Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçları Öğrenme

Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçları Öğrenme ve Sağlık Ocağı Kan Sonucu hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir işte detayları.

Sağlık ocağı tahlil sonuçları öğrenme her kesimden insanın merak ettiği konular arasındadır. Sonuçlarınızı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik sonuçları sayfasında, http://labim.ihs.gov.tr/labim/HastaTetkikSonucSorgulama.aspx adresinden kolaylıkla öğrenebilir, çıktı alabilir ve de uzman doktorunuza gösterebilirsiniz. Ancak bu sonuçları sistemden görebilmeniz için TC. Kimlik numarası ile kayıt no bilgilerinizi bilmeniz gerekmektedir. Kayıt no bilgileriniz ise tahlillerinizin olduğu tüpteki barkotta bulunur. İstenilen tüm bilgileri girdiğinizde ise yaptırdığınız tüm tahliller liste olarak sıralanır. Fakat tahlil sonuçları mutlaka doktorunuza gösterilmeli, teşhis ve tedavi için doktorunuzdan yorum alınmalıdır.

Sağlık Ocağı Kan Sonucu

Sağlık ocağı kan sonucu bilgilerine de http://www.tahlilsonuclari.gen.tr/saglik-ocagi-asm/ adresi üzerinden kolaylıkla erişebilir. Bu sayfa üzerinden ikamet edilen yer ve aile hekiminin bulunduğu şehir seçilerek kan tahlili sonuçlarına ulaşılabilir. Bu sayede kan tahlili sonuçlarınıza bulunduğunuz ortamdan erişerek direkt olarak doktora gösterme şansını yakalayabilirsiniz.

Labim Sonuç Sistemi – Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Sistemde Bu Bilgilere Ait Kayıt Bulunmamaktadır Labim

Sistemde Bu Bilgilere Ait Kayıt Bulunmamaktadır Labim

Sistemde bu bilgilere ait kayıtlar bulunmaktadır:

  • Numunenin verildiği tarih
  • Hangi tahlil işleminin yapıldığı
  • Tahlil sonuçları
  • Tahlillerin referans değerleri
  • Sonuçların raporlanması
  • Hata bildirimi yapma olanağı
  • Tahlil size ait değilse online olarak itiraz edebilme olanağı bulunur.

Aşının Çıkıp Çıkmadığını Nasıl Anlarız?

Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Aile hekimliği tahlil sonuçları internet üzerinden, sağlık ocağına gitmeye gerek kalmadan kolaylıkla öğrenilebilir. Sağlık ocağı, milyonlarca vatandaşa ücretsiz sağlık hizmeti verebilecek en yakın kurumdur. Bir tıp merkezinde doktor uygun görürse hasta üzerinde birden fazla tahlil yapılabilmektedir. Vatandaşlar, Sağlık Merkezi’nin online laboratuvar sonuçlarına internet üzerinden ulaşabilmektedir. Ertesi gün test sonuçlarını alabilmek için saat 13:00’e kadar kan vermeniz gerekir. Cuma günkü tahlil sonuçları Pazartesi günü açıklanır. Tahlil tüpünün üzerindeki numarayı almayı unutmayınız. Çünkü internetten tahlil sonuçlarınızı kontrol etmek için bu numarayı bilmeniz gerekiyor.

Hastanelerde ve sağlık merkezlerinde kan tahlili, idrar tahlili, dışkı tahlili gibi çoklu tetkikler yapılmakta ve bu tetkikler çerçevesinde hastalık teşhis ve tedavisi yapılır. Sağlık hizmetleri internet ortamına taşındıkça doktorlar için oldukça önemli olan bu testler hastalar tarafından da öğrenilebilmektedir. TC no ile ayrıca sağlık raporu sorgulama gibi hastanenin tahlil sonuçlarını  www.enabiz.gov.tr ​​web sitesi üzerinden kolayca ulaşılabilir.

Madecassol Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır

googlehaberler