Protez saç fiyatlarını merak eden birçok kişi vardır. Eğer sizde en güncel protez saç fiyatlarını merak ediyorsanız sizin için yazımızda ele aldık.

Saçlarını kaybeden insanlar genellikle protez saç uygulamasını tercih ederler. En iyi dökülme karşıtı şampuan, saç kremi kullansanız da bazen yeterli olmuyor. Doğal görünmesi protez saçlar için çok önemlidir. Protez saç uygulamasında saçlar gerçek insanlara ait olup hava geçiren deri özelliği kullanılmaktadır. Eğer sağlıklı ve doğal görünümlü saç yaptırmak istiyorsanız iyi bir bakım merkezi seçmeniz gerekir. Sizin için en iyi, orta ve düşük seviyedeki bakım merkezlerini araştırdık.

  • Protez saç fiyatları 2023 yılında 2.000 TL ile 15.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ömürlük Protez Saç

Ömürlük protez saç

Saç dökülmesi yaşayan kişiler genellikle saç ekim ya da protez saç tercih etmektedir. Peruk saç yöntemi eskide kalmış ve kimsenin tercih etmediği yöntemlerden biridir. Cerrahi yönteme göre daha fazla tercih edilen bir yöntemdir. Saçlarınızı hacimli ve bakımlı bir şekilde gösteren protez saçlar maalesef ömürlük olarak kullanılmaz. Peki ömrü ne kadardır?

Protez saçlar özenli bir bakım yapıldığı zaman 8 ya da 16 ay kadar kullanılabilir. Genellikle protez saçlar 1 yıl boyunca kullanılmaktadır. Ancak iyi ve profesyonel bir yer seçerseniz bakımlı bir protez saç 16 ay gibi kullanım ömrüne sahiptir.

Protez Saç 600 TL

Protez saç 600 tl

Protez saçlarınıza 2021 ya da 2022 yılı arasında oldukça uygun fiyata sahip olabilirdiniz. Ancak 2023 yılında fiyatların güncellemesiyle birlikte 600 TL’ye protez saç yaptırabileceğiniz bir yer yoktur. En uygun protez saçı yapan merkezler 1.000 TL ücret istemektedir.

Protez saçlar dış görünümü ciddi derecede etkilemektedir. Bu yüzden güvenmediğiniz kalitesiz merkezlere uygun diye protez saç yaptırmayınız. Saçlarınızı jilet gibi protez saç yapılması için kaliteli merkezleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Protez Saç Yorumları

Ülkemizde yaşayan birçok kişi protez saç yaptırmadan önce kullanan kişilerin yorumlarını incelemek ister. Sizler için protez saç kullanan kişilerin yorumlarını bir araya getirdik.

Protez saç kullanan kişiler genellikle dolandırıldıklarını dile getirmişlerdir. Özellikle protez saçlarının birkaç ay içinde döküldüklerini de söylemişlerdir. Çok fazla firma olduğu için düzgün bir firma bulunmasının oldukça zor olduğu da söylenen yorumlar arasında. Yaptıran kişiler görünüşlerinden memnun olduklarını ancak çevrenizde yaptıran kişilerden konu hakkında destek almanız gerektiği söylenmiştir.

/ 5.

Share.

Comments are closed.