En iyi Arkadaşlık Sitesi listesini sizler için düzenledik. En iyi arkadaşlık siteleri tavsiyelerini gelin birlikte inceleyelim.

Dijital dünya sayesinde herkes anlaşabileceği kişiyi arkadaşlık sitelerinde aramaya başladı. Doğru kişiyi sadece fiziksel dünyada değil sanal dünyada da arayabilirsiniz. Suggar daddy nasıl bulunur, aradığım insanda neler bekliyorum, uyumlu birini bulabilir mi diye merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız arkadaşlık sitelerini kullanabilirsiniz.

Ücretsiz ArkadaşlıkArkadaşım Nerede
Yaş Ortalaması29
Üyelik SistemiÜcretsiz

En İyi Arkadaşlık Siteleri

eHarmony

Bu sitede ilk olarak uyumluluk sınavına girmeniz gerekir. Bu sınavda ilişkide neler istediğinizi, hobileriniz ve yapmak istediklerinize göre seçimler yapmalısınız. Size uyumlu olan kişilerle eşleştirilerek konuşmaya başlayabilirsiniz.

Match

Kullanıcılar yaşam hedeflerini ve eşlerinde hangi özellikleri aradığını net bir şekilde ifade eder. Uygulama sayesinde aynı bakış açısına sahip kişiler eşleşir ve görüntülü görüşmeyle ilk buluşmalarını gerçekleştirebilirler.

OkCupid

Bu uygulama sayesinde karşı tarafla eşleştirilirsiniz eğer isterseniz eşleşme sonucunda karşı tarafla mesajlaşabilir, sohbet edebilir hatta görüşebilirsiniz.

Happn

Sahte kişileri ortadan kaldırmak için Facebook ile giriş seçeneğini sunar. Hem karşı tarafın bilgilerine erişebilir ve bu sayede size uygun olup olmadığı öğrenebilirsiniz hem de sahte kullanıcıların önüne geçilmiş olur.

SilverSingles

Günlük olarak aradığınız kişiyi bulabilmeniz için 3 ya da 7 kişiyi önerir. Size uyan kişiyi bulduğunuz da sohbet ve fotoğraf gönderme gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’de En Çok Kullanılan Arkadaşlık Uygulamaları

Türkiye'de En Çok Kullanılan Arkadaşlık Uygulamaları

Arkadaşlık uygulamalarını kullanan kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. İnsanlar kendilerine arkadaş, sevgili ya da konuşabilecek herhangi bir kişi bulmak için arkadaşlık sitelerine yönelmektedir. Böylece uyumlu olduğunuz kişilerle ilk tanışmada kolayca ve rahatça sohbet edebilirsiniz. Dünyada birçok farklı arkadaşlık sitesi vardır. Ancak ülkemizde en çok tercih edilen arkadaşlık uygulamaları şu şekildedir;

Tinder

Yakın bölgelerde ve ortak ilgi alanına sahip kişilerle sohbet edebilirsiniz. Kullanıcıların profilini ve ilgi alanlarını detaylı bir şekilde incelemenize olanak sağlar.

OkCupid

Bazı sorular sayesinde aradığınız kişinin profilini oluşturursunuz. Bu profile göre uygulama eşleştirme gerçekleştirir ve sohbet etmenize olanak sağlar.

Azar

Bu uygulama da görüntülü bir şekilde karşı tarafla iletişime geçebilirsiniz. Eşleşme olmadan karşınıza rastgele bir kişi gelir ve görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz görüşmeyi sonlandırarak başka biriyle tanışabilirsiniz.

Connected2.me

Connetced sayesinde çevrenizde bulunan ve istediğiniz profilde bir kişiyi tercih ederek ücretsiz bir şekilde konuşabilirsiniz.

Taksim Chat

Canlı sohbet edebileceğiniz ve düzeyli bir şekilde arkadaşlık kurmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Taksim Chat numarasını arayarak canlı sohbetinize başlayabilirsiniz.

Tamamen Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık siteleri genellikle ücret ödemeden kullanılır. İlk mesaj nasıl olmalı ya da nasıl davranmam gerek gibi sorulara gerek olmadan kolayca ücret ödemeden arkadaşlık sitelerini kullanabilirsiniz. Ancak bazı arkadaşlık sitelerinde filtreleme yapmanız için ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. En çok tercih edilen tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri şu şekildedir;

  • eHormany
  • OkCupid
  • Zoosk
  • Happn
  • Tinder
  • Koovo
  • Wakie

1 Comment

  1. Arkadaşlık sitelerinin çoğunluğunda amaç belli öyle oturup düzgünce muhabbet asla olmuyor ama insandan insana değişiyor girip eğlenebilirsiniz hepsinde