Seni İsteyen Kadın Nasıl Davranır – 25 Hareketten Birisi

Seni isteyen kadın nasıl davranır ve olgun kadın hoşlandiğini nasıl belli eder gibi sorular hakkında ilişki koçunuzdan aldığımız yöntemleri sizlere aktarıyoruz. Evli bir kadının sizden hoşlandiğini nasıl anlarsın, test nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim.

Seni isteyen kadın nasıl davranır sorusu erkekler tarafından çok merak ediliyor. Bir kadının sizden hoşlandığını ve sizi istediğinizi anlamanın bazı yolları bulunuyor.  Eğer karşınızdaki kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak istiyorsanız şu detaylara dikkat edebilirsiniz;

 • Kadının vücut dilinden sizden hoşlandığını anlamanız mümkündür.
 • Sürekli size bakıyorsa, bakışlarında herhangi bir sertlik yoksa bu sizden hoşlandığını gösterebilir.
 • Sizi gördüğü zaman normalinden daha farklı davranıyor ve heyecanlı gibi duruyorsa bu da sizden hoşlandığını gösterebilir.
 • Sizin yanınızdayken yürüyüşü daha da hızlanıyor ve çocuk gibi davranıyorsa bu da sizden hoşlandığının göstergesi olabilir.

Kadınlar genel olarak duygusal anlamda hassas ve titiz davranırlar. Onların sizden hoşlandığını ilişki başında hemen anlamak kolay olmasa da belirttiğimiz ip uçları size fikir verebilir.

Evli Bir Kadının Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın Test

Evli bir kadının sizden hoşlandığını nasıl anlarsın test

Evli bir kadının sizden hoşlandığını nasıl anlarsın test ederek anlayabilir miyim gibi sorular aklınıza takılabilir. Evli bir kadının sizden hoşlandığını anlamak için davranış ve size karşı hareketlerini iyi analiz etmeniz gerekiyor.

Sürekli size bakıyorsa, siz varken heyecanlı davranıyorsa ve sizin ona bir şey söylemeniz onu normalinden fazla heyecanlandırıyorsa bu sizden hoşlandığını ifade edebilir. Genel olarak kadının beden dili size olan duygularını gösteren en iyi ip uçucudur. Ses tonu, el kol hareketleri gibi beden dili detaylarında farklılık görüyorsanız bu da sizden çok hoşlandığını gösterebilir.

Bir Kadın Sürekli Size Bakıyorsa

Bir kadın sürekli size bakıyorsa

Bir kadın sürekli size bakıyorsa bu her zaman size karşı hisleri olduğunu göstermez. Sizin üzerinizde olan bir şeyi beğenmiş ya da dikkatini çekmiş olabilir. Ancak bunun için sürekli size bakması size aşık olduğunu ya da sizden hoşlandığını göstermez. Ancak size sık sık bakarken, sizinle konuşmaya çalışıyorsa, sizinle konuşurken ses tonunda değişiklik oluyorsa bunlar sizden hoşlandığının göstergesi olarak kabul edilebilir.

Kadın Erkeği Arzuladığını Nasıl Belli Eder?

Kadın erkeği arzuladığını nasıl belli eder

Kadın erkeği arzuladığını nasıl belli eder sorusu pek çok erkeğin kafasını kurcalıyor. Çünkü kadınlar oldukça zekidir ve duygularını gizleme konusunda da başarılıdırlar. Bir kadın sizi arzuluyorsa şu şekilde davranır;

 • Sürekli gözlerinizin içine bakar.
 • Dudaklarınıza odaklanır.
 • Sizinle konuşmak ve bir şeyler paylaşmak için can atar.
 • Sizinle sohbet etmek için fırsat kollar.

Bunların yanı sıra beden dili de sizi arzuladığına dair ip ucu verebilir.

Verecek Kadın Nasıl Belli Eder?

Verecek kadın nasıl belli eder

Verecek kadın nasıl belli eder sorusu erkeklerin aklını bir hayli kurcalıyor. Öncelikle sizinle cinsel birliktelik yaşamak isteyen bir kadın sizden hoşlanmıştır. Hoşlandığını anlamak için ses tonuna, heyecanına ve davranışlarına bakabilirsiniz. Eğer sürekli gözünüze bakıyorsa, size dokunma arzusu olduğunu hissediyorsanız bunlar sizden hoşlandığını da ifade eder.

Uzaktan Hoşlanma Belirtileri Kadın

Uzaktan hoşlanma belirtileri kadın

Uzaktan hoşlanma belirtileri kadın tarafından nelerdir sorusu aklınıza takılabilir. Bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için uzaktan sizi izleyip izlemediğine dikkat edin. Bunun yanı sıra size uzak bir noktadayken daha da yakınıza gelmeye doğru hareket ediyorsa bu da sizden hoşlandığını gösteren önemli ip uçları arasında yer alır.

Bir kadının sizinle i̇lgilendiğini nasıl anlarsınız

Bir Kadının Sizinle İlgilendiğini Nasıl Anlarsınız?

Bir kadının sizinle ilgilendiğini nasıl anlarsınız sorusuna tek bir yanıt vermek mümkün değildir. Çünkü kadınlar hassas bir o kadar da zeki varlıklardır. Bu nedenle de size karşı ne hissettiklerini onlar istemediği sürece tam anlamanız mümkün değildir. Ancak beden dili okumasını iyi biliyorsanız sizden hoşlanıp hoşlanmadığını kolayca anlarsınız. Bakışları, konuşması, ses tonu, size karşı davranışları ve ne kadar heyecanlı olduğu gibi detaylar kadının sizden hoşlandığına dair belirtiler olabilir.

Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri

Karşılıklı hoşlanma belirtileri

Karşılıklı hoşlanma belirtileri erkek ve kadınlar için geçerlidir. Bunlardan bazılarını karışık olarak sıralamak gerekirse;

 • Sürekli size hediye alıyorsa,
 • Nelerden hoşlandığınızı öğrenmek istiyorsa,
 • Sizinle daha sık vakit geçirmek istiyorsa,
 • Sürekli sizi izliyor ve bakışlarını yakalanıyorsanız,
 • Sizinle temas kurmak istiyorsa,
 • Yanınızda normalinden daha fazla heyecanlı davranıyorsa,

Tüm bu belirtiler karşılıklı hoşlanma belirtileri olarak yansıyor. Erkek ya da kadınlarda zaten benzer hoşlanma belirtileri görülür. Sadece erkekler kendilerini kadınlara nazaran biraz daha kolay ele verirler.

Kadınlar ne tür erkeklerden hoşlanır?

Kadınlar genelde meslek sahibi, ne istediğini bilen, merhametli yakışıklı ve aynı zamanda hayvan ve doğa sevgisi olan erkeklerden etkilenirler. Ayrıca cimri olmayan ve kadına karşı hislerini rahatlıkla belli eden ilgili davranan erkekler de kadınların dikkatini çeker.

Kadınlar erkekte ilk nereye bakar?

Kadınlar genelde erkekte ilk olarak yüz bölgesine ve fiziksel görüntüye bakar. Yüz bölgesinde dişler ilk dikkat ettikleri yerdir. Bunun akabinde ne kadar hijyenik oldukları da kadınların ilk dikkat ettiği detaylar arasında yer alıyor diyebiliriz.

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır

Cinselliğe Düşkün Olmayan Koca

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥