En İyi Saç Efekti Uygulaması – Online Saç Rengi Deneme

En iyi saç efekti uygulaması son zamanlarda en çok araştırılan konular arasında yer aldı. Uygulamalar sayesinde kendi saç renginizi bulabilirsiniz.

Saç renginizden sıkıldınız mı? Farklı bir renk denemek gözünüze çok korkutucu gelebilir. İstediğim gibi bir görüntü elde edemezsem ya da saç rengim yüzüme yakışmazsa gibi düşüncelerinizin olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden saçınızı boyamadan önce saç renginizin yüzünüze yakışıp yakışmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu sayede size en çok yakışan saç rengini kolayca öğrenirsiniz. En iyi saç efekti deneme uygulaması ile karşınızdayız. Üstelik online saç rengi deneyebilirsiniz. Hadi gelin uygulamalara birlikte bakalım.

L’oreal Saç Rengi Deneme Programı

L'oreal saç rengi deneme programı

L’oreal Paris markası müşterilerini memnun etmek için online saç ve makyaj ürünlerini denemeleri için fırsat sundu. Sanal deneme uygulamasını kullanarak saçınıza en çok yakışan saç rengini kolayca bulabilirsiniz. Açık kestane saç renginden koyu kumrala kadar birçok farklı saç rengini bulabilirsiniz. Sanal deneme programına ulaşmak için alttaki adımları takip edin.

  • Loreal Paris resmi web sitesine giriş yapın.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra sol üst kısımdaki üç yatay çizgiye tıklayın.
  • Dijital deneyimler sekmesine ardından sanal dene bölümüne tıklayın.
  • Saç boyasını dene seçeneğine tıklayarak canlı dene kısmına gelin.
  • Ekranda dilediğiniz saç boyasını kolayca deneyebilirsiniz.
  • Ayrıca program üzerinden makyaj ürünlerini de sanal olarak deneyebilirsiniz.

Koleston Saç Rengi Deneme Programı

Koleston markası da saç renginizi denemeniz için canlı renk deneme programı kullanmaya başladı. Eğer saç boyarken Koleston markasını kullanıyorsanız bu program tam size göre. Saç renginizi canlı olarak denemek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sadece alt kısımdaki adımları takip etmeniz yeterli olur.

  • İlk önce Wella web sitesine giriş yapmanız gerekir.
  • Siteye girdikten sonra sol kısımdaki yatay çizgiye tıklayarak menü bölümünü açın.
  • Ardından saç danışmanlığı sekmesine tıklayın ve canlı renk denemesi yap ifadesine tıklayın.
  • Dilediğiniz rengi seçerek saç renginizin yüzünüze yakışıp yakışmadığını görebilirsiniz.

Garnier Saç Rengi Deneme Programı

En i̇yi saç efekti uygulaması - online saç rengi deneme

Yüzüne yakışacak en doğru renk tonunu bulmak oldukça zor. Saç rengini doğru bir şekilde bulmak için Garnier online test yapmana izin veriyor. Bu sayede sana yakışan en doğru rengi bulabilirsin. Saç renklerini denerken önceki halinizle kıyaslayabilirsiniz. Saç renk tonlarında birçok farklı saç rengi bulunuyor. Eğer saç renginize karar verdiyseniz hemen saç renginin tonunu öğrenerek online ya da mağaza üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Hair Salon Saç Rengi Deneme Programı

Ülkemizde ve dünyada birçok kullanıcın kullandığı uygulamalar arasında yer alıyor. Arayüzü oldukça kullanışlı olan bu uygulamanın kullanımı oldukça basit Dilerseniz hemen canlı olarak saç renklerini deneyebilir dilerseniz galeriden fotoğraf seçerek saç renklerinizi deneyebilirsiniz. Uygulamada canlı deneme özelliğinin olması ve içerisinde birçok farklı renk tonunun olması kullanıcılar tarafından beğeniliyor.

Picsart Saç Rengi Deneme Uygulaması

En i̇yi saç efekti uygulaması - online saç rengi deneme

Gelişmiş özellikleri sayesinde saç renginizi belirlemek için Picsart uygulamasını kullanabilirsiniz. Hem saç renginizi deneyebilirsiniz hem de makyaj çıkartmalarını kullanarak yüz şeklinizi değiştirebilirsiniz. Saç deneme uygulamaları arasında en çok sevilen uygulamalardan birisi olmayı başardı. Hem fotoğraf hem de video üzerinden saç renginizi kolayca değiştirin. Kullanımı kolay olan Picsart uygulamasını hem Android hem de İOS cihazlarınıza kolayca indirebilirsiniz.

Fabby Look Saç Rengi Deneme Programı

Fabby Look programı sayesinde en moda saç renklerini deneyebilirsiniz. Canlı deneme uygulamasının olması kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Ancak saç renkleri gerçekçi bir görüntü sunmuyor. Saç renkleri mavi, mor, pembe gibi renklerden oluşuyor. Kahverengi ya da sarının tonları uygulamada oldukça az. Uygulamayı hem Android hem de İos işletim sistemine sahip cihazlarınıza kolayca indirebilirsiniz.

Saç efekti uygulaması hakkında merak ettiklerinizi, yorumlarınızı ve fikirlerinizi alt kısma yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥