Vans ayakkabı temizliği nasıl yapılır ve Vans ayakkabı nasıl kombinlenir sizlere aktarıyoruz. Vans ayakkabı yorumlarını ve Vans ayakkabı beden tablosunu gelin birlikte inceleyelim.

Vans ayakkabı giyenlerin mutlaka bilmesi gereken bir şey varsa o da ayakkabıların nasıl temizlenmesi gerektiğidir. Vans ayakkabılarınızı doğru kombinler ve sürekli temiz tutarsanız tarzınızı çok daha iyi yansıtabilirsiniz.

Vans ayakkabılar hakkında merak edilenler, ayakkabıların nasıl temizlendiği, nasıl kombinlendiği, yorumları ve diğer detaylar için sayfayı aşağı sürükleyin.

Vans ayakkabılar nasıl temizlenir?

Vans ayakkabılar nasıl temizlenir

Vans ayakkabı temizliği ilk andan itibaren dikkat etmeniz gereken bir konudur. Ayakkabınızı bir kez yanlış temizlerseniz ayakkabının hasar almasına ve buna bağlı olarak eskisi gibi görünmemesine neden olabilir.

Markanın kendi önerisi ile Vans ayakkabı temizlemenin detaylarına aşağıdaki yönlendirmeyi takip ederek ulaşabilirsiniz. Gelelim “Vans ayakkabı nasıl temizlenir?” sorusunun cevabına;

 • Vans ayakkabıları çamaşır makinesinde yıkamamalısınız. Elle yıkama tavsiye edilir.
 • Vans ayakkabıların iç kısmı için sıvı çamaşır deterjanı ve karbonatı karıştırarak bir karışım elde edebilir ve bir diş fırçası ile ayakkabının iç kısmını temizleyebilirsiniz. İç kısmın temizlenmesi için fırçalama sonrasında 15 dakika kadar beklemeli ve ardından durulamalısınız.
 • Vans ayakkabıların beyaz şeritli kısmını temizlemek için kesinlikle çamaşır suyu kullanmamalısınız. Bu ayakkabınızın sararmasına neden olabilir. Temizlik için ayakkabının şerit olmayan kısımlarını bir bant yardımı ile kapatın. Ardından beyaz sirke ya da limon suyu ile ayakkabının beyaz kısımlarını fırçalayın. İşlem sonunda nemli bir bez ile silin.
 • Vans ayakkabıların taban kısmını temizlemek için de limon suyu ya da beyaz sirkeden faydalanabilirsiniz. Ayakkabının tabanındaki kaba pisliği öncesinde su tutarak giderebilirsiniz.

Vans ayakkabıların süet kısmını temizlerken mutlaka beyaz sirke ve su karışımından faydalanmalısınız. İki öğeyi de yarı yarıya koyarak bir karışım oluşturun ve yumuşak bir fırça ile temizleyin. Deri olan Vans ayakkabıları temizlemek için ise sentetik bir fırça ve deri temizleme jellerinden faydalanın.

Vans ayakkabı yorumları nasıldır?

Vans ayakkabı yorumları nasıldır

Vans ayakkabı yorumları genel itibariyle oldukça olumludur. Fiyat olarak biraz yüksek bir segmentte kalması nedeniyle eleştirilse de ayakkabıların kalitesi tartışılmaz. Vans ayakkabı alanların ayakkabının kalıbı, kalitesi hakkındaki yorumlarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

 • Biraz pahalı olmasına rağmen severek alıyorum. Uzun süre dayanıklı. Düzenli olarak bakım gerekiyor.
 • Kenarları sarardığı için yenisini aldım. Temizlerken dikkat etmek gerekiyormuş. Bağımlılık yapan bir ayakkabı tarzı.
 • Vans ayakkabılarını en çok rahat olmaları ve günlük kombinlerle yakışması yüzünden seviyorum. Herkese tavsiye ederim.
 • Siyah renk bir Vans kullandım tam 4 yıl oldu alalı. Hala iyi ve sağlam. Yenisini alma nedenim renk değiştirmekti. Kalitesi zamanla sıkılmanıza neden olabilir.
 • Markanın her ürünü çok iyi. Ayak numaraları ile uzunluk ölçüsü birebir tutuyor internetten sipariş edilebilir.
 • İndirimini kolladığım bir ayakkabıdır kendisi. İşe giderken bile kullanıyorum. Boru paça pantolonlarla çok yakıştığını da düşünüyorum.
 • Yılların eskimeyen ayakkabısı olduğundan yeniliyorum arada sırada. Çok pahalı olduğundan kızıyorum ama fiyatını hak edecek kadar kaliteli bir ayakkabı olduğunu da söyleyim. Renk atmaz, parçalanmaz, kaliteli bir ayakkabı.

Vans ayakkabı beden tablosu nasıldır?

Vans ayakkabı beden tablosu nasıldır

Vans ayakkabı beden tablosu ile Vans marka ayakkabıların kalıpları hakkında kesin bilgiye sahip olabilirsiniz. Elbette ayakkabının malzemesine göre kalıbı fark eder. Ancak Vans markasının ayakkabıları için tam kalıp olarak ayakkabı malzemesini de göz önünde bulundurularak üretim yaptığı biliniyor.

Kadın, erkek ve çocuklar için Van ayakkabı beden tablosu değişebilmektedir. Kadın ve erkekler için Vans ayakkabı beden tablosu;

Ayak Numarası (EU)Ayak Ölçüsü (CM)
34,521,5
3522
3622,5
36,523
3723,5
3824
38,524,5
3925
4025,5
40,526
4126,5
4227
42,527,5
4328
4428,5
44,529
4529,5
4630
4731
4832
4933
5034

Vans ayakkabıların kalıpları numara bilgisine göre uzunluk olarak her zaman birebirdir. Yine de ayakkabının tarzı ve görünüşüne bağlı olarak ayaktaki konfor hissi farklılaşabilir. Kadın ve erkekler için yukarıda yer alan Vans ayakkabı ölçülerinden faydalanabilirsiniz.

Vans ayakkabı kombin edilirken nasıl kullanılır?

Vans ayakkabı kombin edilirken nasıl kullanılır

Vans ayakkabı kombinlenirken ayakkabının tarzına göre farklı tarzlar deneyebilirsiniz. Vans oldukça şık duran ve aynı zamanda kaliteyi hissettiren bir ayakkabı markasıdır. Aşağıda farklı Vans modelleri için bazı kombin önerileri derledik.

 • Vans Old Skool Canvas model hem günlük iş kıyafetleri ile hem de şortlarla mükemmel bir uyum yakalayabilir. Kaykaycı ayakkabısı olarak bilinse de günlük işe giderken ya da arkadaşlarla gezmeye giderken giyilebilir. İş kıyafetleri ile kombinlemesi kolaydır. Eşofmanlarla daha spor görünen modeller tercih edilebilir.
 • Vans Converse Chuck Taylor All Star High modeli tam bir kot pantolon kombini. Hele ki kapri kot sevenlerin mutlaka tercih etmesi önerilen bir modeldir. Vans ayakkabılar arasında kotlar ile en uyumlu olan modellerden biridir. Kot üzerine bir gömlek ile biraz klasikleştirmek mümkün olsa da zorlamamakta fayda var. Fazlasıyla günlük bir modeldir.
 • Vans UA Sentry Wafflecup SK8 High spor ayakkabının en belirgin özelliği boğazlı olması ve yan şeritlerinin dikkat çekici olmasıdır. Genellikle kaykay severlerin takip ettiği bir modeldir. Öte yandan günlük kullanıma da uygundur. İş kıyafetleri ile uyumlu olmadığını söyleyebiliriz.
 • Converse Chuck Taylor All Star Core High Canvas kurtarıcı bir Vans modelidir. Bu ayakkabının tasarımı yıllardır sabit ve seviliyor. Modası geçmeyenlerden diyelim. Kotla, kumaşla aklınıza gelebilecek birçok kombinle uyum sağlayabilir.
 • Vans UA SK8 High modeli iddialı takılmayı sevenler için üretilmiş bir ayakkabıdır. Gençlerin spor takılırken tercih edebildiği bir model olduğunu da söyleyelim. Akraba ziyaretlerinde ya da resmi görüşmelerde kesinlikle uzak durulması gereken ancak günlük giyimde tarz sahibi olmanızı sağlayacak bir parçadır kendisi.

SSS

Vans ayakkabı kışın giyilir mi?

Vans ayakkabının kışın giyilmesine ilişkin kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Vans marka ayakkabıların bezden olması nedeniyle karda ve yağmurda kullanılmaması tavsiye edilmektedir.

Vans ayakkabı nasıl temizlenir?

Vans ayakkabılar temizlenirken sirkeli su kullanılabilir. Çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Uygun bir fırça ile fırçalama yapılması gerekir.

Stepn Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar

Ayakkabı Kokusu Nasıl Geçer

/ 5.

Share.

Comments are closed.