2024 En İyi Geciktirici Yorumlar – Geciktirici Sprey Kullananlar Yorum

En iyi geciktirici cinsellik hayatınızı güzelleştirebilir. Cinsel ilişki esnasında erkeklerin bir çoğu erken boşalmaktan korkar. Dünyada en sık görülen cinsel bozukluklardan birisi olan erken boşalma sorununun birçok nedeni olabilir.

Fizyolojik ve psikolojik nedenlerden dolayı geç boşalma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumu ortadan kaldırmak için geciktirici hap, sprey, prezervatifler ya da kremle bu sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Kullanıcı yorumları dikkate alındığı zaman piyasada yer alan en iyi geciktiricileri yazımızda liste haline getirdik. Hadi gelin erken boşalma sorununuz için en iyi geciktirici ürünlerini yakından inceleyelim.

Stag 9000 Delay Geciktirici Sprey

En i̇yi geciktirici yorumlar

Cinsel birleşme esnasında boşalmayı geciktirmek için erkekler tarafından en çok kullanılan ürün arasında Stag 9000 yer alır. Prezervatif kullanmadan 10 dakika öncesinde kullanmanız gerekir. Bu sprey tamamen doğal ürünlerden meydana gelmiştir. Almanya’dan ithal edilen bu ürünün içerisinde nane yağı ve karanfil bulunur. Bu sayede erken boşalma sorununuzu ortadan kaldırır. Spreyi kullanırken 3 ya da 5 kere püskürtmeniz yereli olacaktır. 5 püskürtmeden fazla bu spreyi kullanmanız tavsiye edilmez.

Stag 9000 Delay Geciktirici Sprey Fiyat180 TL

Stag 9000 Delay Geciktirici Sprey Kullanıcı Yorumları

 • Bu ürünü kullandıktan sonra yarım saati aşan cinsel birlikteliğim olmaya başladı. Cinsel birliktelik olmadan 15 dakika öncesinde kullanın.
 • Çok fazla işe yarıyor. 45 dakika ve bir saat süreye kadar performans gösterebiliyorsunuz.
 • Performansınıza 20 dakika daha ekliyor. Mükemmel bir ürün herhangi bir yan etkisini de görmedim. Kesinlikle kullanın.

Viga 50000 Geciktirici Sprey

En i̇yi geciktirici yorumlar

En çok tavsiye edilen ürünler arasında Viga 50000 geciktirici sprey yerini alıyor. His kaybına neden olmadığı için kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yerini alıyor. Cinsel ilişki olmadan 15 dakika öncesinde kullanılması gerekir. Tüm penis etrafına bu spreyi uygulamanız ve cinsel birleşme olmadan bölgeyi temizlemeniz gerekir. Çoğu kullanıcı yan etkilerinin görülmediğini ifade etmiştir anca doz kullanımını arttırsanız ereksiyon ya da duyarsızlaşma gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

Viga 50000 Geciktirici Sprey Fiyat80 TL

Viga 50000 Geciktirici Sprey Kullanıcı Yorumları

 • Kesinlikle işe yarıyor. Eğer şüpheniz varsa kaybedecek hiçbir şey yok kesinlikle deneyin.
 • Çok fazla uyuşturuyor bence ben hiç zevk almadım hiçbir şey hissetmedim.
 • Ürün çok çok güzel ama fazla sürmeye kalkmayın. Fazla sürdüğünüz zaman duyarsız hale gelmeye başlıyorsunuz.

Durex Extreme Geciktirici Prezervatif

En i̇yi geciktirici yorumlar

Birliktelik süresini hızlandırmak için Durex markasına ait geciktirici prezervatif kullanabilirsiniz. Dışı tırtıklı yapısıyla kadını hızlandırdığı gibi erkeğin gecikme sorunu için benzoken kayganlaştırıcı kullanılmıştır. Dermatolojik olarak test edilen bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Duyarlılık sağlamak için ince, tahrik hissini arttıran tırtıklı yapısı ve uyarıcı jel formülü sayesinde birçok kişinin tercih ettiği ürünlerden biri.

Durex Extreme Geciktirici Prezervatif Fiyat203 TL

Durex Extreme Geciktirici Prezervatif Kullanıcı Yorumları

 • Gizliliğe önem vermeleri ve performansı arttırdığı için üreticilere çok teşekkür ederim.
 • Hem eşim hem ben çok memnun kaldık. Uzun aradan sonra muhteşem bir performans sergiledik. Harikaydı.
 • Durex bu işin ustadı arkadaşlar. Bu ürün dışında hiçbiri işe yaramıyor. Karşılıklı zevk alabileceğiniz muhteşem bir ürün.

Okey Prezervatif Rötar Geciktirici

En i̇yi geciktirici yorumlar

Geciktirici etkisi sayesinde erkeğin performansını arttırdığı gibi performansınızı arttırır. Zevkin daha uzun sürmesini sağladığı için cinsel ilişkiden daha fazla keyif alabilirsiniz. İnce ve şeffaf yapısı sayesinde haz dolu birliktelik için kullanılan bir üründür. Pratik ve kolay kullanımı sayesinde zamanı yavaşlatır. Dünya genelinde en çok kullanılan geciktirici prezervatifler arasında yer alır. Yırtılma ve delinme gibi sorun yaşamamanız için kaliteli içeriklerden meydana gelmiştir.

Okey Prezervatif Rötar Geciktirici Sıfır Fiyat230 TL

Okey Prezervatif Rötar Geciktirici Kullanıcı Yorumları

 • Cidden geciktirici bir etkiye sahip. Benim gibi erkenden boşalma sorunu yaşıyorsanız bu ürün sayesinde ortalama bir dakikaya ulaşabilirsiniz.
 • Üründen mucize olmasını asla beklemeyin. Ortalama bir süreye kadar uzatıyor. Bence bu durum gene çok iyi.
 • Adının hakkını veren bir ürün. Partnerim yeter demesine rağmen hala performans sergiledim. Muhteşem bir ürün.

Priligy Geciktirici Hap

En i̇yi geciktirici yorumlar

Cinsel birleşme olmadan bir ya da 3 saat öncesinde kullanmanız gerekir. Bir gün içerisinde sadece bir kere bu ilacı kullanmanız gerekir. 24 saat boyunca etkili olan priligy ilacı eczanelerde bulabilirsiniz. Kullanan kişilerin %60 ilaçtan etkili bir sonuç aldığını söylemiştir. İlişki süresini 6 ile 10 dakika arasında uzatma özelliğine sahiptir. Doktorun tavsiyesi üzerine ilacı kullanmaya başlamanız sağlığınız için daha iyi olacaktır.

Priligy Geciktirici Hap Fiyat340 TL

Priligy Geciktirici Hap Kullanıcı Yorumları

 • Bu hap sayesinde ilişki sürem yarım saate kadar çıktı. Etkisini bir gün boyunca hissedebiliyorsunuz.
 • Dapoksetin içeren en iyi geciktirici haplar arasında yer alıyor. Güvenmeden aldım ama muhteşem bir etki sundu.
 • Hapı kullandıktan sonra sevgilim ne kullandığımı sordu. Çok güzel bir performans sergilediğimi söyledi. Hiç bu kadar uzun ilişkim olmamıştı.

Zayon Geciktirici Hap

En i̇yi geciktirici yorumlar

Doktor kontrolü altında kullanılması gereken geciktirici hap muhteşem bir etkiye sahip. Bol su ile tüketildiği zaman etkisini daha fazla hissettirir. Çoğu kullanıcı yan etkisini görmemiştir. Cinsel ilişkiye girmeden en az 1 saat öncesinde bu hapı kullanmanız gerekir. Erken boşalma süresini ortalama bir süreye kadar çıkartır. Bu sayede cinsel ilişki esnasında iki tarafında haz almasını sağlar.

Zayon Geciktirici Hap Fiyat370 TL

Zayon Geciktirici Hap Kullanıcı Yorumları

 • Zayon hapını kullandıktan sonra farklı yan etkiler meydana geldi. Bağırsaklarım çok hızlı çalıştı ama cinsel performansımı olumlu etkiledi.
 • Çok fazla işime yaradı. Etkisi bir gün değil de 5 ya da 6 saat boyunca sürüyor.
 • Etkisi gayet güzel ama yeterli mi derseniz yeterli değil. Baş dönmesi ve baş ağrısı yaptığı için kullanmadım.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥