Kombi yetkili servis ücretleri 450 TL’den başlayan fiyatlarla müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Yetkili servisler arızalardan yıllık bakım ve onarım işlemlerine kadar kombinin ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri gerçekleştiren servislerdir.

DemirdökümFiyat
Yetkili Servis Ücreti700 TL
BoschFiyat
Yetkili Servis Ücreti750 TL
EcaFiyat
Yetkili Servis Ücreti450 TL
BuderusFiyat
Yetkili Servis Ücreti750 TL
VaillantFiyat
Yetkili Servis Ücreti400 TL
AristonFiyat
Yetkili Servis Ücreti700 TL
BaymakFiyat
Yetkili Servis Ücreti450 TL
ViessmannFiyat
Yetkili Servis Ücreti450 TL
AirfelFiyat
Yetkili Servis Ücreti380 TL
DaikinFiyat
Yetkili Servis Ücreti400 TL
WarmhausFiyat
Yetkili Servis Ücreti450 TL
AlarkoFiyat
Yetkili Servis Ücreti450 TL
FerroliFiyat
Yetkili Servis Ücreti650 TL
SanicaFiyat
Yetkili Servis Ücreti650 TL
ProthermFiyat
Yetkili Servis Ücreti650 TL
BaykanFiyat
Yetkili Servis Ücreti450 TL

Kombi yetkili servislerinde alınan ücretler hakkında detaylar, yetkili servis ücretlerinin güncel hali ve iletişim bilgileri için okumaya devam edebilirsiniz. Çok tercih edilen ve sıkça araştırılan kombi markalarının yetkili servis bilgilerini burada derledik.

Demirdöküm Kombi Yetkili Servis Ücreti

Demirdöküm Kombi Yetkili Servis Ücreti standart bakım için 700 TL civarındadır. Demirdöküm tarafından yapılan kombi bakımları, temel kontroller ve olası arıza tamirlerinde ödemeniz gereken ücret değişmektedir.

Demirdöküm Kombi yetkili servisleri kombinin arızasına göre arıza tamir ücreti talep etmektedir. Öte yandan kombi genel bakım ve kontrolleri için evinize gelen yetkili servis ekibi 300 TL civarında ücret talep etmektedir.

Genel bakım yaklaşık 60 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Demirdöküm yetkili servis iletişim numarası; 0850 222 1 833 olarak aktiftir.


Daha fazla kombi içeriği;


Bosch Kombi Yetkili Servis Ücreti

Bosch kombi yetkili servis ücreti periyodik kombi bakımları için 750 TL’dir. Kombi bakımı için düzenli olarak yetkili servisleri arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bosch kombilerin yetkili servislerinden alınan bakımlar dışında ayrıca onarım hizmeti almak isterseniz talep edilen ücret farklılaşmaktadır. Bosch yetkili servisine 444 6 333 numaralı iletişim numarasından ulaşılabilmektedir.

Eca Kombi Yetkili Servis Ücreti

Eca kombi yetkili servis ücreti 450 TL’dir. ECA Kombi yıllık bakımlarında herhangi bir arıza olmaması halinde ve detaylı bakım yapılması gerekmemesi halinde 50 TL bakım ücreti alınmaktadır.

ECA Kombi yetkili servis iletişim numarası 444 0 322 olarak faaliyettedir. Yetkili servisten hizmet randevusu alarak ücretli bakım ve onarım yaptırabilirsiniz. 

Buderus Kombi Yetkili Servis Ücreti

Buderus kombi yetkili servis ücreti yıllık bakımlar için 750 TL’dir. Yıllık bakım ücreti dışında arıza halinde gelen teknik ekipler arızanın durumuna ve hizmet sürecine göre farklı ücretler talep edilmektedir.

Buderus Kombi yetkili servisini 444 5 474 iletişim numarasını arayarak hizmet randevusu oluşturabilirsiniz.

Vaillant Kombi Yetkili Servis Ücreti

Vaillant kombi yetkili servis ücreti bakım için 400 TL’dir. Vaillant Kombi yetkililerinin müşterilerine yönelik sunduğu uygun fiyatlı yetkili servis hizmetlerinden biri de arıza servisinin gel git ücreti politikasıdır. Kombinizde arıza olması halinde yetkili servisin gelmesi ve bir çözüm getirememesi halinde gel git ücreti olarak 45 TL alınır.

Vaillant kombi yetkili servis iletişim numarası 0850 222 2 888 dir. Yetkili servis bakım ücretleri ve onarım ücretleri için hizmet randevusu oluşturmadan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ariston Kombi Yetkili Servis Ücreti

Ariston Kombi yetkili servis ücreti yıllık bakım için 700 TL’dir. Yıllık bakım ücretinin yanında arıza olması halinde yetkili servisi çağırabilir ya da hizmet randevusu da oluşturabilirsiniz. Ariston Kombi yetkili servisi iletişim numarası; 444 28 46 olarak aktiftir.

Baymak Kombi Yetkili Servis Ücreti

Baymak kombi yetkili servis ücreti 450 TL’dir. Kombi bakım ücreti Baymak Kombi için 450 TL iken arıza tespiti ve fiyat vermek için gelen teknik ekipler bunun dışında işlem gerçekleştirmezse 300 TL ücret almaktadır.

Viessmann Kombi Yetkili Servis Ücreti

Viessmann Kombi yetkili servis ücreti yıllık bakım için 450 TL’dir. Bakım için gelen teknik ekiplerin herhangi bir işlem gerçekleştirmemesi halinde 200 TL servis ücreti talep edilmektedir. Viessmann Kombi yetkili servis iletişim numarası 444 90 92 olarak sürekli aktiftir.

Airfel Kombi Yetkili Servis Ücreti

Airfel Kombi yetkili servis bakım ücreti 380 TL’dir. Yıllık bakım yaptırmak için yetkili servisten hizmet almanız halinde 200 TL ödeme yapmanız gerekir.

Airfel kombi yetkili iletişim numarası 444 4 281 olarak hizmet vermektedir. Kombi bakımı ve onarımı için bu numaradan hizmet randevusu oluşturabilirsiniz.

Daikin Kombi Yetkili Servis Ücreti

Daikin kombi yetkili servis ücreti bakım işlemelri için 400 TL’dir. Yoğuşmalı kombilerin yıllık bakım ücreti için ödemeniz gereken yetkili servis ücreti ise 200 TL’dir. Daikin kombilerin bakımları için 444 99 90 iletişim numarasından faydalanabilirsiniz.

Warmhaus Kombi Yetkili Servis Ücreti

Warmhaus kombi yetkili servis ücreti 450 TL’dir. Markanın arıza tespit ücreti ise 50 TL’dir. Herhangi bir işlem yapılmadan sadece arıza tespit için kombi ile ilgilenen yetkili servis ekipleri 50 TL ücret alır.

Warmhaus kombinizin bakımı için bulunduğunuz konumdaki yetkili servisin iletişim numarası üzerinden hizmet randevusu oluşturmanız gerekir. Yıllık bakım ücreti ise 300 TL’dir. Bu ücrete kombinin ihtiyaç duyduğu tüm rutin bakımlar dahildir.

Alarko Kombi Yetkili Servis Ücreti

Alarko Kombi yetkili servis ücreti 450 TL olarak bilinmektedir. Yetkili servis iletişim numarası ise 0312 418 12 51’dir. Bu numara üzerinden hizmet randevusu oluşturabilir, kombinizin yıllık bakımını yaptırabilir ve arıza onarımı yaptırabilirsiniz. Farklı şehirlerde yetkili servisler çeşitlendiğinden konumunuza en yakın yetkili servisi aramanız tavsiye edilir.

Ferroli Kombi Yetkili Servis Ücreti

Ferroli Kombi yetkili servis ücreti yıllık bakım için 650 TL’dir. Kombi yetkili servisinin yaptığı işlemlerde bakım için aldığı ücret ile onarım için aldığı ücret farklıdır.

Ferroli Kombi yetkili servislerini çağırdıysanız ve arıza tespiti yapıldıysa ancak onarım yapılmadıysa sizden talep edilen ücret 200 TL olacaktır.

Sanica Kombi Yetkili Servis Ücreti

Sanica Kombi yetkili servis ücreti 650 TL’dir. Yıllık bakım ve onarım için yetkili servisi çağırmanız ancak işlem yaptırmamanız halinde 200 TL servis ücreti ödemeniz gerekir.

Sanica Kombi yetkili servisi yıllık bakımlarında paket almadıysanız her bakım için ödeme yapmanız gerekir. Yıllık bakımlar garanti kapsamına girmemektedir.

Protherm Kombi Yetkili Servis Ücreti

Protherm Kombi yetkili servis ücreti 650 TL’dir. Yetkili servisin arıza tespiti için talep ettiği 100 TL’lik ücret onarım için geçerli değildir. Yetkili servis tarafından yapılan yıllık bakımlarda ise 350 TL ücret talep edilmektedir.

Protherm Kombi yetkili servis iletişim numarası 0850 222 89 89 olarak aktiftir. Müşterilerin hizmet randevusu oluşturmak ve garanti kapsamında talepte bulunmak için kullanabileceği ortak bir iletişim numarasıdır.

Baykan Kombi Yetkili Servis Ücreti

Baykan Kombi yetkili servis ücreti 450 TL’dir. Kombi yetkili servisinin arıza ve onarım için talep edeceği tutar daha yüksek olabilir. Kombi bakımı ve yıllık genel bakımlar için 150 TL ücret talep edilmektedir.

Baykan Kombi yetkili servislerinden hizmet almak için 0532 396 40 15 iletişim numarasını arayabilir ya da online olarak çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.