Dövme Sildirme Fiyatları 2022

Dövme sildirme fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Lazerle dövme silme fiyatları ve lazerle dövme sildirme yorumları 2022 işte detaylar.

Dövme sildirme fiyatları 2022, dövme yaptırmak son zamanların en çok popüler olan konulardan bir tanesidir. Dövmelerini sevmeyen ve değiştirmek isteyen kişiler de bulunmaktadır. Dövme sildirmek için en çok kullanılan yöntemlerden biri lazerle dövme sildirmektir. Diğer yöntemler acılı olmaktadır. İz bırakma riskleri daha fazladır. Bu yüzden çoğu kişi lazer yöntemini kullanarak dövmelerini sildirmek istemektedir.

Lazer yöntemiyle silinen dövmeler de hafif iz kalsa da bu iz zamanla yok olur. Acısı tabi ki vardır. Ama diğer yöntemlere göre biraz daha az acı hissettirir. Dövmeleriniz küçük ise 7-10 seansla bu işi halledebilirsiniz. Sildirmek istediğiniz dövme tüm vücudunuzu kaplıyorsa birkaç seans daha gitmeniz gerekebilir.

  • Dövme sildirmek için net bir fiyat yoktur. Sizin dövme boyutunuza göre, dövmenin rengine ve seansa göre bu durum değişmektedir. 2022 yılında en düşük dövme sildirme fiyatı 2000 TL’den başlamaktadır . Dövme sildireceğiniz kurumu arayarak dövmenize göre fiyatlandırma alabilirsiniz.

Lazerle Dövme Silme Fiyatları

Lazerle dövme silme fiyatları, dövme sildirmek için farklı farklı yöntemler kullanılmaktadır. En çok tercih edilen ve sevilen yöntemlerden birisi ise lazer yöntemini kullanarak dövme sildirme işlemidir. Lazer ile dövme sildirmek hem daha etkili hemde daha sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir. Diğer yöntemler kullanarak dövme sildirmeye çalışırsanız hem deri üzerinde iz kalma olasılığı daha yüksek olacaktır. Renkli dövmeler renksiz dövmelere göre daha zor silinmektedir. Lazerle dövme sildirme işlemi için birkaç seans almanız gerekir. Tek seans hiçbir zaman yeterli olmaz. Dövmeleriniz büyüklüğüne göre ve rengine göre seanslar değişiklik gösterir.

  • Lazerle dövme sildirme işlemi 2000 TL ile 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Dövmenizin büyüklüğüne, rengine ve kuruma göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bu yüzden dövmeyi sildireceğiniz kurumu iyice araştırdıktan sonra arayarak bilgi alabilirsiniz.
Lazerle Dövme Sildirme Yorumları
Lazerle Dövme Sildirme Yorumları

Lazerle Dövme Sildirme Yorumları 2022

Lazerle dövme sildirme yorumları 2022, lazer yöntemini kullanarak dövme sildiren kişilerin yorumlarını sizler için araştırdık ve derledik. Dövme sildirmek istiyorsanız ve bu konuda kararsız kaldıysanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Dövme sildiren çoğu kişi bu işlem hakkında olumlu yorumlar yapmaktadır. Dövmeyi %97 oranında sildiğini ve herhangi bir yanık izi olmadığını söyleyen kişi oranı oldukça fazladır. 3 veya 4 seans ta dövmeleri silinmiştir. Ve hiçbir şekilde iz ve yanık oluşumu olmamıştır. Yorumlara bakıldığı zaman çoğu kullanıcı bu yöntemi beğenmiş ve tavsiye etmiştir. Bu yöntemle dövme sildirmeyi düşünüyorsanız kesinlikle çok iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Araştırma yapılmadan gidilen bir kurumdan zararlı çıkma olasılığınız çok yüksektir.

Limonla Dövme Silme

Limonla dövme silme, dövme silme işlemleri oldukça pahalıdır. Bu yüzden çoğu kişi evde kendi dövme silme işlemini yapmaya çalışmaktadır. En çok merak edilen konulardan biri ise limonla dövme nasıl silinir oluyor.

Dövme silme işlemi olarak bilinen bu yöntemi kullanan bazı kişiler başarılı olsalar da bazı kişiler de ise alerjik reaksiyon gerçekleşmiştir. Bu yöntem tuz ve limon ikilisiyle gerçekleşir. Fakat ikisi de asittik özelliklere sahip olduğu için bazı kişilerde ters tepki gösterir. Uzun süreli kullanımı deri de ciddi sorunlara yol açabilir. Deri ve deri altı işlemleri yani dövme sildirme gibi işlemlerini uzman olan kişi dışında kendiniz denemeyiniz.

Dövme Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç Boyası Yüzden Nasıl Çıkar?

Jartiyer Nasıl Giyilir?

Epify Eczane Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu