En iyi Görüntülü Sohbet Siteleri listesini sizler için düzenledik. En iyi Rastgele görüntülü sohbet tavsiyelerini gelin birlikte inceleyelim.

Sosyal medya platformları insanlar tarafından oldukça çok kullanılmaya başladı. İnsanlar eğlenmek ve başka insanlarla tanışmak için arkadaşlık sitesi gerekli olabiliyor. Sosyal medya platformları arasından tercih edilen ve son zamanlarda popülerleşen görüntülü sohbet siteleri olmaktadır.

Rastgele Görüntülü Sohbet

Tanımadığınız ve dünyada bulunan birçok kişi ile görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. Görüntülü sohbetler eğlenceli olduğu gibi bazı durumlarda da sıkıntılı olmaktadır. Karşınıza rastgele insanlar geleceği için ne tarz insanla karşı karşıya geleceğiniz bilemezsiniz. Sevmediğiniz ve sıkıldığınız kişileri anında değiştirerek yeni bir kişiyle eşleşebilirsiniz. Ülkemizde en çok tercih edilen ve en iyi görüntülü sohbet sitelerini sizler için derledik. Gelin başlayalım.

En İyi Ücretsiz Görüntülü Sohbet Siteleri

En iyi ücretsiz görüntülü sohbet siteleri, arkadaşlarınızla veya hiç tanımadığınız insanlarla iletişime geçerek can sıkıntınızı bir miktar giderebilirsiniz. Görüntülü sohbet sitelerini kullanarak insanlarla görüntülü bir şekilde sohbet edebilirsiniz. En iyi görüntülü sohbet sitelerini sizler için inceledik ve ücretsiz olan web siteleri sizlerle paylaşacağız.

Omegle

En iyi ve ücretsiz görüntülü sohbet denilince ilk akla Omegle gelmektedir. Üyelik oluşturmanıza gerek kalmadan ücretsiz bir şekilde tanımadığınız kişilerle konuşabilirsiniz.

Ome TV

Omegle sitesinden sonra en çok tercih edilen Ome TV olmaktadır. Alternatif olarak gelmektedir.

Chatroulette

İkinci uygulama olarak Chatroulette sitesi karşımıza çıkmaktadır. Bu site de aynı Omegle sitesine benzemektedir. Bu iki site ile karşınıza hiç tanımadığınız insanlar gelerek iletişime geçmenizi sağlayan görüntülü sohbet siteleridir.

Tinychat

Tinychat ile bir kişi ile değil birçok kişi ile iletişime geçmenizi sağlamaktadır. Tinychat birçok kişinin katılımı ile oluşmuş grup sohbetidir.

FaceFlow

FaceFlow görüntülü sohbet için tercih edilen bir diğer web sitesidir. Hiç tanımadığınız insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Görüşmek istediğiniz insanlara link ileterek görüntülü konuşabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Kayıt Olmadan Görüntülü Sohbet

Kayıt Olmadan Görüntülü Sohbet

Kayıt olmadan görüntülü sohbet, evde canınız mı sıkılıyor? Tanıdığınız kişilerle konuşmak istemiyor musunuz? Sizler için hazırladığımız listeden herhangi bir web sitesini seçerek hiç tanımadığınız insanlarla görüntülü olarak konuşabilirsiniz. Rastgele karşınıza gelen insanlarla görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. Görüntülü sohbet etmek için kullanılan çoğu web sitesi veya uygulama sizlerden kayıt olmanızı istememektedir. Bu uygulama ve web siteleri şu şekildedir;

 • Omegle ve Ome.TV en çok tercih edilen anonim olarak kullanabileceğiniz bir platformdur.
 • CamSurf ile yapmanız gereken tek şey cinsiyetinizi belirtmek ve kuralları kabul ederek insanlarla görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz.
 • Emerald Chat
 • ChatSpin ile tanımadığınız insanlarla sohbet edebilirsiniz. Konum paylaşımında bulunarak yakınınızda olan kişilerle eşleşebilirsiniz. Yüzünüzü göstermek istemiyorsanız maske ile filtreleme kullanabilirsiniz.

Parasız Görüntülü Sohbet

Parasız Görüntülü Sohbet

Parasız görüntülü sohbet, insanlar son zamanlarda görüntülü sohbet edebileceği web siteleri ve uygulamaları kullanmaya başlamıştır. Görüntülü sohbet edebileceğiniz uygulamalardan birçoğu ücretsiz ve anonim olarak kullanılmaktadır. Sizler için parasız kullanabileceğiniz görüntülü sohbet sitelerini derledik;

 • Chatroulette
 • Omegle
 • Ome TV
 • ChatSpin
 • CamSurf
 • ChatHub
 • ChatTrandom
 • ChatBlink

4 Comments

 1. Rastgele görüntü konuşmada Ome TV kullanıyordum ama artık baya bir baydı. Değiştirmeyi düşünüyorum artık Happyn kullanıcam daha önceden kullanan var mı bunu

 2. Rastgele görüntülü sohbet sitelerinden ücretsiz omegleyı kullanabilirsiniz. Ülke seçimiyle yurt dışından insanlarla da konuşabilirsiniz.

 3. Siteler itek tek deniyorum şimdi. liste için teşekkürler. Ücretsiz olanlar var mı diye bakıyorum da pek yok sanırım. Rasgele görüntülü sohbet siteleri teker teker deniyorum hadi bakalım bugünkü can sıkkınlığımızı giderebilecek mi?

 4. KAyıt olmadan görüntülü sohbet yapmak mümkün değil. Siteye kayıt için de ücret ödemeniz gerekiyor. Böyle bir şey yapmak istiyorsanız elinizi cebinize sokacaksınız.