Emekli Maaşımı İş Bankasına Nasıl Taşırım

İş Bankası ülkemizde en çok tercih edilen ve köklü bankalardan birisidir. İş Bankası müşterilerine daha iyi hizmet vermek için gerçekleştirdiği kampanyalardan birisi de emekli promosyonudur. Mevcut emekli maaşınızı veya yeni emekli maaşınızı İş Bankasına taşıyarak 5.000 TL promosyon kazanabilirsiniz. Peki İş Bankasına emekli maaşını taşımak isteyen kişiler nasıl bir yol izlemelidir? 

Emekli maaşınızı başka bankaya taşımak için belirli yollardan geçmeniz gerekmektedir. İş Bankasına emekli maaşınızı taşımak için şubelere gidebilirsiniz. Şubelere gitmeden emekli maaşınızı taşımak istiyorsanız İşCep üzerinden, internet bankacılığından, telefon şubesinden veya e-devlet üzerinden halledebilirsiniz. 

İşCep uygulaması üzerinden emekli maaşınızı taşımak için;

  • İlk olarak Başvurular seçeneğine giriniz.
  • Başvurular seçeneğinin ardından Emekli Maaş İşlemlerine ve Maaş Taşıma ve Talimat Verme seçeneklerini takip etmeniz gerekir.
  • Aynı işlemleri gerçekleştirerek Promosyon başvurusunda bulunmanız gerekir. 

İnternet Şubesüzerinden emekli maaşınızı taşımak için;

  • İlk olarak Başvuru ve Ürünler seçeneğine giriniz.
  • Başvuru ve Ürünler seçeneğinin ardından Emekli Maaş İşlemlerine ve Maaş Taşıma ve Talimat Verme seçeneklerini takip etmeniz gerekir.
  • Aynı işlemleri gerçekleştirerek Promosyon başvurusunda bulunmanız gerekir. 

Telefon şubesi üzerinden başvuru yapmak için 0 850 724 0 724 telefon numarası ile iletişime geçerek maaşınızı taşıyabilirsiniz.  

İş Bankası Promosyon 2022 

İş Bankası Promosyon 2022 

İş Bankası 27 Haziran tarihinde emekli olan kişiler için yeni bir kampanya başlatmıştır. 27 Haziran ve 30 Eylül arasında kampanyaya katılan ve emekli maaşlarını İş Bankasına taşıyan kişiler promosyon ücretinden faydalanabileceklerdir. Promosyon ödemesi almanız için tek yapmanız gereken 3 yıl boyunca emekli maaşınızı İş Bankasından alacağınıza dair taahhüt vermeniz gerekmektedir. İş Bankası emekli maaşlarını taşıyan kişiler için promosyon ücretlerini belirledi. 

  • Emekli maaşı 1.500 TL’den daha düşük olan kişiler için verilecek promosyon 3.500 TL’dir. 
  • 2.500 TL’den daha düşük olan kişilerin alabilecekleri promosyon ücreti ise 4.250 TL’dir. 
  • Emekli maaşı 2.500 TL’den daha yüksek olan kişilerin alacakları promosyon ücreti ise 5.000 TL’dir. 

3 Yıl Dolmadan Emekli Maaşı Taşıma 

Emekli maaşınızı istediğiniz bankaya taşıyabilirsiniz. Bankalar, emekli maaşlarını taşıyan kişilerden 3 yıl boyunca maaşlarını aynı bankadan almaları için taahhüt istemektedir. Bunu sağlayan müşteriler banklardan promosyon ücreti alabilirler. 3 yıl dolmadan emekli maaşınızı başka bir bankaya taşıyabilirsiniz. Ancak 3 yılın süresi dolmadan başka bir bankaya emekli maaşınızı taşıyorsanız cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.

Belirli bir bankada 6 ay boyunca emekli maaşınızı aldınız diyelim. Başka bir bankanın gösterdiği kampanya ve promosyon sizin için daha mantıklı geldiyse 30 ayın cayma bedelini karşıladıktan sonra maaşınızı taşıyabilirsiniz.

Banka Promosyonu Haram Mı

Emekli Bayram İkramiyesi 1.500 TL – Erdoğan Bayram İkramiye Açıklaması

Emekliye Bayram İkramiyesi Ne Kadar Oldu 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu