Erkekler sevdiği kadın organına dokununca ne hisseder sorusu kadınlar tarafından yoğun olarak merak ediyor. Erkekler sevdikleri kadınlara dair her adımda heyecan duyarlar. Bir erkek eğer sevdiği kadının cinsel organına dokunuyorsa erekte olmaya başlayacak ve haz alacaktır.

Hatta sevdiği kadının her zerresine dokunmak için sabırsızlanmaya başlayacaktır. Tabi tüm bunları yaparsa mutlaka sevdiği kadının rızasını alıp nazik davranmayı da ihmal etmeyecektir. Dokunmasındaki en büyük sebep ise ilişki başlatmasıdır.

Erkek Kadının Cinsel Organına Dokunması

Erkek Kadının Cinsel Organına Dokunması

Erkek kadının cinsel organına dokunması ile erekte olmaya başlar. Erkeklerin cinsel anlamda fizyolojik ve biyolojik yapısı kadınlardan oldukça farklıdır. Genel olarak bir erkek kadının cinsel organına dokunmaya başladığında şu duyguları hisseder;

 • Cinsel dürtüleri daha fazlası devreye girer.
 • Kadınla birliktelik yaşamak ister,
 • Erekte olmaya başlar ve daha fazlası için sabırsızlanır.
 • Kadının her yerini öpmek ve okşamak ister.

Tüm bunların yanı sıra kadının cinsel organına dokunan erkek, kadının haz almaya başladığını görünce daha da keyif ve haz almaya başlar da diyebiliriz.

Erkeğin Kendine Bastırması

Erkeğin Kendine Bastırması

Erkeğin kendine bastırması ne demek gibi sorular kadınların araştırdığı soruların başında yer alıyor. Bir erkek size sarıldığı zaman penisini size doğru bastırma dürtüsü ve hareketi yapabilir. Hatta bu bastırma neticesinde erkeğin erekte olduğunu, penisinin sert şekilde size değdiğini direk hissedebilirsiniz. Halk arasında buna dayanma, dayama deniyor. Genelde cinsel birliktelik yaşamak isteyen erkekler partnerlerine bu şekilde mesaj verebilirler.

Erkeklerin Karşı Koyamadığı Şeyler

Erkeklerin Karşı Koyamadığı Şeyler

Erkeklerin karşı koyamadığı şeyler oldukça fazladır. Özellikle de cinsel anlamda bir erkeğin size karşı koyamayacağı en temel şeyler şu şekildedir;

 • Onları öpmeniz,
 • Tenlerine hafifçe erotik olarak dokunmanız,
 • Ellerinizi penislerine doğru götürmeniz ve okşamanız,
 • Dudaklarını öpmeniz, Göğüs ya da kalçalarınızı göstermeniz
 • Pürüzsüz bir cilde sahip olmanız,
 • Ona özgüvenli bir şekilde yaklaşmanız,
 • Ona ait gömlekleri giymeniz,
 • Gözlerinin içine şehvetle bakmanız,
 • Öpüşme isteğinizi belli etmeniz ve yönelmeniz

Erkeklerin neredeyse tamamı yukarıda sıraladığımız şeylerin hiçbirine karşı koyamaz. Hatta bu adımları izleyen kadınlara daha fazla şehvet ve ilgi duymaya başlarlar.

Erkekler Neden Şeyini Eller?

Erkekler Neden Şeyini Eller?

Erkekler neden şeyini eller sorusu pek çok kadının aklını kurcalıyor. İstemsiz şekilde bazen kaşınma ya da çeşitli nedenlerden kaynaklı erkekler penisine dokunabilir. Bunun dışında genelde cinsel dürtüleri uyanmaya başladığı zaman da erkekler penislerine dokunabilir ya da avuçlamaya başlayabilirler.

Erekte Olan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Erekte Olan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Erekte olan erkek nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı oldukça basittir. Erkeklerin erekte olması demek penislerinin sertleşmesi anlamına geliyor. Halk arasındaki tabirle penisin kalması durumuna erekte denir. Eğer penisinde sertlik görüyor ve dik bir şekil aldığını görüyorsanız bu erkeğin erekte olduğunu ifade eder. Eğer pantolonun penis kısmı dışa doğru görünüyorsa penisinin erekte olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Sevgilinin Cinsel Organını Tutmak

Sevgilinin Cinsel Organını Tutmak

Sevgilinin cinsel organını tutmak ona ciddi oranda haz verecektir. Erkekler penislerine dokunulmasını, okşanmasını ve öpülmesine çok sever. Özellikle de sevdikleri kadın penislerine dokunduğu andan itibaren erekte olmaya başlayabilirler. Yani sevgilileri peşinlerine dokunduğu zaman ciddi oranda şehvet duygusuna bürünüp sevişmek isterler.

Erkekler Kalkınca Ne Hisseder?

Erkekler Kalkınca Ne Hisseder?

Erkekler kalkınca ne hisseder sorusuna boşalmak için sevişme arzusu hisseder diye yanıt verebiliriz. Erekte olan erkeği erekte eden bir etken mutlaka olmuştur. Eğer erkek arkadaşınız sizin yanınızda beklenmedik şekilde erekte olduysa bu sizinle birlikte olmak istediğiniz, sizi çok arzuladığını gösterir.

O an erkek hemen boşalmayı ve sevişmeyi arzu eder. Onu öpmeniz, penisine dokunmanız dünyanın en mutlu insanı gibi hissetmesine yardımcı olacaktır. Boşalarak rahatlaması gerektiğini de unutmamalısınız.

Erkekler nerelerden öpülmekten hoşlanır?

Erkekler sevişme sırasında sevdikleri kadının onları öpmesini ister. Genelde boyun bölgesi, dudaklar ve popolarının öpülmesi, okşanması onları ciddi oranda tahrik eder. Hatta bedenlerinin her noktası, meme uçları dahil olmak üzere öpmeniz onları çok mutlu ve erekte edecektir.

Erkeği zevke nasıl getiririm?

Eğer bir erkekle birlikte olmak istiyorsanız zevk almasını sağlamalısınız. Ona yumuşak şekilde dokunmaya başlamanız erekte olmasına yardımcı olur. Penisine dokunmanız, dudaklarını yavaşça öpmeye başlamanız ve tahrik edici konuşmanız onu hızlıca zevke getirmeye başlayacaktır.

Yatak Odanızı Renklendirecek Eğlenceli Seks Oyunları

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? – Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Seni İsteyen Kadın Nasıl Davranır – Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri

Comments are closed.