En iyi elektrikli soba önerisi ile karşınızdayız. Soğuk kış günlerinde battaniyelerden kurtulmanın zamanı geldi. Artık elektrikli soba sayesinde odanızı ya da yaşam alanınızı kısa sürede ısıtabilirsiniz. Elektrikli soba sayesinde kış aylarını üşümeden atlatmaya var mısınız? Doğalgaz, bazen kişinin istediği yeterli ısı dengesini sağlayamaz. Bu durumlarda ek olarak elektrikli soba ya da elektrikli ısıtıcı tercih edebilirsiniz. Piyasada birçok farklı elektrikli soba çeşidi bulunur. Ancak bunlar arasında en iyi, en başarılı ve en az yakan sobaları liste haline getirdik. Hazırsanız gelin listeyi kontrol edelim.

En İyi 7 Elektrikli Soba

Kış mevsimini en derinden hissettiğiniz zamanlarda elektrikli sobalar işinize yarayabilir. Özellikle kış aylarında hastalıklar artar. Soğuk ısırığı, grip ya da nezle gibi hastalıkların önüne geçmek için havayı kurutmadan gerekli sıcaklığı sağlayan elektrikli sobaları tercih edebilirsiniz. Sizler için kullanıcıların yorumları, sobanın özellikleri ve kalitesine göre en iyi listesini hazırladık. Hadi gelin birlikte bakalım.

Dysis HTR 7405 Comfort2000 W
CVS DN 2043,1200 W
Simfer Dysis Tri Core HTR 74302800 W
MirKraft Solaris2000 W
Kumtel Orbit Mh,1800 W
Omısoon Isıtıcı2000 W
Yumatu YT-90322500 W

Dysis HTR 7405 Comfort

Kış aylarında 20 m2 kadar odaları hızlı bir şekilde ısıtmasından dolayı birçok kişinin tercihinde yerini alıyor. 2000 W gücündeki bu elektrikli soba son derece kolay kullanıma sahip. Isı kademesini kullanarak istediğiniz ısı ayarını ayarlayabilirsiniz. Devrilme emniyeti bulunan bu elektrikli ısıtıcı ev, ofis gibi tüm mekanlarda kullanıma uygun. 4 farklı ısı kademesi sıcaklık termostatı ile karşınızda.

Dysis HTR 7405 Comfort Fiyat 20232.000 TL

Dysis HTR 7405 Comfort Kullanıcı Yorumları

 • Düşünmeden kesinlikle almanızı tavsiye ederim çok iyi ısıtıyor. Saniyeler içerisinde odanızı sıcacık yapıyor.
 • Kablo sarmak için arka kısımda aparatının olmasını isterdim. Onun dışında çok güzel ısıtıyor.

CVS DN 2043

Devrilme emniyeti, arka panelde yansıtıcı özelliği ve el yakmayan ızgara sistemi ile karşınızda. 1200 W güce sahip olmasına rağmen odanızı dakikalar içerisinde ısıtabilir. Ayrıca %25 daha fazla verim sağlayarak elektrik faturanızı olumsuz etkilemez. Elektrikli sobada bulunan yansıtıcısı sayesinde ısıyı kolayca yoğunlaşmasını sağlar. Devrilme emniyeti gibi özellikleri maalesef yok. Bu özelliğin olmaması en büyük dezavantajlarından biri.

CVS DN 2043 Fiyat 2023360 TL

CVS DN 2043 Kullanıcı Yorumları

 • Bebeğimi banyo yaptırırken üşümesin diye açıyordum. Kısa süreliğine işinizi görecek bir ürün. Fiyat performans ürünü kesinlikle.
 • Ofis için 4 tane almıştık. Aşırı güzel ısıtıyor. Çok memnun kaldık.

Simfer Dysis Tri Core HTR 7430

Elektrikli soba kategorisinde en yüksek güce sahip ürünlerden biri. 2800 W gücü ile saniyeler içerisinde bulunduğunuz ortamı ısıtabilirsiniz. 51 m2 kadar bulunduğunuz ortamı kolayca ısıtabilir ve 4 farklı ısı kademesiyle istediğiniz ayarı tercih edebilirsiniz. Devrilme emniyeti bulunan elektrikli sobayı birçok kullanıcı severek kullanıyor. Quartz ısıtıcı kategorisinde olması, kısa sürede ortamı ısıtması ve enerji tasarruflu olması öne çıkan özelliklerinden.

Simfer Dysis Tri Core HTR 7430 Fiyat 20232.250 TL

Simfer Dysis Tri Core HTR 7430 Kullanıcı Yorumları

 • Sobanın hiç sönmemesi ve termostat ayarının işe yaramaması oldukça üzücü. Devamlı soba açık sadece manuel olarak kapatmanız gerekiyor.
 • Tekli, üçlü ya da dörtlü bir şekilde yapabiliyorsunuz. Yerden soba modelleri arasında en büyüğü. Gerçekten çok güzel.

MirKraft Solaris

Uzaktan kumanda sistemi sayesinde istediğiniz ayarı oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Odanın içerisine eşit bir şekilde ısı dağılımını gerçekleştirir. Kokusuz ve sessiz bir şekilde çalışan bu elektrikli soba devrilmelere karşı güvenlikli. Kapalı ortamda 18 m2 açık alanlarda ise 4 m2 kadar ısıtma sağlar. Fan ile çalışmadığı için toz oluşmasını engeller. Bu yüzden astım hastaları için kolayca kullanılabilir. 45 derece duruşlarda anında kendini kapatarak oluşacak kazaları engeller.

MirKraft Solaris Fiyat 2023 2.700 TL

MirKraft Solaris Kullanıcı Yorumları

 • Kurulumu çok basit ve 4 farklı güç modu bulunuyor. Hareket sensörü ile çalışmasına bayıldım. Hafif eğdiğiniz zaman direk uyarı verip kapanıyor.
 • Kumandası kullanışlı, ısıtması çok hoş, arka kısmında tutamak olması mükemmel. Harika bir ürün diyebilirim.

Kumtel Orbit Mh

Evinizde orta büyüklüğe sahip odalar varsa Kumtel Orbit elektrikli soba tam size göre. Kolayca istediğiniz her mekanı ısıtabilir. Sıcaklık derecesini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. En az 900 W elektrik gücü en fazla ise 1800 W güç kullanabilirsiniz. Termostat sayesinde kontrol edebilir ve 24 m2 kadar etki alanından yararlanabilirsiniz. Üstelik kablo sarma ve tutma kolunun olması kullanıcıların sevdiği özellikler arasında yer alır.

Kumtel Orbit Mh Fiyat 20231.900 TL

Kumtel Orbit Mh Kullanıcı Yorumları

 • İki kademesi var ancak birinci kademesi kısık ayarda. Diğer kademeyi otomatik olarak ayarlayabiliyorsunuz.
 • Ürünü ben gerçekten çok beğendim. Aşırı güzel ısıtıyor. Ortamın havasını aniden değiştiriyor. Çok çok güzel.

Omısoon Isıtıcı

Zamanlayıcı sistemi, aşırı ısınma koruması ve 3 modu ile karşınıza çıkan bu elektrik sobası herkesin göz bebeği diyebiliriz. 2 saniye içerisinde hızlı ısıtma modunu tercih edebiliyorsunuz. Enerji tasarrufu olması için termostat ayarını kolayca ayarlayabiliyorsunuz. Uzaktan kumanda ile kolayca yönetebilir ve 90 salınım ile ısıyı geniş bir alana aktarabilirsiniz.

Omısoon Isıtıcı Fiyat 20233.300 TL

Omısoon Isıtıcı Kullanıcı Yorumları

 • Kesintisiz mod özelliğini bulamadım. 6 dakikadan sonra bir süre kapanıyor sonra tekrar açılıyor. Sürekli çalışmasını istiyordum.
 • Çok hızlı ısıtıyor. Bu kadar hızlı ısıtmasını beklemiyordum şahsen. Anında ısıtması ve asla havayı kurutmaması en güzel özellikleri arasında.

Yumatu YT-9032

Sıcaklık ayar düğmesi sayesinde sıcak seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Termostat ayarını kendiniz değiştirebilirsiniz. Bu sayede enerji verimliliği sağlar. Havayı kurutmadan odanızın ısınmasını sağlayan bu elektrikli soba oldukça sessiz çalışır. Işıkla ısıtma teknolojisi kullanıldığı için hızlı bir şekilde ısıtma işlemini gerçekleştirir. Aşırı ısınma emniyetinin olmasına rağmen devrilme emniyeti maalesef bulunmuyor.

Yumatu YT-9032 Fiyat 20232.300 TL

Yumatu YT-9032 Kullanıcı Yorumları

 • Ürün güzel ısıtıyor ancak devrilme emniyetinin olmaması büyük hayal kırıklığı. Üstelik ürün geldiği zaman biraz dandik geldi.
 • Saniyeler içerisinde odayı ısıtıyor. Yüksek performans beklemiyorsanız kesinlikle alabilirsiniz.

En iyi elektrikli soba kategorisi hakkında yorumlarınızı, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi lütfen bizlerle paylaşın.