Ebo sneakers güvenilir mi ya da orjinal mi soruları gündemde yer almaya başladı. Ebo hakkında tüm detayları içeriğimizde ele aldık.

Ayakkabı satın alabileceğiniz mağazalardan biri ebo sneakers olarak karşımıza çıkıyor. Hem sosyal medya platformu üzerinden hem de internet sayfası üzerinden satış gerçekleştiriyor. Ebo üzerinden ayakkabı satın alacak olan kişiler ise güvenilir olup olmadığını merak ediyor. Nike, vans ayakkabı markalarına ait modeller satışa sunuluyor. Kullanıcı yorumları incelendiği zaman yanlış ürün gönderme ve iade hakkının olmamasından dolayı birçok şikayet mevcuttur. Güvenilirliği konusunda net bir kanıt olmadığı için alacağınız ayakkabı markasının resmi sayfası üzerinden satın almanızı tavsiye ediyoruz.

Ebo Sneakers Orjinal Mi

Ebo Sneakers Orjinal Mi

İbrahim Tilaver tarafından kurulan Ebo Sneakers sayfası üzerinden birçok markaya ait ayakkabıyı satın alabilirsiniz. Ayakkabıların orijinal olup olmadığı ise müşteriler tarafından araştırılıyor. Ebo üzerinden satın alacağınız ayakkabılar orijinal marka olmayabilir. Çünkü Nike Lebron 18 ayakkabı modelinin piyasadaki fiyatı 3.000 TL ile satışa sunulurken ebo üzerinden 1.650 TL’ye satışa sunulur.

Ayakkabı fiyatlarının arasında açık farkın olması sahte olduğunun ilk kanıtlarından biridir. Ancak sahte olduğunun net bir kanıtı değil. Eğer uygun fiyata ayakkabı satın almak istiyorsanız ebo sneakersi tercih edebilirsiniz. Ancak alacağınız ayakkabının orijinal olduğundan emin olmak istiyorsanız ebo sneakers markası size uygun olmayabilir. Ebo ürünlerinin orijinal olduğu ya da sahte olduğu konusunda herhangi bir iddiasının olmadığını da unutmayın.

Ebo Sneakers Nerede

Online ayakkabı mağazalarından birisi olan ebo İstanbul şehrinde faaliyet gösterir. İstanbul’da mağazası bulunan Ebo hem internet üzerinden hem de mağazalardan ürünlerini satışa sunar. Ebo ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz iletişim adresleri şu şekildedir;

  • Telefon; 0 541 899 06 22
  • Adres; Raif Bey İş Hanı, Hobyar, Rahvancı Sokak No:1, Fatih/İstanbul

Ebo Sneakers Şikayet

Ebo Sneakers Şikayet

Ebo üzerinden alışveriş yapan ve alışveriş sonrasında bazı sorunlar yaşayan kullanıcıların şikayet yorumlarını bir araya getirdik. İşte ebo için yapılan şikayetler şu şekildedir;

  • Yanlış ayakkabı gönderildi tekrar geri gönderdim para iadesi istediğim zaman oyaladılar. 19 Mart tarihinde aldım 20 Mayıs oldu hala bir işlem yapılmadı.
  • 2 farklı ayakkabı aldım ama bu iki ayakkabıda kalitesiz çıktı. Geri iade veremedim.
  • Ayakkabılar kaliteli değil. Fatura olmadığı için iademi oluşturmadılar. Küçük geldiği için değiştirmek istedim bu giyildi deyip kabul etmediler.
  • Fatura yok, kalitesiz ürün gönderiliyor. Sizi saf yerine koyuyorlar kesinlikle güvenmeyin.
  • Ürün defolu çıktığı için değiştirmek istedim ama değişimi kabul etmedilr. Denemek için giymeme rağmen giyildi olarak gösterip kabul edilmedi.

Ebo sneakers hakkında düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.