DSİ Misafirhanesi Odalar ve Fiyatları – Sivil ve Personel Fiyat

DSİ misafirhanesi ve DSİ misafirhane ücretleri 2023 yılı güncel rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. DSİ Bölge misafirhanesi iletişim numaralarını birlikte inceleyelim.

Devlet Su İşleri Müdürlüğü tarafından DSİ misafirhanesi kamu ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir. Kurumda çalışan kamu çalışanlarının alt ve üst soyları indirimli olarak misafirhanenin olanaklarından yararlanabilmektedir.

3 kişilik odalar170 TL
4 kişilik Odalar150 TL
Kamu personeli tek kişilik odalar350 – 500 TL
Sivil vatandaşlar tek kişilik odalar500 – 800 TL
DSİ misafirhane ücretleri 2023

DSİ Misafirhanesi Ankara

Dsi̇ misafirhanesi ankara

Ankara kültürel medeniyetlere ev sahipliği yapmış köklü bir tarihi geçmiş olan şehrimizdir. Tarihi mekanları ile geçmişi adeta teneffüs etmemizi sağlayan Ankara ilinde konaklama ihtiyacı duyanlar için DSİ Misafirhaneleri ekonomik konaklama ücretleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Tatil, iş gezisi ya da çeşitli nedenlerle Ankara’da konaklamak istediğinizde DSİ misafirhanesinde ekonomik fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Nezih ve konforlu ortamda ekonomik fiyatlar kapsamında misafirhaneden yararlanabilirsiniz. Yeme, içme ve günlük aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir ortamda konaklamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

DSİ Misafirhanesi, Adana

Adana ilinin Seyhan ilçesinde ulunan DSİ misafirhanesi kamu çalışanları ve yakınlarına konforlu bir mekanda konaklama hizmeti sunan bir işletmedir. Ekonomik fiyatlı konaklama ihtiyacı olan kişiler için bu misafirhane konuklarını en güzel şekilde ağırlamaktadır.

Adana’da konaklama ihtiyacı olan kişiler için Devlet Su İşleri Müdürlüğü misafirhanesi sivil ve kamuda çalışan kişi ve yakınlarına yardımcı olmaktadır. İş ya da gezi amaçlı Adana ilinde konaklama ihtiyacı hissettiğinizde DSİ misafirhanesini kullanabilirsiniz. Kamu memurları ve yakınları misafirhaneden indirimli şekilde yararlanabilmektedir. Sivil vatandaşlarımız uygun fiyatlar dahilinde misafirhanenin olanaklarından yararlanabilir.

DSİ misafirhane Ücretleri

Dsi̇ misafirhane ücretleri

DSİ misafirhane ücretleri kamu ve sivil personel olmak üzere farklı fiyatlandırmalarla uygulanmaktadır. Kamu çalışanları ve yakınları çok daha uygun fiyatlarda konaklarken sivil vatandaşlarımız da piyasa fiyatlarına göre daha hesaplı bir şekilde konaklama imkanı bulabilmektedir. Temiz ve nezih bir ortamda konaklama ihtiyacınıza DSİ misafirhanelerinde giderebilirsiniz.

DSİ Misafirhanesi, Çanakkale

Çanakkale ilinin gözde yerlerinden biri olan DSİ misafirhanesi konaklama ihtiyacı olan misafirlerini ferah bir ortamda misafir etmektedir. Yeme, içme ve kalma gibi her türlü ihtiyaç desteği misafirhanesinde en iyi şekilde karşılanmaktadır. Misafirhanede konaklama dışında ek olarak televizyon, buzdolabı gibi çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz eşyalar da yer almaktadır. Bu eşyalar konaklama dışında fiyata dahil edilmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;


DSİ misafirhane ücretleri 2023

DSİ misafirhane ücretleri konaklayacak olan kişi sayısı ve türüne göre değişmektedir. Komu personeli olanlar için tek kişilik odalar 350 TL’den 500 TL’ye kadar artan fiyatlarda yararlanmaktadır. Sivil vatandaşlarımız ise tek kişilik odalarda 500 ile 800 TL arasında bir fiyat dahilinde yararlanmaktadır.

İki kişilik odalar kamu personeli olanlar için 200 TL, 3 kişilik odalar 170 TL ve 4 kişilik Odalar 150 TL civarında fiyatlandırmalarla ücretlendirilmektedir. Sivil vatandaşlarımız için 2,3 ve 4 kişilik odalar 200 TL 300 TL arasında değişen fiyatlarla ücretlendirilir.

DSİ misafirhane ücretleri 2023 yılı kapsamında güncel fiyatlara bakarak konaklama ücretleri hakkında net bilgi edinebilirsiniz. Fiyatlarımız pek çok konaklama merkezlerine göre çok daha ekonomik fiyat aralıklarındadır. Kamu çalışanlarımızın yakınları misafirhanelerimizden çok daha uygun fiyatlarda yararlanma imkanı bulabilmektedir. Konaklama için herhangi bir yer arayışında olmadan konforlu bir ortamda ekonomik fiyat kapsamında konaklama ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Konya DSİ 4. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Konya dsi̇ 4. Bölge müdürlüğü misafirhanesi

Konya ilinde DSİ 4. Bölge Müdürlüğü misafirhanesi konaklama ihtiyacı duyan misafirlerimize yardımcı olmaktadır. Konforlu odalar ve uygun fiyat politikası çerçevesinde misafirhanemiz konuklarına hizmet vermektedir. Misafirhanemizde istediğiniz kadar kalabilir ve konaklama ihtiyacımızı Nezih ve Ferah bir ortamda en uygun fiyatlar dahilinde giderebilirsiniz.

DSİ Misafirhanesi İstanbul

DSi Misafirhanesi İstanbul ilinin en seçkin yerlerinden biri olan Çamlıca ilinde hizmet vermektedir. İstanbul’daki pek çok Kültür Merkezi ve alışveriş merkezlerine yakın olan misafirhanede güvenle konaklayabilirsiniz.

Nezih odaları ve ekonomik fiyatlı odaları ile bu bölgede konaklama ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilirsiniz. Konaklama boyunca rahat etmenizi sağlayacak televizyon, klima ve daha pek çok eşyalardan uygun şekilde faydalanabilirsiniz.

DSİ 5. Bölge Misafirhanesi İletişim

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan DSİ 5. Bölge Misafirhanesi siz değerli müşterilerimizin konaklama ihtiyacını en güzel şekilde gidermektedir. Ekonomik fiyat politikası ve kaliteli konaklama imkanı dahilinde misafirhanede konaklayabilirsiniz.

DSİ 5. bölge misafirhanesi ile iletişime geçerek bu bölgedeki konaklama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kamu ve sivil çalışanları için en uygun misafirhane fiyatlarımızı inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. İletişim için 0312 219 78 00 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr