En İyi 7 Erkek Saç Serumu – Saç Dökülmesine Karşı En Etkili Serum

Saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalan erkekler için en iyi 7 saç serumu ile karşınızdayız. Saçlarınızın dökülmemesi için kullanmanız gereken saç serumları…

Saç dökülmesi kadınlara oranla erkeklerde daha sıkça görülen problemlerden biri. Saç dökülmesi genetik sorunlar, hormonsal problemler ya da stresten kaynaklı olabilir. Saç dökülmesinin önüne geçilmediği zaman kellik problemi karşınıza çıkabilir. Protez saç gerek duymadan kendi doğal saçlarınızı koruma altına alın. Saçlarınız seyreldiyse ve dökülmeye başladıysa sizin için saç serumlarını inceledik. Kullanıcıların en çok tercih ettiği severek kullandığı ve etkisini gördüğü 7 saç serumunu gelin birlikte inceleyelim.

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Saç Serumu

Folixir saç dökülmesine karşı saç serumu

Saç dökülmesine karşı en etkili saç serumları arasında ilk sırada yerini alıyor. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz bu saç serumunu her gün kullanabilirsiniz. Saç maskesi kullanarak da etki süresini hızlandırın. Saçın döküldüğü bölgeye masaj yaparak saç serumunu uygulayın. Hem saçlarınızın ihtiyacı olan nemi sağlamış olursunuz hem de saç dökülmesini engellersiniz. Kimyasal madde kullanılmadan tamamen bitkisel ürünlerden yapılmıştır. Dökülme probleminin yanı sıra saçlarınızı dolgun ve hacimli gösterecektir.

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Saç Serumu Fiyat 2023642 TL

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Saç Serumu Kullananlar

 • Eşim için aldığımız bir ürün. Şakak kısmında saçları azalmaya başlamıştı ikinci kutuyu da aldık. Çok etkisini gördük.
 • Uzun ve düzenli bir şekilde kullandığınız zaman etkisini kolayca görebilirsiniz. Çok fazla aman aman etkisi olmasa da saçların dökülmesini ciddi derecede etkiliyor.
 • Saçlarım çok fazla dökülüyordu sonra bu serum ile karşılaştık. Saç dökülmelerim azaldı ve sacım yeniden canlandı diyebilirim.

HC Care Complex Bitkisel Saç Bakım Serumu

Hc care complex bitkisel saç bakım serumu

HC Care saç serumunun içerisinde kimyasal ve sentetik kimyasal madde kullanılmamıştır. Tamamen bitki özlerinden ve bitkisel yağlardan oluşur. Saçlarınızın sağlıklı uzamasına ve yıpranmamasına karşı en etkili saç serumları arasında yer alır. Hem hacimli hem de parlak saçlara kavuşabilirsiniz. Saç dökülme problemi için serumu arıyorsanız bu ürünü kullanmanız dökülme probleminize diğer ürünler gibi etki etmeyecektir. Bu ürünü daha hacimli, parlak ve sağlıklı saç isteyen kişilerin kullanması gerekir.

HC Care Complex Bitkisel Saç Bakım Serumu Fiyat 2023260 TL

HC Care Complex Bitkisel Saç Bakım Serumu Kullananlar

 • Saçlarım çok seyrekti. Kullanmaya başladıktan sonra saçlarım gürleşmeye başladı. İndirime girerse iki kutu daha alıcam.
 • Tüm saçlarımı yağlayıp bir saat bekletip yıkıyorum. Saçlarım yumuşacık oldu. Saç dökülmem bile azaldı. Ben tavsiye ediyorum.
 • Stresten kaynaklı saçlarım dökülmeye başladı. Bütün saç dökülmesinden kaynaklı oluşan boşluklarım dolmaya ve gürleşmeye başladı.

Eliamora Dökülme Karşıtı Saç Serumu

Eliamora dökülme karşıtı saç serumu

Eliamora saç dökülme problemi yaşayan, yıpranmış saçları olan kişilerin kullanması gereken saç serumlarından biri. Saçlarınızı kökten uca kadar besleyerek saçlarınızı eskisinden daha güçlü hale getirir. Saç dökülmesini durdurur ve saçlarınıza canlılık kazandırır. Saç dökülmesini engellediği gibi saçın ihtiyaç duyduğu bakımı da komple giderir. Saç derisinde oluşan düzensizlik ortadan kaybolur. Saç diplerinizi masaj yaparak her gün düzenli olarak saç serumunu kullanın.

Eliamora Dökülme Karşıtı Saç Serumu 170 TL

Eliamora Dökülme Karşıtı Saç Serumu Kullananlar

 • Saçlarım tutam tutam dökülmeye başladı. 3 kere kullandıktan sonra saç dökülmem ciddi derecede azaldı.
 • Saçımın ön kısmında saçlarım dökülmeye başladığı için bu ürünü kullandım. Saçlarım hem çabuk uzadı hem de saç dökülmem sona erdi.
 • Eşimin sürekli dökülen saçlarına etki ederek ciddi derecede saç dökülmesini azalttı. Biz çok beğendik.

Diamond Hair Plus Saç Serumu

En i̇yi 7 erkek saç serumu - saç dökülmesine karşı en etkili serum

Saç dökülmesini durdurmak için içerisinde %5 procapil bulundurur. İçerisinde ayrıca kreatin, biyotin, hint yapı, protein, at kestanesi, vitamin bulundurduğu için saçın sağlıklı bir şekilde uzaması ve hacimli olmasını sağlar. Yeni saç oluşumunu sağlayarak seyrek olan bölgeyi daha çok güçlendirir. Kökten uça kadar derinlemesine besleyen serumu tam size göre. Saçlarınızın sağlıklı, hacimli ve gür olması için daha fazla beklemeyin.

Diamond Hair Plus Saç Serumu Fiyat 2023600 TL

Diamond Hair Plus Saç Serumu Kullananlar

 • Ürün gerçekten çok etkili. İlk defa böyle bir serum kullanmaya başladım. Küçük küçük saçlarım çıktıkça çok mutlu oluyorum.
 • Ön ve yan saçlarım çıkmaya başladı. İçeriğinde bulunan tüm maddeler doğal. Mükemmel bir ürün.
 • Kemoterapi sonrasında saçlarım döküldü. Bu serumu kullandıktan sonra çıkan saçlarımın güçlenmeye ve hızlı uzamaya başladı.

Kerastase Densifique Saç Serumu

En i̇yi 7 erkek saç serumu - saç dökülmesine karşı en etkili serum

Saçlarınızın daha yoğun, hacimli ve parlak görünmesini sağlar. Saçları yenileyerek daha güçlü saçlara kavuşmanızı sağlar. Hem seyrekleşen hem de beyazlayan saçlarınızın için kullanılması gerekir. Kök hücreleri hareketlendirerek melanin kaybını en aza indirger. Gür, hacimli ve parlak gözüken saçlarınıza yeniden kavuşabilirsiniz.

Kerastase Densifique Saç Serumu Fiyat 20231.100 TL

Kerastase Densifique Saç Serumu Kullananlar

 • Kokusu çok hafif ilaç gibi kokuyor. Saç diplerine doğru püskürtüp masaj yaparak uygulamadım. Saçlarım sağlıklı görüntüsüne dönmeye başladı.
 • Bir haftadır kullanmama rağmen anında etkisini gösterdi. Saç telim ince yapısı artık daha güçlü.
 • Bir ay boyunca kullandım ama saçlarım dökülmeye ve matlaşmaya başladı. Benim saç tipime uygun bir ürün değil.

Ducray Neoptide Saç Serumu

En i̇yi 7 erkek saç serumu - saç dökülmesine karşı en etkili serum

Kronik olarak saç dökülme problemi yaşıyorsanız bu ürünü rahatça kullanabilirsiniz. Saçınızın ömrünü uzatarak daha hızlı saçın toparlanmasına olanak sağlıyor. Saç dökülmesini en aza indirger ve sağlıklı saçlarınızı korumanıza yardımcı olur. Saça serumu sürdükten sonra yağlanma hissiyatı vermediği için gündelik kullanımlarınızda kolayca sürebilirsiniz. B8 vitamini sayesinde canlı ve hacimli saçlarınıza kavuşun.

Ducray Neoptide Saç Serumu Fiyat 2023700 TL

Ducray Neoptide Kullananlar

 • Kokusu çok güzel ve içerisinde full doğal içerikler bulunuyor. Bir ay içerisinde saçlarımı eski haline getirdi.
 • Saç problemi yaşadığım için bu ürünü kullandım. Kullanmaya başladıktan hemen sonra saç dökülmemi kesmedi ama düzenli kullanınca etkisini gördüm.
 • Avuç avuç saçlarım dökülüyordu. Saçlarıma bunu sürdükten sonra saç dökülmelerim ciddi derecede azaldı.

La Rachel Saç Dökülmesine Karşı Saç Serumu

En i̇yi 7 erkek saç serumu - saç dökülmesine karşı en etkili serum

Saç dökülmesini %92 oranında azalttığını dair kanıtları bulunan patentli bir üründür. İçerisinde %3 oranında procapil içerdiğinden dolayı hızlı bir şekilde dökülmeyi engeller. Keratin, apigenin, biotin, panthenol, triticum vulgare germ oil extract maddeleri sayesinde saçın ihtiyacı olan gereksinimleri sağlar. Doku oluşumunu sağlar ve güçsüzleşen saçları eski haline geri döndürür. Nem ihtiyacını ve kolajen üretimine katkı sağlar.

La Rachel Saç Dökülmesine Karşı Saç Serumu Fiyat 2023250 TL

La Rachel Saç Dökülmesine Karşı Kullananlar

 • Düzenli kullanmama rağmen saç dökülmesini ciddi derecede azaltıyor. Yeni saç oluşumunu sağlıyor. Mükemmel bir koruma sağlıyor.
 • Biraz yağlı bir his bıraksa da kesinlikle işe yarıyor. Tavsiye ediyorum. Saç dökülmesi için bire bir.
 • Saç dökülme sorunum için kullandım. Düzenli olarak sabah ve akşam kullandım saçlarımın dökülmesi ciddi oranda azalmaya başladı.

En iyi 7 erkek serumları hakkında yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorum kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥