Erotik diziler, sevenlerinin kimi zaman kendilerini kaybettikleri kimi zaman da farklı duygularını canlandırdıkları tarzda dizilerdir. Televizyon dünyasında çok sık görmesek de genellikle online yayın platformlarında sıkça karşımıza çıkıyor. Erotik ne izlemeli dizi denildiğinde akla ilk gelen yapımlar ise şüphesiz İspanyol yapımlardır.

Erotik Diziler

Yapılan ahlaksız teklifleri kabul eden insanların sonunu merak ediyorsanız; What/If – IMDb: 6.3

What/If her bölümünde farklı bir hikayenin işlendiği ve uzun vadeli bağlılık gerektirmeyen, temaya hakim olma şartı olmayan dizilerden biri. Arada sırada izleyeyim keyfim yerine gelsin diyorsanız erotik diziler arasında bu sizin için harika bir seçim olabilir.

Dizinin konusu kendisine yapılan ahlaksız teklifleri kabul eden insanların hayatlarının aldığı yoldur. Kararlar sonrasında değişen hayatlar ve verilen yeni kararlar derken erotizm ile insan hayatının iç içe geçmişliğini işleyen bir dizi serisinden oluşuyor. Her bölümün konusu farklı. Bu yüzden bir şans vermek için sürekli izlemeniz gerekmiyor.

Erotik Diziler

Bir doktorun ne kadar hastalıklı fikirlere sahip olabileceğini bilemezsiniz: Gypsy – IMDb: 6.8

Hastalar ve doktor arasındaki mahremiyeti bilirsiniz. Bu noktada mahremiyet dizi için fazla ahlaklı bir kavram olur. Bir doktor düşünün ki terapist olarak görev yaparken hastaları hakkında cinsel fanteziler kuruyor. Bu fantezilerin dizinin ilerleyen bölümlerinde gerçekleşmeye başladığını bile görebilirsiniz.

Dizi hakkında fazla spoiler vermeden Holloway ve hastalarının öyküsüne tanık olmak isteyen erotik dizi severleri için bir tavsiye olarak bırakalım. Lisa Rubin yönetmenliğinde çekilmiştir.

Easy Erotik Diziler

Bir ilişki ne kadar heyecanlı olabilir ki? Easy – IMDb: 6.9

Easy, bir dizi serisi olarak ilişkilerin ne kadar monoton ve heyecanlı olabileceğini ortaya koyan erotik yapımlar arasında yer alıyor. Gençlik ilişkilerinde heyecan olmazsa olmazdır. Heyecanını kaybeden çiftlerin bu adrenalin arayışında başvurdukları yollar, kendilerini soktukları komik haller ve çok daha fazlasını dizide göreceksiniz.

Çiftlerin birbirlerine olan heyecanını arttırmak için şekilden şekle girmeleri başta komik gibi görünse de çoğu noktada gerçek hayattan sahneler olduğunu izleyicinin anlaması çok sürmüyor. Sürükleyici erotik dizilerden biri.

Girls Erotik Diziler

Cinsel deneyimleri detayları ile izlemek isteyenler için; Girls – IMDb: 8.3

Erotik diziler denildiğinde cinsel eğilimler ön plana çıkar. Siz de bilirsiniz ki cinsel eğilimlerin ne kadar açık yansıtıldığı dizinin gidişhatını büyük oranda etkiler. Tam da bu noktada açıklık ve genç kızların cinsel deneyimlerine dair merak talebiniz varsa dizi tam size göre olabilir.

Kızların cinsel deneyimleri, erkekler ile olan ilişkilerinin duygusal ve seks boyutları… Çok daha fazlası dizinin ilerleyen bölümlerinde dizinin erotikliğine yakışır şekilde işleniyor.

Elite Erotik Diziler

Lise, Para, Cinsellik ve Gençlik… Hepsi bir arada: Elite – IMDb: 8.4

Elite kelimenin tam anlamı ile cinsel içerik arayanların ilk başladığı dizilerden biri. Farklı etnisitelere sahip oyuncu kadrosundan tutun da cinsel eğilimlere yönelen temasına kadar yönden erotizm akan bir dizi.

Gençlerin lisede yaşadıkları çatışmaları, cinsel kapışmaları ve çok daha fazlasını tek bir dizide görebilirsiniz. Tabi ki İspanya yapımı. Bağımlılık yapar.

Hapishane, Lezbiyenlik, Cinsellik… Vis a Vis – IMDb: 8.2

Vis a Vis Erotik Diziler

Vis a Vis ilk bakışta suçsuz bir kadının hapse düştükten sonra yaşadıkların konu alsa da aslında cinsel eğilimlere fazlası ile yöneliyor. Kadınlar arasındaki ilişkiler ve çok daha fazlası cinsel sürtüşmeler dizide mevcut.

Dizi kapsamında suçsuz olan bir kadının nasıl bir suçluya dönüşebileceğini, hapishane hiyerarşisinde hayatta kalma mücadelesini, hapisten kaçma çabalarını ve çok daha fazlasını soluksuz izleyeceksiniz. Vis a Vis bu noktada hapishane ve erotizmi bir arada sunan nadir dizilerden. Çok sevildiğini de söyleyelim.

Evlilik, Aldatma, Kopan Bağlar ve Çok Daha Fazlası: Fedelta – IMDb: 6.4

Fedelta Erotik Diziler

Evli bir çiftin birbirlerinden uzaklaşmaları sonrasında değişen arzuları ve yaşam amaçları beraberinde evliliklerini de tehlikeye atmaya başlar. İlk önce erkeğin evliliğin arzularını karşılamadığını keşfetmesi ile başlayan dizide aldatmalar ve pişmanlıklar büyük oranda izleyiciyi kendine bağlıyor.

Çetrefilli bir ilişki ve evliliğini kurtarmaya çalışan bir aile düşünün. Her şey bir yana dursun bu dizide çıkmazlar hiç bitmiyor. 2022 yapımı ve hala süren bir dizidir.

Hukuk, Başarı, Evlilik ve Biten Tutkular: Dark Desire – IMDb: 6.5

Dark Desire Erotik Diziler

Bir avukat ve yargıcın ihanet dolu evliliğine tanık olun. Öyle ki bu yapımda monotonlaşan evliliğinin farkında olmayan kadının bir seyahat sırasında genç bir erkek ile yaşadığı cinsel fanteziler ve sonrasında evliliğini sorgulaması size ilginç gelebilir. Kadın basit bir kaçamak olarak görse de aslında yaşananlar evine döndüğünde çoktan dallanıp budaklanmıştır.

Aldatılmanın bir avukat ve yargıç arasında da yaşanabileceğini biliyoruz. Ancak bu sürecin ne kadar çetrefilli geçebileceğine dizide tanık olacaksınız.

İzlediğiniz İçin Suçluluk Duymanıza Neden Olabilecek Bir Yapım: The Affair – IMDb: 7.9

The Affair Erotik Diziler

Gizli gizli birbirleri ile takılan insanlar, cinayet, inançlar ve çok daha fazlası bu dizide. Diziyi her yerde izleyemeyebilirsiniz.

Amazon Prime üyeleri için izleme kolaylığı olduğunu söyleyelim. Türkiye’de çok popüler olmayan ancak gerçek anlamda izleyenlerin kendini kaptırdığı bir yapım. Cinsel içerik barındıran sahneler sizde suçluluk uyandırabilir.

Üniversite, Sevgililer ve İhanet. Bir Gençlik Dizisi ile Erotizmi Hissedin: Conversations with Friends – IMDb: 6.7

Conversations with Friends Erotik Diziler

Erotik diziler denildiğinde akla gelen ilk dizi tarzı olan gençlik ve aldatma, seks içeren yapımları bilirsiniz. Bu yapım da onlara benziyor ama içerik yönünden sanılan gibi sıkıcı değil. Çiftlerin birbirleri ile olan iletişimleri ve çift olan arkadaşların muhabbetlerini konu alan, sıkmayan bir seri.

Dizi çok okunan bir romandan uyarlanarak sinemaya aktarıldı. Dizide sürekli olarak sanat hakkında konuşulduğunu ve teorilerden bahsedildiğini de söyleyelim. Sadece seks değil günlük yaşamın da var olduğu bir dizi.

Kadınlar, Mahalle Kültürü ve Mecbur Kalınan Bazı İlişkiler: Desperate Housewives – IMDb: 7.6

Desperate Housewives Erotik Diziler

Erotizm her zaman mutluluk vermez. Kimi zaman zoraki cinsel ilişkiler ve benzeri durumlar midenizi bulandırabilir. Ev hanımlarının mahalle kültürü içinde kendilerince var olmaya çalıştıkları, cinsel arzularını ve yaşama isteklerini korumaya çalıştıkları onlarca sahne görebilirsiniz. Dizi final yapmasına karşın tam 8 yıl boyunca ekranlarda kalmayı da başardı.  

Erotik Dizi Denildiğinde Listeye Dahil Edilmese Haksızlık Olacak Bir Yapım: Gossip Girl – IMDb: 7.4

Gossip Girl Erotik Diziler

Bir kadının başka kadınlarla kurduğu ilişkiler, dedikodu ve kimsenin bilmediği başka sırların ortaya çıkışını izleyin. Tanık olacaklarınız erotizm ve ihanetin bir arada nasıl da reyting yaptığını herkese ispatladığı gibi size de ispatlayacak. Kadınlar arasındaki ilişkiler dikkatinizi çekiyorsa yapım tam size göre olabilir.

İskoçya, Lezbiyenlik ve Erotizm: Lip Servise – IMDb: 7.5

Lip Servise Erotik Diziler

İskoçya’da yaşayan lezbiyenlerin yaşamına daha yakından eğilmek isterseniz bu yapım tam size göre olabilir. Bir grup lezbiyenin günlük hayatlarını ekrana taşıyan yapımda aynı zamanda erotik sahneler de fazlasıyla tatmin edici. Kendinizi tutmakta güçlük çekebilirsiniz.

Yapımı izlemeye başlamadan önce lezbiyenlere olan tutumunuzu bir değerlendirin. Lezbiyenlerden tiksiniyorsanız izlememeniz tavsiye edilir. Kadınlar arasında dönebilecek ilişkiler sizi çok şaşırtacak.