Eşimin Instagram Keşfet

Eşimin Instagram keşfet hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Eşim Instagram’da kadınlara bakıyor ve keşfette sürekli kız çıkması işte detaylar.

Eşimin Instagram keşfet bölümünde alakasız içerikler çıkıyor.” diyenler için bu durumu araştırdık. Instagram kendine has bir algoritma kullanmaktadır. Keşfet bölümünde hesapların karşısına çıkan içerikler belirli bir analiz sonrasında seçilir.

Instagram hesabının keşfet bölümünde çıkan içerikler seçilirken kullanılan algoritma kişinin takip ettiği hesapların beğendikleri gönderiler, hesap sahibinin sürekli izlediği içerikler, yine hesap sahibinin tekrar tekrar incelediği içerikler vb. hususlar değerlendirilmektedir.

Instagram Öne Çıkanlar Kapak Me (Bebek, Kalp, Eğlence, Kahve, Family)

Eşim Instagram’da Kadınlara Bakıyor

Eşim Instagram’da Kadınlara Bakıyor!” Bu karara keşfet bölümünde çıkan kadın gönderilerinden ulaştıysanız iki kere düşünmelisiniz. Keşfet bölümünde sürekli izlenen videoların olduğu gibi hesap sahibinin arkadaşlarının beğendiği gönderiler de gösterilir.

Unutulmamalıdır ki Instagram Keşfet bölümünde alakasız olabilecek içerikler de çıkabilir. Instagram tarafından kurulan alaka her zaman sizin için anlam ifade etmeyebilir. Bu gibi durumlarda keşfet bölümünde çıkan gönderilerin ağırlıklı haline dikkat edin.

Keşfet bölümünde büyük oranda kadın içerikleri çıkıyorsa bu daha önce izlenmiş olan benzer videolara da işaret edebilir. Instagram keşfet bölümünde çıkan gönderiler Instagram algoritmaları tarafından şu şekilde seçilmektedir;

  • Daha önce izlenmiş olan içerikler değerlendirilerek,
  • Hesap sahibinin arkadaşlarının beğendikleri içerikler değerlendirilerek,
  • Daha önce beğenilmiş olan içerikler değerlendirilerek,
  • Instagram hesabına kaydedilen içerikler değerlendirilerek,
  • Hesap paylaşımları değerlendirilerek.

Instagram üzerinde keşfet bölümünde hesap sahibinin karşısına çıkarılan içerikler yukarıdaki değerlendirmeler sonucunda çıkarılmaktadır. 

Keşfette Sürekli Kız Çıkması

Keşfette Sürekli Kız Çıkması

Keşfette sürekli kız çıkması kişinin keşfet bölümünde dolaşırken uzun süre kız bulunan videolara bakmasından kaynaklı olabilir. Sürekli olmamakla birlikte keşfet bölümünde ara sıra kız videoları ortaya çıkıyorsa bu durumda hesap sahibinin arkadaşlarının beğendikleri gönderiler çıkıyor olabilir.

Keşfette sürekli kız çıkmasının asıl nedeni keşfet bölümünün hesap sahibinin ilgisini çekebilecek içerikler ile doldurulmaya çalışılmasıdır. Hesap sahibinin ilgisini çekmek için arkadaşlarının beğendikleri içerikler, kendisinin takip ettiği içerikler ya da videoları izlerken uzun süre takılı kaldığı videoların benzerleri karşısına çıkarılabilir.

Sevgilinin Instagram Keşfeti

Sevgilinin Instagram keşfeti aslında kendisinin neleri incelediğini anlamanın kolay yollarından biridir. Instagram benzeri platformlarda kişilerin ilgi alanlarına yönelik içerikler seçilerek keşfet bölümüne konulur.

Çıkan her gönderi ilgi alanından olmak zorunda olmamakla birlikte büyük oranda içeriklerin keşfet bölümünde karşınıza çıkma şekli uzun süre izlediğiniz diğer gönderilerin niteliklerine göre belirlenir. Bir örnek ile açıklamak gerekirse sürekli araç parçalarını araştıran ve bu konuyla ilgili sayfaları takip eden bir kişinin Instagram Keşfet bölümünde daha çok araçlar ile ilgili içerikleri görebilirsiniz.

Instagram Whatsapp Linki Ekleme

Instagram Story Soruları (TEST Soru Örnekleri)

Instagram Anket Soruları

Instagram Telefon Numarası Silme

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu