Erikli’de nerede kalınır sorusu yaz ayları geldiği için birçok kişi tarafından merak ediliyor. Temiz bir denize sahip olması ve sıcaktan yakmayan havası sebebiyle çoğu insan için tercih edilen bir yerdir. Plajları kalabalık değildir ve kumları oldukça güzel ve sapsarıdır.

Akşamları çok güzel bir esinti çıkar ve hem dinlenip hem de harika bir tatil geçirebilirsiniz. Erikli bölgesine tatile gittiğinizde dilerseniz 45 dakika uzaklıkta olan Gökçeada’ya da uğrayabilirsiniz. Ada manzaralı plajları ile oldukça hoş vakit geçirmenizi sağlar.

Erikli Konaklama Tavsiye

Erikli'de Nerede Kalınır

Erikli konaklama tavsiye edebileceğimiz birçok yer bulunmaktadır. Aşağıdaki maddelemede sizlere kendi analizimiz olarak sunabileceğimiz Erikli konaklama tavsiye yerlerimizi yayınlıyoruz.

 1. Sığınak Butik Otel
 2. Erikli Otel
 3. Meriçoğlu Apart
 4. Akbaba Çiftliği
 5. Ödül Pansiyon
 6. İşçimen Hotel

Erikli Pansiyon Fiyatları 2024

Erikli'de Nerede Kalınır

Erikli pansiyon fiyatları 2024, Erikli bölgesinin avantajları pansiyon ve günlük ev kiralanabilmesidir. Erikli tatil köyü günlük ev fiyatları aşağıdaki maddelemede bulmanız mümkündür.

 • 2 + 1 = 2.500 TL
 • 2 + 0 = 1.500 TL

Yukarıdaki fiyatlar Erikli günlük ev fiyatlarıdır.

Yalnızca denize girmekle kalmayıp dalış da yapabilirsiniz. Yelken ve sörf gibi etkinlikler de vardır. Yunanistan sınırına yakın olduğu için sezonda birçok turist ile de karşılaşabilirsiniz.

Stres atmak ve birkaç gün de olsa tatil yapmak istediğinizde uygun fiyatlı ve kaliteli bir tatil yapabilirsiniz. Sessiz ve sakin bir bölgedir.


Daha fazla ilgili içerik;


Erikli Günlük Kiralık Ev

Erikli bölgesi İstanbul’a da yakın olduğu için buradan birçok insan birkaç günlüğüne şehrin havasından kaçarak tatile gelirler. Erikli günlük kiralık ev seçenekleri oldukça uygun bütçelidir. Erikli’nin en güzel avantajlarından biri köy gezmeleri yapabilmenizdir. Gidebileceğiniz köyler şu şekildedir:

 • Çeltik köyü
 • Koruklu köyü
 • Beyköy
 • İbrice
 • Danişment

İnsanlar size yakın davranırlar ve samimidirler. Erikli’nin en ünlü etkinliklerinden biri de meyhane eğlenceleridir. Olumsuz bir durumla karşılaşmadan içki içebilir ve harika zaman geçirebilirsiniz.

Erikli Tatil Koyu

Erikli’de tatil yapmak istiyorsanız birçok seçeneğiniz vardır. Erikli tatil koyu araştırması yapıyorsanız kalabileceğiniz birçok güzel yer vardır. Bunlardan biri Sığınak Butik Otel’dir.

Klimalı ve sıcak duşlu odalarıyla ailenizle harika zaman geçirebilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla kişi başına 90 TL fiyatlarına sahiptir. Kalabileceğiniz bir diğer yer de Erikli Otel’dir. Dilerseniz televizyonlu odada kalabilirsiniz.

Deniz manzaralı odada kalabilir ve ailenizle sessiz ve sakin bir tatil yapabilirsiniz. Erikli’nin en büyük avantajı sakin bir yer olmasıdır.

Leave A Reply