Doğum günü organizasyon fiyatları birçok kişi tarafından merak edilen konular arasında ilk sırada yer aldı. Davetlilere unutulmaz bir gün yaşatmak istiyorsanız doğum günü organizasyonları tam size göre.

Doğum günü hayatımızın en önemli anlarından biridir. Bazı kişiler doğum gününün kutlanmasını saçma bulsa da çoğu kişi için anlamlıdır. Doğum günü partisi düzenlemek ve organizasyon kiralamak istiyorsanız ödemeniz gereken ücretlerde fiyat farklılığı oluşabilir. Organizasyon şekli, modelinden dolayı bu fiyat farklılığı oluşur.

 • Doğum günü organizasyon fiyatları en güncel haliyle 1500 TL ile 4000 TL arasındadır.

Evde Doğum Günü Organizasyon Fiyatları

Evde Doğum Günü Organizasyon Fiyatları

Her insan yılda sadece bir kerede olsa kendini özel hissetmek ister. Kendini değerli hissetmeleri için genellikle doğum günlerinde sürpriz hazırlanır. Doğum günü organizasyonları evde, kafede, bahçede birçok yerde yapılmaktadır. Evde doğum günü organizasyonu düşünüyorsanız alttaki hizmetler fiyatı yüksek oranda etkiler. Animasyon, palyaço gibi hizmetler isterseniz haliyle fiyatlar artacaktır.

 • Masa süsleme,
 • Doğum günü pastası,
 • Alkol,
 • Yiyecek ve içecekler,
 • Müzik,
 • Fotoğraf çekimi,
 • Temizlik,
 • Animasyon

Eğer yukarıdaki hizmetlerin hepsini almak istiyor ve davetli sayınız 10 kişi ise güncel olarak organizasyon şirketlerine 4.000 TL ile 5.000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Hizmet ve davet edilen kişi sayısına göre bu fiyatlar daha uygun olabilir.

1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Fiyatları

1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Fiyatları

Çocuğunuzun ilk yaş gününün özel olmasını istersiniz. Davetlilerle birlikte unutulmaz bir an yaşayarak çocuğunuzun en özel gününde kutlama yapmak için organizasyon kiralayabilirsiniz. Evde ya da kendi yerinizde organizasyon yapmanız ile mekanda yapmanız halinde fiyatlar ciddi derecede değişiklik gösterir. Sizin için ücret ve hizmetler için iki örnek ele aldık.

 • Mekan’da 20 kişilik davetliyle doğum günü yapmak istediğiniz zaman 4.000 TL ile 6.000 TL arasında toplam ücret ödersiniz.
 • Evde ya da kendi yerinizde 20 kişilik davetliyle doğum günü için 3.000 TL ile 5.000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Doğum Günü Organizasyon Paketleri

Doğum Günü Organizasyon Paketleri

Doğum günü organizasyonlarında birçok hizmet alanı olduğu gibi farklı kategorilerde tema seçeneği de vardır. İlk olarak hangi konsepte uygun doğum günü hazırlamak istediğinize karar verin. Ardından kaç kişinin olacağı ve mekanı kafanızda oluşturun. Dansöz, palyaço, animasyon ya da karaoke gibi aktiviteler alıp almayacağınıza karar verin. Şimdi sıra doğum günü organizasyonlarının sunduğu paket seçenekleri fiyatlarını değerlendirmeye geldi.

PaketlerHizmetlerFiyatlar
Standart PaketMasa Süslemesi/ Mekan Süslemesi + Doğum Günü Pastası + Yiyecek, Çiçek+ Müzik2.500- 3.500 TL
Klasik PaketMasa Süslemesi + Mekan Süslemesi+ Doğum Günü Pastası + Yiyecek, Çicek+ Müzik+ Fotoğraf Makinesi3.500 TL – 4.500 TL
Premium PaketMekan Süslemesi+ Doğum Günü Pastası + Yiyecek, Çiçek+ Müzik+ Fotoğraf Makinesi + Animasyon + Temizlik + Hediyelik4.500 TL – 6.000 TL

Sevgiliye Doğum Günü Organizasyon Fiyatları

Sevgilinize ya da eşinize unutulmaz romantik bir doğum günü sürprizi hazırlayabilirsiniz. Abartılı ya da sade renklerin birbirleriyle uyumlu olduğu bir parti hayal ediyorsanız doğum günü organizasyonları tam size göre. Sevgiliniz için tutacağınız doğum günü organizasyon fiyatları şu şekildedir;

 • Sevgili için doğum günü organizasyon fiyatı 3.000 TL ile 5.000 TL arasındadır.

Comments are closed.