Bim Prezervatifleri Fiyat 2022

Bim prezervatifleri fiyat 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim okey prezervatif ve Bim prezervatif lets fiyat işte detaylar.

Bim prezervatif fiyatı 2022 yılında Lets marka ve Okey marka ürünler için 29,90 TL’den başlamaktadır. Ürünlerin çeşitleri ve markalarına göre fiyatlar benzer olsa da asıl değişkenlik paket içerisindeki ürün sayısındadır. Ok marka prezervatif kutularında Lets marka prezervatif kutularına oranla daha az ürün bulunmaktadır.

Prezervatif satın alırken doğrudan Bim aktüel marketlerden hızlı bir şekilde ürün satın alabilirsiniz. Ancak Bim marketlerde prezervatif çeşitliliği oldukça azdır. Özellikle aradığınız bir çeşit olmadığı takdirde Lets ve Ok markalardan birine ait ürün çeşitlerinden satın almanız mümkün.

Bim Ürün Fiyatları

Bim Prezervatifleri Fiyat

Bim Okey Prezervatif

Bim Okey prezervatif 15’li paketler halinde 29,90 TL’ye satılmaktadır. Bim marketlerden satın alabileceğiniz iki çeşit prezervatif markasından biri olan Okey marka prezervatifler ekstra zevk, ince, ekstra koruma, kaygan, hassas, yok gibi tarzında farklı seçenekler ile müşteri deneyimine sunulmaktadır.

Lets marka prezervatifler ile kıyaslandığında tane fiyatı daha pahalı olmaktadır. Öyle ki Okey marka prezervatiflerin tane fiyatı 2 TL civarında seyretmektedir. Lets marka prezervatiflerin tanesi ise 1,24 TL’ye satılmaktadır. Tane fiyatı ve ürün marka karşılaştırması;

  • OK 4’lü/5’li Ekstra Zevk Prezervatif; 22,75 TL
  • Lets 12’li Tutkulu Form Prezertavit; 18,75 TL

Paketler halinde satılan prezervatif ürünleri dönemsel olarak farklı seçenekler ile sunulmaktadır. Mavi paketli ekstra zevk Ok prezervatif ürünleri ise raflarda en sık bulunanlar arasında yer alıyor.

Bim Prezervatif Lets Fiyat

Bim Prezervatif Lets Fiyat

Bim prezervatif Lets fiyatı 29,90 TL’dir. Bir paket içerisinde 24 adet prezervatif bulunmaktadır. Her biri hijyen şartlarında ayrı paketlenen prezervatif ürünlerinin paket halinde 24,90 TL’ye satıldığı bilinmektedir. Tane fiyatının 1,24 TL civarında olduğu bilinmektedir.

Bim marketlerde satılan Lets marka prezervatifler amacına uygun bir kullanım sağlayan çeşitli ürünlerdir. En çok satan Lets marka prezervatif ürünleri ise Tutkulu form ve ince form, standart seçenek olarak bilinmektedir. Her bir ürünün inceliği ve içeriğindeki kayganlaştırıcı maddeler değişkenlik göstermektedir.

Bim Prezervatif Yorumları

Bim prezervatif yorumları, prezervatif ürünlerinin kullanım amacını yerine getirdiği yönünde şekillenmektedir. Genellikle prezervatif ürünlerinden aktif şikayet alınmamaktadır. Prezervatifler farklı marka ve ürün seçenekleri ile sunulduğundan markadan markaya da kalite farkı olabilmektedir.

Kullanışlı ve amacına uygun olan Lets prezervatif ürünleri OK prezervatif ürünlerine göre daha uygun fiyatlı olması yönünden tercih edilmektedir. Bununla birlikte OK marka prezervatifler çok daha kaliteli ve seçenek yönünden zengin olması ile de tercih nedeni olabilmektedir.

Bim Şarj Kablosu Fiyatı

Bim Kappa Eşofman Takımı Fiyatı

Bim Flash Bellek Fiyatları

Bim Şampuan Fiyatları

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu