Dövme Sildirme Fiyatları (Kaç Seans Sonra Silinir)

Dövme sildirme fiyatları, dövme yaptırmak son zamanların en çok popüler olan konulardan bir tanesidir. Dövmelerini sevmeyen ve değiştirmek isteyen kişiler de bulunmaktadır.

Dövme sildirmek için en çok kullanılan yöntemlerden biri lazerle dövme sildirmektir. Diğer yöntemler acılı olmaktadır. İz bırakma riskleri daha fazladır. Bu yüzden çoğu kişi lazer yöntemini kullanarak dövmelerini sildirmek istemektedir.

5×5 cm500 TL
10×10 cm800 TL
20×20 cm1000 TL
10×50 cm1200 TL
25×70 cm4000 TL
Dövme Sildirme Fiyatları

Lazer yöntemiyle silinen dövmeler de hafif iz kalsa da bu iz zamanla yok olur. Acısı tabi ki vardır. Ama diğer yöntemlere göre biraz daha az acı hissettirir. Dövmeleriniz küçük ise 7-10 seansla bu işi halledebilirsiniz. Sildirmek istediğiniz dövme tüm vücudunuzu kaplıyorsa birkaç seans daha gitmeniz gerekebilir.

Minimum4 Seans
Maksimum10 Seans
Ortalama kaç seans sürmektedir

Devlet Hastanesi Dövme Sildirme

Devlet hastanesi dövme sildirme fiyatları oldukça fazla araştırılmaktadır. Bu konuda size cevap olarak üzülerek söylüyoruz, devlet hastanesi dövme sildirme işlemi yapmamaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


Lazerle Dövme Silme Fiyatları

Lazerle dövme silme fiyatları, dövme sildirmek için farklı farklı yöntemler kullanılmaktadır. En çok tercih edilen ve sevilen yöntemlerden birisi ise lazer yöntemini kullanarak dövme sildirme işlemidir. Lazer ile dövme sildirmek hem daha etkili hemde daha sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir. Diğer yöntemler kullanarak dövme sildirmeye çalışırsanız hem deri üzerinde iz kalma olasılığı daha yüksek olacaktır. Renkli dövmeler renksiz dövmelere göre daha zor silinmektedir. Lazerle dövme sildirme işlemi için birkaç seans almanız gerekir. Tek seans hiçbir zaman yeterli olmaz. Dövmeleriniz büyüklüğüne göre ve rengine göre seanslar değişiklik gösterir.

Lazerle Dövme Sildirme Yorumları

Lazerle dövme sildirme yorumları

Lazerle dövme sildirme yorumları, lazer yöntemini kullanarak dövme sildiren kişilerin yorumlarını sizler için araştırdık ve derledik. Dövme sildirmek istiyorsanız ve bu konuda kararsız kaldıysanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Dövme sildiren çoğu kişi bu işlem hakkında olumlu yorumlar yapmaktadır. Dövmeyi %97 oranında sildiğini ve herhangi bir yanık izi olmadığını söyleyen kişi oranı oldukça fazladır. 3 veya 4 seans’ta dövmeleri silinmiştir. Ve hiçbir şekilde iz ve yanık oluşumu olmamıştır. Yorumlara bakıldığı zaman çoğu kullanıcı bu yöntemi beğenmiş ve tavsiye etmiştir. Bu yöntemle dövme sildirmeyi düşünüyorsanız kesinlikle çok iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Araştırma yapılmadan gidilen bir kurumdan zararlı çıkma olasılığınız çok yüksektir.

Limonla Dövme Silme

Limonla dövme silme, dövme silme işlemleri oldukça pahalıdır. Bu yüzden çoğu kişi evde kendi dövme silme işlemini yapmaya çalışmaktadır. En çok merak edilen konulardan biri ise limonla dövme nasıl silinir, gelin inceleyelim.

Dövme silme işlemi olarak bilinen bu yöntemi kullanan bazı kişiler başarılı olsalar da bazı kişiler de ise alerjik reaksiyon gerçekleşmiştir. Bu yöntem tuz ve limon ikilisiyle gerçekleşir. Fakat ikisi de asittik özelliklere sahip olduğu için bazı kişilerde ters tepki gösterir. Uzun süreli kullanımı deri de ciddi sorunlara yol açabilir. Deri ve deri altı işlemleri yani dövme sildirme gibi işlemlerini uzman olan kişi dışında kendiniz denemeyiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr