap aranıyor. Çiçek Sepeti sipariş iptali ya da sipariş iadesi süreçlerini takip ettikten sonra en geç 1 ile 10 iş günü içerisinde ücret iadeniz yapılmaktadır. Yapılan ücret iadesinde kupon kullanımı vs. yoksa hiçbir kesinti olmaksızın birebir aynı tutar sipariş verirken kullandığınız banka kartı ya da kredi kartınızı yapılır. Eğer belirtilen süre içerisinde ücret iadeniz yapılmazsa da 0850 210 94 94 numarası üzerinden Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Çiçeksepeti’nde Gizlenen Siparişleri Nasıl Görebilirim

Çiçeksepeti’nde gizlenen siparişleri nasıl görebilirim, yöntemi var mı gibi sorular sıkça merak ediliyor. Çiçek Sepeti müşterisinin talebi üzerine gizli sipariş seçeneği sunuyor. Örneğin birine Çiçek Sepeti üzerinden hediye göndermek isterseniz siparişinizi gizlerseniz alıcı kişi ya da bir başkası sizin gönderdiğinizi hiçbir şekilde öğrenemez. Gizlenen siparişlerin göndericisinin kim olduğunu öğrenmenin herhangi bir yolu bulunmuyor. Çiçek sepeti müşteri hizmetlerini arayarak gizli siparişe yönelik bilgi almak istediğinizi belirtseniz bile kişi hakkında herhangi bir bilgi verilmeyecektir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥