e Nabız Yükle

e Nabız yükle ve Sağlık Bakanlığı e Nabız sistemi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. E nabız şifre alma ve e-nabız aşı randevusu işte detayları.

E-Nabız sistemine https://enabiz.gov.tr/ internet sitesi üzerinden veya mobil uygulamalarından giriş yapabilirsiniz. E nabız şifrenizi bilmiyorsanız e-devlet hesabınız üzerinden giriş yapın.

E Nabız Şifremi Unuttum

E Nabız Şifremi Unuttum

E-Nabız şifrenizi unutmanız durumunda şifrenizi tekrar alabilirsiniz.

  • https://enabiz.gov.tr/ sitesi giriş bölümünde şifremi unuttum yazısına tıklayın.
  • İlk satıra T.C Kimlik numaranızı girin.
  • İkinci satıra sisteme kayıtlı cep telefon numaranızı girin ve SMS göndere basın.
  • E-nabız şifreniz cep telefonunuza gelecektir.
Ücretsiz E Nabız Yükle

Ücretsiz E Nabız Yükle

E-Nabız mobil uygulaması Google Play ve App Store mağazalarında yer alıyor. T.C. Sağlık Bakanlığına ait olan sağlık uygulamasını güvenli bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. Android ve iOs sürümlerinden birini hemen indirmek sizi yönlendiriyoruz. iPhone telefon kullanıcıları e nabız yüklemek için buraya tıklayın. Huawei, Samsung ve diğer android telefonlara indirmek için buraya tıklayın.

E-Nabız Korona Virüs Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

E-Nabız Korona Virüs Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

E-Nabız üzerinden korona virüs aşı randevusu alabilirssiniz. E-Nabız Covid-19 aşı randevu almak için; https://enabiz.gov.tr/AsiTakvimi/Index#tabCovidAsi linkine tıklayın. Açılan sayfada size uygun takvimi belirleyip onaylayabilirsiniz.

Eğer aşı olmak için öncelik grubunda değilseniz aşağıdaki gibi hata mesajı alabilirsiniz;

COVID-19 pandemik aşılaması için belirlenen öncelikli grupta değilsiniz. Aşılama için Bakanlığımızın belirlediği öncelik sıralaması göz önünde bulundurularak durumunuz günlük değerlendirmelerle güncellenebilecektir.

googlehaberler