Djarum Black ne aromalı ve Djarum Black içinde ne var, bilgilendiriyoruz. Djarum Black satış yerleri nerelerdir ve nerelerde bulabileceğinizi sizlere aktarıyoruz.

Djarum Black, son zamanların en sık tercih edilen sigara markaları arasında yer almaya devam ediyor. Endonezya menşeili olan Djarum, karanfil aromalı bir sigara markasıdır. Çeşitli mentollü ürünleri bulunan Djarum’un dikkatleri üzerine çeken Djarum Black ürünü ise milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor.

Djarum Black Ne Aromalı

Djarum Black ne aromalı sorusunun yanıtı Türk aromalı sigara deneyimlemek isteyenler tarafından sıkça merak ediliyor. Karanfil ve Tobacco karışımlı aromalarıyla dikkatleri üzerine çeken Djarum Black içerisinde domuz yağı ya da herhangi bir şekilde alkol barındırmaz ve saf aromaya sahip bir deneyim sunar.

Djarum Black İçinde Ne Var

Djarum Black İçinde Ne Var

Djarum Black içinde ne var diye merak edenler için Djarum markasına ait sigaraların filtrelerinin tamamında yoğun baharatlı bir sos bulunuyor. Nitekim bu sos da karanfil, tarçın ve kakule gibi bitki ve tatlardan oluşuyor. Djarum’un en popüler serisi olan Djarum Black, en sık tercih edilen tekel ürünlerinden olan Marlboro ile aynı sertliğe sahiptir. %60’ı karanfil olan ve geriye kalan %40’lık kısmı tütündür.


Daha fazla tütün ve tütün ürünleri içeriği;


Djarum Cherry Nasıl İçilir

Djarum Cherry nasıl içilir diye merak edenler için diğer sigara marka ve modellerinden herhangi bir farkı bulunmuyor. Djarum Cherry her ne kadar farklı aromalara ve lezzete sahip olsa da içim açısından aynıdır. Nitekim Djarum Black doğrudan Marlboro sigaralardaki sertliği ve tadı anımsatırken Djarum Cherry ise Camel marka sigaralara yakındır.

Djarum Black Satış Yerleri

Djarum Black Satış Yerleri

Djarum Black satış yerleri resmî olarak paylaşılmamıştır. Fakat çoğu tobacco dükkânında Djarum Black satın alabilmek mümkündür. Satış yerleri arasında çoğunlukla büfeler ve tobacco dükkânları yer alıyor.

Djarum Cherry Neden Yasak

Djarum Cherry neden yasak sorusunun yanıtı son zamanlarda sıkça merak ediliyor. Djarum sigaralarının yasak oluşundaki etkenlerden ilki Türkiye’de üretilmemesi ve ikincisi ise bandrolsüz üretilmesidir. Nitekim Türkiye’de kaçak statüsünde yer alan bir markadır. Bundan dolayı Türkiye sınırları içerisinde yasaklanmıştır.

Djarum Cherry Nasıl İçilir

Djarum Cherry nasıl içilir diye merak edenler için genellikle çeşitli içeceklerle birlikte içilmesi tavsiye ediliyor. Nitekim Djarum Cherry, kiraz ve vişne aromalı olduğu için sigaranın içimi de oldukça hafiftir. Djarum Cherry, aşağıdakilerle birlikte içilebilir:

  • Sütlü kahve
  • Latte

Yukarıda yer verdiğimiz seçeneklerden biriyle damak tadınıza göre djarum içebilirsiniz.

Djarum Black Kaç Tane Var

Djarum Black kaç tane var sorusunun yanıtı 20’dir. Nitekim Djarum da uluslararası standartlarda olduğu gibi 20’li paketler halinde satışa sunulmaktadır. Djarum’un diğer markalara kıyasla en büyük farkı ise içim süresinin görece daha uzun olmasından kaynaklanıyor.

Comments are closed.