En iyi Dating Uygulamaları listesini sizler için düzenledik. En iyi Dating Uygulamaları tavsiyelerini gelin birlikte inceleyelim.

Gelişen teknoloji ile etrafımızdaki tüm dünya değişmeye başladı. Arkadaş, sevgili ve dost arıyorsanız en iyi dating uygulamalarını kullanabilirsiniz. Evde canınız sıkılıyorsa hemen dating uygulamalarından birini yükleyin ve kafa yapınıza uygun partneri bulun. Arkadaşlık siteleri olduğu gibi flört sitelerinde de mükemmel eşleşmenin tadını çıkartın. Ülkemizde en çok kullanılan ve özellikleri bakımından diğer dating uygulamalarına göre ön planda olan en iyi dating programlarına göz atalım.

Türkiye’de En İyi Dating Uygulamaları

Uzun zamandır sevgiliniz yok mu? Biriyle konuşmak ve buluşmak mı istiyorsunuz? Yeni tanıştığın birine sorular sorarak kendini kasmadan eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. O zaman vakit kaybetmeden sizler için hazırladığımız en iyi dating uygulamalarından birini yükleyin ve konuşmaya başlayın.

Hot Or Not

Hot Or Not

Neden Hot Or Not Tercih Edilmeli?

Tinder ve Tiktok uygulamasının karışımı özelliklere sahiptir. Uygun eşleşme için uygulamaya giriş yapmadan önce bazı soruları cevaplamanız gerekir. Bu cevaplara göre kafa yapınıza uyan kişileri karşınıza çıkartır. Beğendiğiniz kişilerin fotoğraf ya da videolarına alev atarsanız etkileşime geçebilir ve anında sohbete başlayabilirsiniz. Beğenmediğiniz kişilere ise değil seçeneğini seçerek farklı kişilerin karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Hinge

Neden Hinge Tercih Edilmeli?

En iyi dating uygulamalarından biridir. Basit tanıştırma uygulamalarına göre daha iyi bir tasarımla karşımıza çıkar. İnsanların bir araya gelmesi ve buluşması üzerine kuruludur. Sevdiğiniz ve beğendiğiniz kişiyle buluştuktan sonra eğer buluşma olumlu geçerse uygulama silinir. Böylece sadakat üzerine kurulu bir eş bağı kurulması sağlanır. İşte Hinge uygulaması bu yönüyle diğer uygulamalardan ayrılır.

Happn

Happn

Neden Happn Tercih Edilmeli?

Ülkemizde en çok kullanılan tanışma platformlarından biridir. Gittiğiniz mekanda birini beğendiyseniz hemen Happn ile bulabilirsiniz. Size yakın olan çevrenizdeki kişilerle tanışma fırsatı sunan bir uygulamadır. Hem kafa dengenizi hem de yakınlarınızdaki kişileri kolayca görerek konuşmaya başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişileri bulması ve etkileşime geçmenizi sağlamasından dolayı diğer uygulamalara göre ön plana çıkar.

Match

Neden Match Tercih Edilmeli?

Uygulamaya giriş yaparken sizlere bazı sorular sorulur. Verilen cevaplara göre eşleşme yapılır. Sizin cevabınıza yakın cevap veren ve kafa yapısı bir olan insanların bir araya gelmesi amaçlanır. Boş zamanlarınızda film izlemeyi seviyorsanız karşınıza da bu eylemi yapan biri gelir. İlk görüşmenizi görüntülü görüşerek gerçekleştirebilir ve böylece mutlu sonun başlamasını sağlayabilirsiniz.

Plenty Of Fish

Plenty Of Fish

Neden Plenty Of Fish Tercih Edilmeli?

Birçok kullanıcı arasından size uyan kişileri filtreleme özelliğine sahiptir. Karşınızdaki adayda hangi özelliklerin olmasını istiyorsanız belirli özellikleri filtreleyebilirsiniz. Filtreleme özelliğinden sonra karşınızdakini beğendiyseniz onunla tanış seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Bu sayede istediğiniz özelliklere sahip aday ile tanışma fırsatı yakalamış olursunuz.

En İyi Ücretsiz Dating Uygulamaları

Yeni biriyle tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı demek istiyorsanız ücretsiz bir şekilde dating uygulamalarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Sevgiliye sorulacak sorular sayesinde flört aşamasında karşınızdakini yakından tanıyabilirsiniz. Macera, aksiyon ve hayatına renk gelmesini istiyorsanız işte kullanabileceğin uygulamalar şu şekilde;

The League

The League

Neden The League Tercih Edilmeli?

Tanışma uygulamalarında genel sorular sorulur. Sorulara göre eşleşme ile kişilerle tanışmanız sağlanır. Ancak The League uygulamasında durum biraz daha farklıdır. Hayatınız hakkında tüm gerçek bilgilerin girilmesini ister. Nerde çalıştığınız, profil bilgileriniz, hobileriniz, ilgi alanlarınız gibi tüm bilgileri detaylıca giriş yapmalısınız. Bu sayede profesyonel adayların karşınıza çıkması sağlanır. Bu sayede hem gerçek hem de doğru kararlar verilmesi sağlanır.

OkCudip

OkCudip

Neden OkCudip Tercih Edilmeli?

Fotoğraf, video gibi birçok özelliği sayesinde karşı tarafı daha iyi tanıyabilirsiniz. Size uygun eşleştirme için günde karşınıza birçok kullanıcı önerisi gelir. Beğendiğiniz kişilerin profiline girerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hala karşı tarafa karşı hoşlantınız varsa anında mesaj atarak konuşmaya başlayabilirsiniz.

Skout

Skout

Neden Skout Tercih Edilmeli?

Skout uygulaması diğer dating uygulamalarına göre farklıdır. Kullanıcılar fotoğraf, hikaye ya da video paylaşımlarının dışında canlı yayın açabilirler. Bu sayede beğendiğiniz kişiyle canlı yayında tanışabilir ve konuşmaya başlayabilirsiniz. Diğer uygulamalara göre daha eğlenceli yapısı olduğu bir çok kullanıcı tarafından dile getirilmektedir.