Çocuğum Olursa Nasıl Olur Testi – Fotoğraf ile ücretsiz

Evlenen çiftlerin veya sevgili olan çiftlerde en çok merak edilen konulardan biri çocuğum nasıl olur konusudur. Çocuğunuzun nasıl olacağını merak ediyorsanız kısa bir testle bunun cevabını bulabilirsiniz. Çocuğunuzun hangi karakterde olacağı, kime benzeyeceği merak edilen konulardan biridir. Tabi ki testin sonucu gerçekten çocuğunuzun nasıl olacağını söylemese de ufak bir ipucu verebilir. Çocuğunuzun nasıl olacağını söyleyen birçok test vardır. Hadi gelin birlikte bakalım.

Gelecekteki Çocuğum Nasıl Görünecek

Gelecekteki çocuğum nasıl görünecek

Evlenme yolunda mısınız? Hamilesiniz ve çocuğunuzun görünüşünü mü merak ediyorsunuz? O zaman yapmanız gereken oldukça basittir. Kendinizin ve eşinizin fotoğraflarını kullanarak bebeğinizin nasıl olacağını görebilirsiniz.

İki yüz tipi analiz edilerek yüzlerin özelliklerini ortaya çıkartır ve yeni bir yüz ortaya çıkar. Uygulamaların birçoğunda iki yüzün matematiksel ortalaması alınarak yeni bir yüz ortaya çıkartılır. Gelecekteki çocuğunuzun nasıl olacağını merak ediyorsanız kullanabileceğiniz uygulamaları sizler için derledik.

  • BabyMaker Predicts Baby’s Face uygulaması ile öğrenebilirsiniz. İndirmek için burada linkine tıklayınız.
  • BabyPredictor Baby Generator uygulamasıyla gelecekteki bebeğinizin nasıl olacağını öğrenebilirsiniz. İndirmek için burada linkine tıklayınız.
  • Baby Generator Gelecekteki bebek yüzünü tahmin et uygulamasıyla gelecekteki bebeğinizin nasıl olacağını öğrenebilirsiniz. İndirmek için burada linkine tıklayınız.

Bebeğim Nasıl Olacak Ücretsiz

Bebeğim nasıl olacak ücretsiz

İlerdeki bebeğinizin nasıl olacağını merak ediyorsanız artık bu mümkün. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bebeğinizin nasıl olduğunu internet ve gelişen teknolojiden dolayı artık öğrenebilirsiniz. Sonuçlar net olmasa da bir şekilde tahmin olmasını istiyorsanız bebeğinizin nasıl olacağını ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Karakterini öğrenmek için birçok test uygulayabilir yüz şeklini merak ediyorsanız birçok uygulama vardır. Bebeğinizin yüz şeklinin nasıl olacağını merak ediyorsanız şu web sitelerini ve uygulamaları kullanabilirsiniz.

Anne Baba Fotoğrafından Bebek Tahmini Programı ücretsiz

  • BabyMaker Predicts Baby’s Face
  • BabyPredictor Baby Generator
  • Baby Generator Gelecekteki bebek yüzünü tahmin et
  • BabyGenerator Guess Baby Face

Bebeğim Kime Benzeyecek Online

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok uygulama ve web sitesi geliştirilmiştir. Birçok kişinin hayali bebeğinin kime benzeyeceğidir. Hamileyseniz, evliyseniz ya da bekarsanız bebeğinizin nasıl olacağını öğrenebilirsiniz. Online olarak kendinizin veya eşinizin fotoğraflarını ekleyerek bebeğinizin nasıl olacağını öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman yazımızı okumaya devam edin.

  • İlk olarak babymaker linkine tıklayınız. Ardından kendinizin ve eşinizin resimlerini yüklemeniz yeterli olacaktır. Hem online hem de ücretsiz bir şekilde çocuğunuzun yüz tipinin nasıl olacağını görebilirsiniz.

Bebeğim Kime Benzeyecek Facebook

Çiftin ve ailenin hayatını değiştiren çocuk dünyadaki en güzel varlıklardan birisidir. Bebek doğduktan sonra kime benzediği en önemli konulardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bebeğinizin nasıl olacağını önceden görebilirsiniz desek. Facebook sosyal medya platformunda paylaşılan bebeğinizin kime benzeyeceğini uygulamalarını ve web sitelerini sizler için derledik.

  • İlk olarak bebeğinizin kime benzeyeceğini bulmak için nametest linkine tıklayabilirsiniz.
  • İkinci bir web sitesi ise http://tr.feedsguru.com/dna olmaktadır.

Sevgilimle Çocuğumuz Nasıl Olacak

Sevgili döneminde en çok merak edilen ve hayal edilen konulardan birisi çocuğunuzun nasıl olacağıdır. Çocuğunuzun nasıl olacağını merak ediyorsanız birkaç web sitesi sayesinde ve uygulama yardımıyla öğrenebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken tek işlem sevgilinizle sizin yüz hatlarınızın belli olduğu fotoğraftır. İki fotoğrafı kullanarak ilerdeki çocuğunuzun nasıl olacağını öğrenebilirsiniz. Bunun için birçok uygulama ve web sitesi vardır. Sizler için hazırladığımız web sitelerden veya uygulamalardan birini seçerek bebeğinizin nasıl olacağını öğrenmek için ne duruyorsunuz?

Bebeğin ten rengi kime benzer?

İki ebeveyn birlikteliği ile ana rahmine düşen çocuğun her iki bireyinde özelliklerinden yoğun şekilde alması bilinmektedir. Fakat ten rengi olarak ağırlık anne tarafından alınabilir.

Bir bebek En çok kime benzer?

İsveçli bilim insanları tarafından açıklanan %65 baba %35 ise anne’den DNA almaktadır.

En iyi Bebek Ayakkabısı Markası

5 Aylık Bebek Ek Gıda Tarifleri

Spastik Bebek Hareketler Neler

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr