2020 Türk Telekom Bedava İnternet2020 Turkcell Bedava İnternet2020 Vodafone Bedava İnternet

Deprem Hediye İnternet ve Konuşma

Bingöl depremi sonrasında operatör bütün abonelerine ücretsiz internet ve konuşma paketi tanımlandığını duyurdu. Deprem interneti nasıl yapılır, Deprem bedava konuşma paketi nasıl alınır detaylar.

O Bölgeye İnternet ve Sınırsız Konuşma

Turkcell Deprem Hediye İnternet

Turkcell Bingöl depremi sonrasında abonelerine ücretsiz internet ve sınırsız konuşma paketi tanımladı. Sosyal medya hesabından duyuru yapan Turkcell zor günlerinde abonelerin yanında olurken şu notları paylaştı: “Bingöl deprem bölgesinde bulunan müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmıştır. Geçmiş olsun.”

Turkcell Deprem Hediye İnternet
Turkcell Deprem Hediye İnternet

Türk Telekom Deprem Hediye İnternet

Türk Telekom bingöl deprem bölgesi abonelerine hediye internet ve konuşma paketi tanımlandığını duyurdu. Türk telekom abonelerine sosyal medya üzerinden; “Bingöl Karlıova deprem bölgesinde bulunan müşterilerimizin acil iletişim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ücretsiz dakika ve internet tanımlanmıştır. Ayrıca bölgedeki iletişim ihtiyaçlarının sürekliliği için mobil iletişim araçlarımız bölgeye yönlendirilmiştir. Geçmiş olsun.” olarak duyurdu.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  65 Yaş Üzeri Konuşma Paketi ve Bedava İnternet
Türk Telekom Deprem İnternet
Türk Telekom Deprem İnternet

Deprem Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom ve Turkcell aboneleri deprem hediye internet kampanyasından yararlanabilir. Vodafone operatörü henüz deprem hediye internet hakkında bir açıklama yapmadı. Deprem bölgesindeki abonelerin hatlarına otomatik tanımlama yapılacaktır. Tanımlama yapılan hatlara mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirme mesajı sonrasında sınırsız internet ve konuşma paketini kullanabilirsiniz.

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı