Koleston saç boyası renkleri ve numaralarını sizler için yayınlıyoruz. Koleston saç boyası tüp fiyatı ve Koleston boya renklerini gelin birlikte inceleyelim.

Koleston saç boyası fiyatı 27 TL’den başlamaktadır. Farklı marketlerde ve kozmetik mağazalarında Koleston marka saç boyalarının fiyatı 120 TL’ye kadar yükselebilmektedir. Koleston saç boyası ürünleri birçok farklı renk seçeneği ile müşteri deneyimine sunulmaktadır.

Saçlarınızı boyamak için renk seçimi yapmakta zorlanıyorsanız renk kataloğunu inceleyebilir, ürün fiyatlarının en uygun olduğu mağazadan doğrudan sipariş verebilirsiniz. Yazımızın devamında Koleston marka saç boyası fiyatlarının en uygun olduğu mağazalara dair detayları inceleyebilirsiniz. 

Koleston Saç Boyası En Ucuz

Koleston saç boyası en ucuz Carrefoursa marketlerde bulunmaktadır. Online alışverişte Carrefoursa marketlerin şubelerinde de Koleston boyaları bulabilirsiniz. Carrefoursa marketlerde Koleston boya en uygun fiyatlı olarak 27 TL’den satışa sunulmaktadır.

Koleston marka saç boyası satın alırken boyanın rengine dikkat etmeniz gerekir. Kutusu açılmış olan ürünler geri alınmayacağından mutlaka boya rengini satın alırken dikkatli seçmeniz gerekir.

Koleston Saç Boyası Fiyatları Gratis

Koleston Saç Boyası Fiyatları Gratis

Koleston saç boyası fiyatları Gratis marketlerde 90 TL civarında fiyatlandırılmaktadır. Birkaç ayda bir yapılan yarı yarıya indirim günlerinde Koleston marka saç boyalarının fiyatları ise 50 TL’ye kadar düşebilmektedir.

Koleston saç boyası fiyatları Gratis’te dışarıdaki marketlere oranla biraz daha pahalı olduğundan satın alma noktasında pek tercih edilmeyebilir.

Koleston Saç Boyası Migros

Koleston saç boyası Migros marketlerde 30 TL ile 50 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Migros marketlerde dönemsel olarak kişisel bakım ürünlerinde indirim yapıldığında en uygun Koleston saç boyası fiyatları 30 TL civarında olmaktadır.

Koleston saç boyası ürünlerine Migros marketlerin raflarında ulaşabilirsiniz. Online satış için Migros online alışveriş sitesinden ya da mobil uygulamasından da faydalanabilirsiniz.

Koleston Saç Boyası Renkleri

Koleston saç boyası renkleri 28 farklı seçenekten oluşmaktadır. Güncel renk kataloğu üzerinden renklere ve renklerin numaralarına dair detaylara ulaşabilirsiniz. Yazımızın devamında yer alan kataloğu inceleyerek istediğiniz renkleri belirleyebilirsiniz. Koleston saç boyası renkleri içeren renk kataloğu;

Koleston Saç Boyası Renkleri

Koleston boya akıyor mu?

Koleston boya uygulandıktan sonra sürekli yastığa akan bir boya değildir. İlk uygulama sonrasında akması doğaldır.

Koleston kalıcı boya mı?

Koleston boyaları kalıcıdır. Rengini uzun süre muhafaza eder.

Saça Cila Nasıl Yapılır – Kumral, Sarı, Ombre

Saç Dökülmesine Son! Doğal Yollar ile Saçların Dökülmesini Engellemek Mümkün Mü?

Comments are closed.