Cocos Coin Geleceği ve Cocos Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Cocos Coin Yorum nasıl okunmalı işte analizler.

Cocos Coin geleceği içerikte çok yönlü  bilgi aktarımı sağlayacağımız ve popüler alt coinler içerisinde yer alan bir kripto. Son derece heyecanlı bir dönem geçiren söz konusu borsanın yeni üyelerinden Cocos coin işte detaylar.

AyFiyat+ / –
May 2023$1,75461,55%
Nis 2023$1,727919,64%
Mar 2023$1,4442-32,08%

Cocos Coin Neden Yükseldi?

Cocos coin neden yükseldi? Cocos coin, uzun süren hareketsizliğini sonunda büyük bir pump ile bozmayı başardı. 2023 yılına beklendiği gibi bir giriş yapamayan Cocos, minimal düzeydeki yükselişini bu sefer oldukça güçlü bir şekilde bozdu. Üstelik coin için öne sürülen 1 $psikolojik barajını dahi 3’e katlamayı başardı. Cocos 3 gün içerisinde 3.00 $ seviyesini aşarak 3.07 $  seviyesini gördü.

TarihFiyatFark %
Şub 2023$2,3378237,93%
Oca 2023$0,691838,03%
Ara 2022$0,5012-15,04%
Kas 2022$0,58990,46%

Cocos için aslında bu yükseliş çokta sürpriz değil. Oyun geliştiricileri ve oyuncular tarafından çok sevilen Cocos için 2023 yılındaki bu yükseliş henüz başlangıç. Çünkü coin için yeni hedef tam olarak 5.65 $. Cocos yeni bir güncelleme yapmak için kolları sıvadı ve bunu da Twitter hesaplarından paylaştılar. Topluluğuna çağrı yapan geliştirici ekip gözlerini buradan ayırmamaları gerektiğini hatırlattı. Özellikle bu duyuru ile birlikte büyük bir patlama yaptılar ve beklenen pump olayı da gerçekleşmiş oldu.

Bknz. Hangi coin alınır

Cocos Coin Neden Yükseldi

Cocos Coin Yorum 2023

Cocos coin aslında yeni yaptığı ve 3.00 $ seviyesini geçtiği pump ile birlikte pek çok beklentiyi de değiştirdi. Henüz 1 $ olan beklentiler artık yerini tam olarak 5.65 $ seviyesine getirdi. İşte bu noktada Cocos için ilk hedef 5 $ olan psikolojik direnç noktası. Bunun akabinde ise 5.65 $ ve üzerinde kalacağı her dakika Cocos için yeni bir kapı ve yükselişin habercisi.

Cocos elbette 1 $ seviyesine geri çekilme yaşayabilir ve eninde sonunda 1 $ destek noktasının çalışıp çalışmadığını test edecektir. Eğer ki 1 $ desteği çalışırsa o zaman yeniden 2 $ ve üzeri konuşulmaya başlanacaktır. Cocos için 2.2 $ üzeri yaşanacak olan her bir kapanış yükselişin bitmediğinin en bariz göstergesi olacaktır.

DönemFiyatDeğişim
Temmuz 2022$0,69485,07%
Haziran 2022$0,6613-10,25%
Mayıs 2022$0,7368-30%
Nisan 2022$1,0526-24,99%
Mart 2022$1,403312,90%
Şubat 2022$1,2430-3,85%
Cocos Coin Geleceği - COCOS Token alınır mı

Cocos Coin Nedir?

Cocos Coin nedir sorusunun yanıtını halkın erişimine açılmış ve oyun oynamayı ve üretmeyi hedefleyen kullanıcılara işlevsel bir ekosistem sunan COCOS – BlockChain Expendition platformunun ürettiği merkeziyetsiz sanal para birimidir olarak verilebilir. Bu platformu hedef kitlesi oyun geliştiriciler ve sistem kullanıcılarıdır.

 • Oyun geliştiricileri için işlevsel ve eksiksiz sanal bir çalışma alanı sunmayı
 • Sistem kullanıcıları için, alışılmışın dışında bir oyun deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Son zamanlarda küresel çapta ciddi bir gelişim gösteren oyun sektörü göz önüne bulundurulduğunda bu sektöre doğrudan hizmet etme hedefinde olan Cocos ile ilgili olarak pek çok kesim oldukça umutlu.  Geliştiriciler için, programlama dillerine tam hakimiyet kurmadan, projelerini Blockchain ağına taşımalarına olanaklı hale getirebilmelerini de mümkün kılar.

Cocos Coin Yorum

Cocos Coin yorum verilerine göre yaşadığı düşüşleri kolaylıkla telefi edebilecek bir projeye sahip olduğu düşünülüyor. Birkaç gün öncesinde 1 doların altına düşen Cocos’un tekrar 1 dolar bandına çıkabileceği ön görülüyor. Ülkemiz yatırımcılarının yeni yeni yönelmeye başladığı söz konusu coin ile ilgili, geleceğe yönelik, veriler son derece olumlu.

Proje bazında son derece önü açık olan bir alanda faaliyet gösteren Cocos Coin ile ilgili özellikle uzun vadede yüksek getiri sağlanabileceği düşünülüyor. Arz değerlerine göre oldukça düşük bir fiyat aralığına sahip olan coinle ilgili yatırım yapmak isteyen kişiler için alımın en doğru zaman aralığı olduğu da belirtilenler arasında.  Piyasa verilerinin takip edilmesi ve BTC’nin yön vereceği düşünülen yükseliş ivmesi ile ilgili tahminlerin gelecek günlerde ne yönde şekilleneceği henüz netlik kazanmadı.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Gelecek Vaad Eden Altcoinler – Uzun ve Kısa Vade Coin Listesi

Yeni Çıkan Coinler (Tokenler) – Piyasaya Çıkacak Kripto Paralar

Altcoin Nedir Nasıl Alınır? Altcoin Ne Zaman Yükselir, Yatırım Tavsiyeleri

16 Comments

 1. 5$ seviyesinde 10 bin dolarlık bir yatırımda bulundum ertesi gün düştü %90 lık bir kayıp yaşadım ama geleceği parlak olarak görüyorum kaybettiklerim koymadı çünkü 3 yıl içinde daha fazlasını kazandıracağına eminim

 2. Valla ben projesini beğendim. Buna bin dolar atılıp iki üç sene sonra en az 50 60 bin dolar getirebileceğini düşünüyorum. (Yatırım Tavsiyesi Değildir)

 3. Cocos coin çok ilginç bir coin tüür. Ne zaman alsam düşüyor, ne zaman satsam yükseliyor. Yatırım yapılırken dikkatli olması gerekilen bir coin türü bence çünkü sağı solu hiç belli olmuyor.

 4. Cocos coin harbiden psikopat bir coin. Ne zaman yatırım yapsam düşüyor, elimdekileri ne zaman satsam yükseliyor. Gerçekten çok ilginç bir coin sağı solu belli olmuyor yatırım yaparken dikkatli olmak lazım ters köşe yapabilen bir coin.

 5. Bende cocos coini bir süredir takip etmeye çalışıyorum. Aslında minik bir yatırım ile sürecini deneyimlemek de isterdim. Ancak başka tarafa yatırım yaptığım için buna cesaret edemedim. Ancak yine geleceği en parlak olan seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor. Kalkıp burda yatırım tavsiyesi olarak ifade edemesem de geleceği güzel diyebilirim.

 6. Cocos, uzun süredir takip ettiğim önemli coinlerden biridir. Cocos alınır mı diye düşünmüyorum. Cocos doğru noktada satılır bunu düşünüyorum. Cocos’un daima alınabileceğine inananlardanım. Cocos önemli altcoinlerden biridir. Geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum. Hızlı düşebiliyor ancak hızlı da yükselebiliyor. Tam trade yapılacak coin diyebilirim. Doğru noktalardan alınıp doğru noktalardan satılırsa ciddi miktarda para kazandırabilir.

 7. Coca coin geleceği 2021 tablosuna göre sağı solu çok da belli olmayan bir coin türü. Açıkçası bu coine yatırım yapmak çok da mantıklı durmuyor. Ancak düşüş anında alıp da sonrasında bir yükselişe denk gelirse az da olsa bir kar etmek mümkün. Cocos tiken alır mı diye düşünürsek, ben şahsen buraya yatırım yapmayı mantıklı bulmuyorum. Kişiler hazır düşmüş belki yükselir diye düşünerek belki almayı düşünebilir ancak uzun vadede çok da getirisi olmayan bir coin türü. Bana göre ise vakit kaybıdır.

 8. Mutlu Özmen on

  Cocos coin geleceği olmayan bir coin olarak hizmet veriyor. Genelde yükselse bile bir anda düşüş yaşadığı için pek bir anlamı kalmıyor umarım bu şekilde devam etmez ve iyi yerlere gelir

 9. Oyun oynamayı seven kullanıcılar için kurulmuş olan bir token. Merkeziyetsiz tokenlardan biri. Çok fazla bilgi sahibi değilim bu kripto para birimi için. Ama şöyle bir göz ucuyla geçmişteki hareketlerine baktığımda bana pek de cezbedici bir coin gelmedi. Dengesiz ivmelenmelere sahip. Ben korkarım böyle coinlerden. Ne zaman ne yapacakları hiç belli olmaz.