Eca Kombi ASE Arızası Nasıl Giderilir

Eca kombi ASE arızası nasıl giderilir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kombide ASE ne demek işte detaylar.

Eca kombi ASE arızası nasıl giderilir, Evlerinizde ısınma ve sıcak su için doğalgazla çalışan kombide ECA proteus premix ASE Uyarısı ile karşılaşmanız çok normal. Kullanmış olduğunuz kombi ECA proteus premix yoğuşmalı kombi modeli ise belirli dönemlerde cihaz ekranında ASE uyarısının verildiği çok sık görülen bir problemdir. Yazımızda detaylı olarak bu problem hakkında bilgi vermiş olucaz.

Kombide ASE Ne Demek

Kombide ASE ne demek, Kombide ASE yazması bir arıza olduğunun göstergesi değildir. Kombinin yıllık bakım vaktinin geldiğin gösterir. Tüketicinin bu durumda yapabileceği herhangi bir işlem yoktur. Özellikle de can ve mal güvenliği için kombiye müdahale etmemeniz gerekmektedir. Bu durumda kullanıcı basit bir iş gibi görüp kullanıcı tarafından yapılmamalı, servis yardımı alınması gerekmektedir.

Bu uyarı varken kombi çalışmasını devam eder. Ancak uyarı ekranda belirmeye devam ederse ve servis çağırılmazsa kombinin performansı düşmeye başlar verim düşerken tüketimde yükselir. Bu sebepten dolayı uyarı alındığında kombi bakımı için servisi çağırmanız çok önem arz eder.

Eca Kombi Yıllık Bakım Uyarısı Nasıl Giderilir
Eca Kombi Yıllık Bakım Uyarısı Nasıl Giderilir

Eca Kombi Yıllık Bakım Uyarısı Nasıl Giderilir

Eca kombi yıllık bakım uyarısı nasıl giderilir, Kombide ASE yazması kombinin yıllık bakım vaktinin geldiğin gösterir ve bu bir hata uyarısıdır. Bu hata uyarısı, kombinin bakımının yapılması gerektiğinin haberi olabilir. Kombi yetkili servisi ile iletişime geçerek, ekranda görülen ASE uyarısı bildirdiğinizde, servis gelerek kombinin tüm bakımlarını üstlenir.

Kombi Fiyatları

Doğalgaz Faturası Nasıl Az Gelir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu