Deha Tuzcu Kimdir – Deha Tuzcu Neden Hapse Girdi

Son zamanlarda gündemde sıkça yer alan Deha Tuzcu kimdir, kaç yaşında, nereli ve hapse neden girdi gibi tüm sorularınızı ele aldık. Deha Tuzcu hakkında her şey…

Modern Türk müziğiyle ilgilenen Deha Tuzcu son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya başladı. Kendine has müzik bakış acısıyla karşımıza çıkan Deha Tuzcu oldukça iddialı ve cesaretli kişiliği ile tanınıyor. İlk popüler olduğu zaman Paraları Katla şarkısıyla müzik piyasasına kendini tanıttı. Youtube müzik ve Spotify platformlarında şarkılarını bulabilirsiniz. İngilizce diline olan hakimiyeti ve müziğe olan ilgilisi dikkat çekiyor. Deha Tuzcu 11 Aralık 2002 yılında Türkiye’de doğmuştur. Müzik dünyasına bakış açısı, hayatı, olayları ve kültürel yapısı hakkında sosyal medya paylaşımları sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz.

Deha Tuzcu Gerçek Adı

Deha tuzcu gerçek adı

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla ve şarkılarıyla kendini tanıtan Deha Tuzcu’nun sahne adı DEHA INC. olarak biliniyor. Paraları Katla şarkısıyla müzik platformlarında Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar listesinde yer almaya başladı. Deha’nın yaptığı müzikler diğer müzik türlerinin dışında. Kendine özgü bir müzik açısı belirleyen Deha’nın birçok şarkısı beğeniliyor. Şarkıları beğenilen Deha Tuzcu’nun hayatı ve kişisel bilgileri merak edilmeye başlandı. Deha INC. gerçek ismi Deha Tuzcu’dur.

Deha Tuzcu Sevgilisi

Deha Tuzcu’nun sevgilisinin olup olmadığı bilinmiyor. Önceki dönemlerde Deha Tuzcu ile Nisa Gül’ün sevgili oldukları iddia ediliyordu. Nisa Gül ile aşk iddialarının ardından Deha Tuzcu’nun bekar olduğu düşünülüyor. Deha Tuzcu özel hayatıyla ilgili paylaşım yapmaktan kaçınıyor. Müzik ve kişisel paylaşımlar yapan Deha Tuzcu’nun özel hayatı tamamen sır.

Deha Tuzcu Olayı

Deha tuzcu olayı

Deha Tuzcu sadece müziği ve yaptığı sanatla gündeme gelen bir kişilik değil. 21 yaşında olan Deha Tuzcu hakkında birçok farklı olay iddia ediliyor. Deha Tuzcu hapse girdikten sonra ortaya çıkan iddiaları sizler için araştırdık.

İlk iddiaya göre depremzedeyi canlı yayına alarak dalga geçiyor. Dalga işleminden sonra yayını kapatıyor. Diğer iddia ise 2021 yılında WittyCommerce şirketinde görev alan bir kadına cinsel saldırı düzenlediği yönünde. İddialar sadece bu kadar değil. Discord yayını açan Deha Tuzcu’nun kredi kartlarını ele geçirdiği hatta bir yayında Kuran’ı Kerimi ısırdığı gibi birçok olay var.

Deha Tuzcu Atatv44

Deha Tuzcu atatv44 hakkında birçok farklı olay anlatılıyor. Atatv44 aslında bir discord sunucusu olarak biliniyor. Bu discord sunucusu içerisinde yer alan Deha Tuzcu’nun illegal işler yaptığı yönünde iddialar sosyal medyada yer alıyor.

Atatv44 discord grubu kimseye saygı göstermeyen, herkese hakaret eden hatta kredi kartı hırsızlığı gibi birçok suç konusuyla biliniyor. Atatürk, din, şehitler ya da kültürel farklılıklar fark etmeden her konuyla ilgili dalga geçen bir discord sunucusudur. Deha Tuzcu’da bu grubun içerisinde yer aldığı için birçok kişide şüphe uyandırıyor.

Deha Tuzcu hakkında sorularınızı ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥