İş Bankası Mobil İndir ve bankacılık işlemlerini güvenli yap. İşCep Güncelleme Nasıl Yapılır işte detayları.

İş Bankası Mobil İndir, İş Bankası Mobil Bankacılık uygulamasını indirmek oldukça kolaydır. İOS cihazlarınız için App Store uygulamasından; Android cihazlarınız için Google Play Store uygulamasından yapacağınız arama ile kolaylıkla indirebilirsiniz. Bununla birlikte mobil cihazınınız Google arama motoruna www.isbank.com.tr/indir yazarak mobil cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

İş Bankası Mobil İndir

İş Bankası Mobil Bankacılık uygulamasını, telefonunuza indirebilmeniz için IOS işletim sistemine sahip telefonunuzda en az IOS 11 ve üzerinin bulunması; Android işletim sistemine sahip telefonunuza indirebilmeniz için ise en az Android 5.0 ve üzerinin bulunması gerekmektedir. Bu sistemlere sahipseniz İş Bankası Mobil Bankacılık uygulamasını mobil cihazınıza kolaylıkla indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşCep İndir

İşCep İndir, iki şekilde yapılmaktadır. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahipseniz izlemeniz gereken yol şu şekilde:

  • İOS işletim sistemine sahip mobil cihazınızdan, App Store uygulamasının ikonuna dokunun,
  • Önünüze gelen ekranın arama kısmına İşCep yazıp ara butonuna tıklayın,
  • İşCep uygulamasını seçin ve ardından indir butonuna tıklayarak uygulamayı mobil cihazınıza indirebilirsiniz.
İşCep İndir

Eğer Android işletim sistemine sahip bir telefona sahipseniz izlemeniz gereken yol şu şekilde:

  • Android işletim sistemine sahip mobil cihazınızın Google Play Store uygulamasına giriş yapın yani ana sayfa üzerinden uygulamanın ikonuna dokunun,
  • Ardından karşınıza gelen ekrana İşCep yazarak arama butonuna basın,
  • Arama sonuçları karşınıza geldikten sonra İşCep’in resmi uygulamasını seçerek yükle kısmına basmanız gerekiyor. Uygulama telefonunuza indikten sonra rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşte İşCep’i indirmek bu kadar kolaydır.

İşCep Güncelleme Nasıl Yapılır?

İşCep Güncelleme Nasıl Yapılır?

İşCep Güncelleme Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabı ise oldukça kolay. Bu uygulamanın güncellemesini yapabilmek için ya otomatik güncelleme talimatının açık olması gerekiyor ya da hangi işletim sistemine sahip telefonu kullanıyorsanız onun dükkan kısmına giriş yapıp oradan güncelleme butonuna basmanız gerekiyor.

Yani İOS işletim sistemine sahipseniz girmeniz gereken yer App Store olacaktır. Buradan uygulamanızı aratarak güncelleme işlemini yapabilirsiniz. Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız Google Play Store uygulamasına giriş yapıp buradan İşCep uygulamasına güncelleme yaparak yenilikleri takip edebilirsiniz.

google-play indir
app-store indir

Emekli Maaşımı İş Bankasına Nasıl Taşırım

İş Bankası Maxipuan Nasıl Kullanılır – Maxi Puan Kullanılan Alışveriş Siteleri

Kredi Kartı Şifre Alma İş Bankası