En İyi Bebek Ayakkabısı Markası – Ortopedik Bebek Ayakkabısı

En iyi bebek ayakkabısı markası diğer kullanıcılar için yorumlarını ve ürün değerlendirmelerini forum-sözlük sitelerinde paylaşıyor. Bebeklerin ilk adımları için tercih edilecek ayakkabı modelleri oldukça önemlidir. Rahat olması ve bebeğin dengesini sağlayarak adım atabilmesi açısından doğru ayakkabıyı seçmeniz gerekiyor.

Nike Bebek Ayakkabısı

En i̇yi bebek ayakkabısı markası nike

Nike, bebekler ve çocuklar için kaliteli ve rahat ayakkabılar sunar. Nike, bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 • Nike Dunk Low 1.400 TL
 • Jumpman Two Trey 1.600 TL
 • Nike Star Runner 3 900 TL

Adidas Bebek Ayakkabısı

Adidas bebek ayakkabısı

Adidas, çocuklar ve bebekler için konforlu ve dayanıklı ayakkabılar sunar. Adidas, bebeklerin ayak sağlığına önem veren ve onların rahatlığını sağlayan ürünler üretir.

 • Bebek Superstar Ayakkabı 1.500 TL
 • Superstar 360 Ayakkabı 1.500 TL

Puma Çocuk Ayakkabısı

Puma çocuk ayakkabısı

Puma, bebekler ve çocuklar için şık ve rahat ayakkabılar sunar. Puma, bebeklerin ayaklarına uygun ve güvenli ayakkabılar sunmaktadır.

 • PUMA x SpongeBob Slipstream Çocuk Ayakkabısı 1.600 TL
 • X-Ray Speed JR Ayakkabı 1.800 TL

Stride Rite

Stride rite bebek ayakkabısı

Stride Rite, bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış ayakkabılar sunar. Bu marka, bebeklerin ve çocukların ayak gelişimine uygun ürünler üretir ve kaliteli malzemeler kullanır.

 • Zips Kennedy Sneaker 1.100 TL
 • Sprout Sneaker 965 TL

En iyi ve kaliteli ilk adım ayakkabısının hangisi olduğuna kullanıcı yorumlarına bakarak karar verebilirsiniz. Bu noktada bazı kullanıcıların ilk adım ayakkabısı için yaptıkları değerlendirme yorumları şu şekilde yansıyor;

 • Vicco marka ilk adım ayakkabısını bebeğim için aldım. Ancak adeta büyük bir pişmanlık yarattı. Hiç memnun kalmadık. Kimseye de tavsiye etmiyorum.
 • İkizlerim için kaliteli ilk adım ayakkabısı araştırdım. Karşıma direk Vicco markası çıkmıştı diye hemen satın aldım. Ne umutlarla aldım ama asla kaliteli çıkmadı. Verdiğim paraya resmen acıdım.
 • Vicco marka ilk adım ayakkabısını aldım. Kırmızı renk deri yüzeyliydi. Daha çocuk adımlarını atmaya yeni başlamışken bile derisi soyulmaya başladı. Yazık o kadar para veriyoruz gerçekten beş para etmez ürünler sunuyorlar.

Vicco markasının ilk adım ayakkabılarını deneyen kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Şikayet var gibi büyük forumlarda bu kullanıcıların aktardığı bazı yorumlar yukarıdaki gibidir. Genel olarak satın alan hiçbir kullanıcının memnun kalmadığını söylemek mümkündür. Çeşitli markalara ait ilk adım ayakkabı seçenekleri hakkında da farklı kullanıcı yorumları mevcuttur.

Vicco İlk Adım Ayakkabısı

Vicco i̇lk adım ayakkabısı

Vicco ilk adım ayakkabısı kullandıkları ürün hakkında yorumlarını detaylı olarak paylaşıyor.  İlk adım bebek ayakkabısı dendiği zaman akla ilk gelen markalardan biri Vicco olarak dikkat çekiyor.  Markanın ilk adım ayakkabısını kullanan kullanıcıların çeşitli sitelerde aktardığı deneyim yorumları şu şekilde yansıyor;

 • Vicco adeta pişmanlıktır. Fiyatı gayet yüksek ama kalitesi ise adeta sıfır. Asla para vermeyin bu markaya.
 • Kaliteli diye inanıp aldık. Ama beş para etmez çıktı. Özellikle de derisinin bu kadar hızlı soyulması beni çok fazla şaşırttı.
 • Bebeğim en iyisini hak ediyor diyerek para kıyıp Vicco marka ilk adım ayakkabısı aldım. Ama gerçekten bu kadar kötü çıkacağını asla ummamıştım.
 • Milleti kandırıyorsunuz resmen. Kaliteli, şöyle iyi böyle iyi diye reklam yapıyorsunuz. Ama malınız kalitenin yanından bile geçmiyor.

Vicco markalı ilk adım ayakkabısı hakkında yapılan bazı yorumlar yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Yorumların geneli olumsuz olarak yansıyor. Özellikle de fiyat-performans açısından değerlendiren kullanıcıların hiçbiri ürünü tavsiye etmiyor.

Anatomik Bebek Ayakkabı Markaları

Anatomik bebek ayakkabı markaları en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bebeklerin yeni yürümeye başlaması sırasında kullanılan ayakkabının kalitesi oldukça önemlidir. Taban rahatlığı, ayak şeklini bozmaması ve benzeri detaylar analiz edilerek satın alınmalıdır. Adidas dünya markası da ilk adım ayakkabısı üreten markalar arasında yer alıyor. Bebeklerin ayak fizyolojik yapısı düşünülerek tasarlanan ilk adım ayakkabısı pek çok anne babanın ilk tercih ettiği seçenek olarak dikkat çekiyor. Adidas orijinal ilk adım ayakkabısını çeşitli web sitelerinden ya da doğrudan Adidas mağazalarından kolayca satın alabilirsiniz.

En i̇yi bebek ayakkabısı markası - ortopedik bebek ayakkabısı
Kifidis i̇lk adım ayakkabısı kullananlar

Kifidis İlk Adım Ayakkabısı Kullananlar

Kifidis ilk adım ayakkabısı kullananlar ürünü kalite, performans ve fiyat açısından değerlendiriyor. Bu değerlendirmelere ait yorumlar sıkça sözlük ve forum sitelerinde yer alıyor. Kifidis markasının sunduğu ilk adım ayakkabısına dair yorumlar en çok da şikayet var forum sitesinde dikkat çekiyor. Bu forum sitesinde ürün hakkında kullanıcıların yaptığı bazı yorumlar şu şekilde yansıyor;

 • Kifidis markasının ayakkabılarını daha evvel hep hediye olarak anneme alıyordum. Bebeğim için de ilk adım ayakkabısını güvenerek almak istedim. Ama asla beklediğim kalitede çıkmadı.
 • Ayakkabıyı aldık bir ay geçmeden resmen hurdaya döndü. Ne kadar kalitesiz malzemeler kullanıyorsunuz.
 • Paraya gelince pahalı kaliteye gelince resmen sıfırsınız. Ben hayatımın hatasını sizin ilk adım ayakkabınızı bebeğime alarak yaptım
 • Hiç memnun kalmadım. Ayakkabı değil sanki bez parçası gibi geldi. Bir iki ay ya kullandık ya da kullanmadık. Sonra hemen çöp oldu. Bu yüzden de kimseye tavsiye etmiyorum.
 • Sözde ilk adım ayakkabısı için en iyi markalardan biri olarak reklamı yapılıyor. Amam sadece reklam ürün resmen bomboş çıktı. Bebeğinizin ayaklarına yazık. Giydirmeye değmez.

Kifidis markalı ilk adım ayakkabısı için kullanıcıların yaptığı yorumlardan bazıları yukarıda sıraladığımız şekildedir. Genel olarak kullanıcı yorumlarına bakıldığında ürün memnuniyetinin düşük olduğu görülüyor.

Kanz İlk Adım Ayakkabısı

Kanz ilk adım ayakkabısı ortopedik ve kaliteli tasarımı ile dikkat çekiyor. Pek çok anne babanın bebeğinin ilk adımları için tercih ettiği markalardan biridir. Özellikle de rahat ve bebeklerin ayak fizyolojik yapısı düşünülerek tasarlandığı için de tercih ediliyor. Kuki resmi web sitesi üzerinden ya da fiziksel mağazalarından kolayca satın alabilirsiniz. Kuki markalı ilk adım ayakkabısını daha evvel kullanan kullanıcıların yorumlarını da analiz edebilirsiniz. Böylece ayakkabıyı satın almadan evvel kalite açısından değerlendirme fırsatınız olacaktır.

Bknz. Bebek Ayak Numaraları

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr