Devlette Burun Estetiği Fiyatları 2024

Devlette burun estetiği, dış görüntümüz oldukça önemlidir. Ülkemizdeki insanlar da en çok görülen estetiklerden birisi ise burun estetiğidir. Burun estetiği olmak zor biri işlemdir. Burun ameliyatı geçirmek isteyen kişilerin çok fazla araştırma yapması gerekir. Fiyatlar hastaneye göre, burun yapınıza ve doktorunuza göre değişiklik göstermektedir.

Burun estetiği olmak isteyen kişiler devlet hastanelerinde burun estetiği olabilirler. Burun ameliyatı eğer vücudunuzla ilgili bir problem ise devlet ücretsiz bir şekilde bu durumu karşılamaktadır. Ama burnunuzu küçültmek veya dikleştirmek istiyorsanız devlet hastaneleri bu durum için ücret almaktadır. Çünkü bu durum estetik kısmına girmektedir.

Devlette burun estetiği ücretli mi?

Devlette burun estetiği, estetik amaçlı yapıldığı için ücretlidir. Ancak, bazı durumlarda burun estetiği, tıbbi gereklilik olarak kabul edilebilir ve SGK tarafından karşılanabilir. Tıbbi gereklilik olarak kabul edilebilecek durumlar şunlardır:

 • Burun travması nedeniyle solunum sorunları
 • Doğuştan gelen burun deformiteleri
 • Burun kanseri nedeniyle yapılan burun estetiği

Devlet hastanesinde burun estetiği olur mu?

Devlet hastanelerinde burun estetiği yapılır. Ancak, devlet hastanelerinde burun estetiği yaptırmak isteyenlerin, ameliyatın tıbbi gerekliliğini belgelemeleri gerekir.

Devlet hastanesinde burun estetiği olmak için ne yapılmalı?

Devlet hastanesinde burun estetiği olmak için öncelikle bir kulak burun boğaz uzmanına muayene olunmalıdır. Kulak burun boğaz uzmanı, burun estetiğinin tıbbi gerekliliğini değerlendirecektir. Tıbbi gereklilik olduğu tespit edilirse, hastanın ameliyat için uygun olup olmadığı değerlendirilir. Hastanın ameliyat için uygun olduğu tespit edilirse, hastanın ameliyatı için randevu verilir.

Devlet hastanesinde burun estetiği için hangi bölüme gidilir?

Devlet hastanesinde burun estetiği için kulak burun boğaz bölümüne gidilmelidir.

Devlette burun estetiği ne kadar 2023?

Devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları, ameliyatın kapsamına ve kullanılan malzemelere göre değişebilir. 2023 yılında devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları, ortalama olarak 2.500 TL ile 3.500 TL arasındadır.

Hangi durumlarda burun ameliyatı ücretsiz olur?

Burun ameliyatı, aşağıdaki durumlarda ücretsiz olarak yapılabilir:

 • Travma nedeniyle solunum sorunları olan kişilerde
 • Doğuştan gelen burun deformiteleri olan kişilerde
 • Burun kanseri nedeniyle yapılan burun estetiği ameliyatlarında

Rinoplasti ameliyatı kaç TL?

Rinoplasti ameliyatı, burun estetiğinin bir türüdür. Rinoplasti ameliyatı fiyatları, ameliyatın kapsamına ve kullanılan malzemelere göre değişebilir. 2023 yılında rinoplasti ameliyatı fiyatları, ortalama olarak 10.000 TL ile 20.000 TL arasındadır.

Taksitle burun estetiği olur mu?

Devlet hastanelerinde burun estetiği yaptırmak isteyenler, ameliyat ücretini taksitle ödeyebilirler. Ancak, taksitlendirmenin koşulları hastaneden hastaneye değişebilir.

Burun ameliyatları kaç TL?

Burun ameliyatlarının fiyatları, ameliyatın kapsamına ve kullanılan malzemelere göre değişebilir. 2023 yılında burun ameliyatlarının fiyatları, ortalama olarak 5.000 TL ile 15.000 TL arasındadır.

Devlet Hastanesi estetik ücreti ne kadar?

Devlet hastanelerinde estetik ameliyat fiyatları, ameliyatın kapsamına ve kullanılan malzemelere göre değişebilir. 2023 yılında devlet hastanelerinde estetik ameliyat fiyatları, ortalama olarak 2.500 TL ile 3.500 TL arasındadır.

Burun estetiği yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gerekenler:

 • Burun estetiği yaptırmadan önce, mutlaka bir uzmana danışılmalıdır.
 • Burun estetiği, ciddi bir ameliyattır ve riskleri vardır.
 • Burun estetiği yaptırmak isteyenler, ameliyatın tıbbi gerekliliğini ve maliyetini dikkate almalıdırlar.

Hangi Devlet Hastanesi Burun Estetiği Yapıyor

Hangi devlet hastanesi burun estetiği yapıyor, burun tüm yüzümüzü değiştiren bir faktördür. Karşınızdaki birine baktığınız zaman ilk fark ettiğiniz burun yapısı olmaktadır. Bazı kişiler burun yapılarına o kadar çok takılırlar ki bu durum artık psikolojisini bozmaya başlar. Bu yüzden çoğu kişi burun yapısından rahatsız olur. Burun yapısının kötü olması kişilerde özgüven eksikliğine, depresyona ve mutsuzluğa yol açmaktadır. Burun ameliyatı bu durum için gerekli olmaktadır. Daha düzgün bir buruna sahip olmayı kim istemez ki? Sizlerin bu durumunuzu yok etmek için yazımızda burun estetiği hakkında tüm detayları ele aldık.

Özel hastanelerde fiyatlar her bütçe için uygun olmamaktadır. Devlet hastaneleri ise özel hastanelere oranla daha uygundur.

 • Devlet hastanelerinin hepsi burun estetiği yapmaktadır. Bu branşa uygun cerrah bulunan tüm devlet hastanelerinde burun ameliyatı olabilirsiniz. Hastanenizi ve doktorunuzu iyi araştırmanız gerekir. Hatta çevrenizde burun estetiği olan kişilerden yardım almanızda fayda vardır. Sizlere yardımcı olacaktır.

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Olanlar

Devlet hastanesinde burun estetiği olanlar, Devlet hastaneleri özel hastanelere göre uygun olduğundan dolayı çoğu kişi devlet hastanesini seçer. Özel hastanenin imkanları biraz daha iyidir. Fakat devlet hastanesinde doktor seçimini doğru yaptığınız takdir de çok memnun kalacağınızdan eminiz. Burun estetiği riskli bir ameliyattır. Bu yüzden çoğu kişi yaptırırken biraz zorlanabilir. Bu yüzden sizler için burun estetiği olan kişileri araştırdık ve elde ettiğimiz verileri sizlerle paylaşacağız.

Devlet hastanesinde burun ameliyatı olan kişilerin olumsuz olarak gördüğü birkaç nokta vardır. Özel hastanelerde yapılmadan önce 3 boyutlu gösterim vardır. Sizlerin isteklerinize göre ameliyat öncesi 3 boyutlu gösterim ile yüzünüze uygun olup olmayacağını görebilirsiniz. Ama devlet hastanelerinde durum pekte öyle değildir. Bu durumdan dolayı çoğu kişi olumsuz bakmıştır. Ama devlet hastanelerinde doktor seçiminizi doğru yapan kişiler ameliyatlarından oldukça memnun kalmıştır. Bu yüzden burada önemli olan noktalardan birisi burnunuzu yapacak olan doktorları iyi analiz etmeniz gerekir. Özel hastanede bile olsa doktor seçimi yanlışsa memnun kalmazsınız. Doktorun deneyimine ve kaç kere ameliyat geçirdiğini, ne kadar başarılı olduğunu inceledikten sonra karar vermeniz daha doğru olacaktır. Burun ameliyatı basit bir ameliyat olsa da ameliyattan sonraki süreç hasta için zordur. Bütün bunları yaşadıktan sonra istediğiniz buruna sahip değilseniz, çektiğiniz acılar boşa gitmiş olacaktır.

Ankara Devlet Hastanesi Burun Estetiği Doktor Tavsiyesi 2022

Ankara devlet Hastanesi burun estetiği doktor tavsiyesi 2022, burun estetik ameliyatı olmak biraz risklidir. Çünkü doktorunuzu iyi seçmediğiniz takdir de bir sürü problemle karşılaşabilirsiniz. Burnunuz istediğiniz gibi olmaz. Paranız ve acılarınız boşa gider. Bu yüzden sizleri rahatlatmak amacıyla birkaç araştırmada bulunduk. Ankara da tüm devlet hastanelerinde burun ameliyatı olabilirsiniz. Ama hangi doktor iyi ve kime güveneceğiniz muallakta bir sorudur. Sizler için yaptığımız araştırmalarda hastaların en çok memnun kaldığı birkaç doktor ismi bulduk. Ve bu doktorların ismi şu şekildedir;

 • Yıldırım Beyazıt Hastanesi Doç. Dr. Ömer Bayır
 • Gölbaşı Hastanesi Dr. Semih Özdemir
 • Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doç. Dr. Yüksel Kankaya
 • Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doç. Dr. İhsan Kuzucu
 • Dr. Orhan Aydın
Devlette burun estetiği fiyatları

Medical Park Burun Estetiği Fiyatı

Ülkemizde burnundan rahatsız olan kişiler burun estetiği ameliyatı olurlar. Burun estetiklerinde devlet ve özel hastaneler sizlerden ücret almaktadır. Devlet hastanelerinde biraz daha uygun olan bu ameliyatlar aşağı yukarı belirli fiyatlardadır.

Özel hastane olarak bilinen Medical Parl hastanesi burun estetiği fiyatları oldukça merak ediliyor. Özel sağlık sigortanız bile olsa burun estetiklerinde ücret ödemeniz gerekir. Medical Park hastanesinde özel sağlık sigortanız bile olsa estetik olduğu için sizlerden ücret talep edilir. Medical Park hastanesinde ücretler değişiklik göstermektedir. Bu ücretler burnunuzun yapısına göre ve ameliyat tipinize göre değişiklik gösterir.

 • Medical Park Hastanesinde burun estetikleri fiyatları 12.000 TL ile başlar 27.000 TL ye kadar fiyat artmaktadır.

Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları

Ameliyatsız burun estetiği fiyatları, Ameliyatsız burun estetiği dediğimiz kavram, botoks, dolgu ve ip yardımıyla burnunuzdaki görüntünün değişmesidir.  Son zamanlarda ameliyatsız burun estetiğine talep oldukça artmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği küçük kusurların düzeltilmesinde kullanılmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği fiyatları, burun estetiğine oranla fiyatları oldukça düşüktür. Sizler için ameliyatsız burun estetiği fiyatlarına baktık.

 • Ameliyatsız burun estetiği fiyatları burun estetiğinde olduğu gibi burnun yapısına, hastaneye ve doktorunuza göre değişiklik gösterir. Genel olarak fiyatlar 1.000 TL ile 5.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ankara Devlet Hastanesi Burun Estetiği Fiyatları

Ankara devlet hastanesi burun estetiği fiyatları, burun estetiği yaptırmak isteyen kişiler çok fazladır. Dış görüntümüzü en çok etkileyen yapılardan bir tanesi burundur. Burnundaki görüntü bozukluğu çoğu kişiyi olumsuz etkiler. Ve bu yüzden ameliyat olmak isterler. Ülkemizde bulunan tüm devlet hastanelerinde burun estetiği ameliyatı yaptırabilirsiniz. Devlet hastanelerinde imkanlar biraz daha kısıtlı olsa da doktor seçimine göre muhteşem burunlara sahip olan insanlar vardır.

 • Ankara’da yaşayan birçok kişi devlet hastanesinde burun estetiği ameliyatı olmak istemektedir. Ankara’daki devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları 3.000 TL ile 7.000 TL arasında fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatların değişiklik göstermesinin sebebi burun yapınıza bağlıdır.

Burun Estetiği Fiyatları

Devlette Burun Estetiği Fiyatları

Geniz Akıntısı Nasıl Geçer

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı

Ecz. Yeşim Karabulut

2001 İstanbul Eczacılık Fakültesi Mezunu. Uzmanlık alanı tedavi ilaçları ve ağrı, bulantı, öksürük ilacı kullanımı hakkında bilgi verir. Meslek ve İstanbul aşığıdır. yesim.karabulut@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥