Eskiyi Getir Yeniyi Al 2022 – Telefon Kampanyaları

Eskiyi getir yeniyi al 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Eskiyi getir yeniyi al telefon 2022 işte detaylar.

Eskiyi getir yeniyi al 2022 yılında da eski eşyalarını satarak yenilerini daha uygun fiyata almak isteyenlerin takip ettiği bir kampanyadır. Eskiyi getir yeniyi al kampanyası eski telefonlar ya da mobilyaları elden çıkartıp yenileri ile değiştirmek için iyi bir fırsat olabilir.

Eski eşyaları satmak çoğu zaman insanlar için bir hayli zor olur. Özellikle mobilya benzeri eşyaların taşınması, nakliyatı gibi hususlar satışı daha da zorlaştırır. Eski eşyaları götürerek yeni eşyaları almak ise bazı dönemsel kampanyalar ile mümkün.

Eskiyi getir yeniyi götür ya da eskiyi getir yeniyi al isimleri ile bilinen bu kampanyalar ile koltuk, beyaz eşya, mobilya, telefon ve akıllı cihazlar gibi çeşitli ürünlerin yenilenmesi daha kolay hale gelmektedir. Yazımızın devamında eski telefonunuzu vererek yeni telefon alabileceğiniz, değiş tokuş yolu ile daha uygun fiyata alışveriş yapabileceğiniz yolları derledik.

Bim Telefon Fiyatları

Eskiyi Getir Yeniyi Al Telefon 2022

Eskiyi getir yeniyi al telefon 2022 kampanyaları arasında bulunmaktadır. Eski telefonunuzu, yeni telefon satın alırken satabilir ve telefonunuzdan elde ettiğiniz bakiyeyi yeni telefonunuz için kullanabilirsiniz.

Eski telefonunuzu vererek ve üzerine eksik kalan miktarı ödeyerek elde edebileceğiniz yeni telefon için bazı kampanyalar bulunmaktadır. Güncel eski telefonu getir yeniyi götür kampanyası olan firmalar;

 • Teknosa,
 • Vatan Bilgisayar,
 • Hepsi Burada,
 • Türk Telekom,
 • Vodafone,
 • Türkcell.
Eskiyi Getir Yeniyi Al Telefon
Eskiyi Getir Yeniyi Al Telefon

Teknosa mağazalarından eski telefonunuzu vererek yenisini almanız da mümkün. İlk adım olarak online olarak almak istediğiniz ürünün resmi sayfasını açıyorsunuz ve ardından sayfanın aşağısındaki eskiyi getir yeniyi götür kampanyasını seçiyorsunuz. Kampanya seçimi sonrasında eski cihazın bilgileri ve iletişim bilgilerinizi veriyorsunuz.

Teknosa’dan size gelecek olan pakette eski telefonunuzu göndermeniz için bir koruma kiti de gelecektir. Bu koruma kitine yerleştirdiğiniz eski telefonunuzu tekrar göndererek işlemi tamamlayın. Eski telefonunuzun maddi değeri hesabınıza değerlendirme sonrasında yatırılmaktadır.

Eskiyi getir yeniyi al kampanyası kapsamında eski telefonların kaç Türk lirasına satın alındığı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Bazı telefon marka ve modellerinin ikinci el alınış fiyatlarını derledik.

 • İphone 8 İkinci El: 2.500 TL
 • IPhone 7 İkinci El: 2.000 TL
 • Iphone 5 İkinci El: 800 TL
 • Samsung Galaxy C7 Pro İkinci El: 300 TL
 • Samsung Galaxy A5 İkinci El: 700 TL
 • Samsung Galaxy  Note 5 İkinci El: 1200 TL
 • Samsung Galaxy A20 İkinci El: 1500 TL

Telefonların ikinci el alış fiyatı telefonun dış kasasının durumuna, çalışma durumuna, ekran hasarı olup olmamasına gibi faktörlere göre belirlenmektedir.

Hepsiburada üzerinden yapacağınız eskiyi getir yeniyi götür alışverişlerinde önce cihazınızı sipariş ediyorsunuz. Siparişiniz geldikten sonra kampanya için mobil uygulamayı kullanabilir ya da müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisine cihaz bilgisini ve iletişim bilgilerini veriyorsunuz. Yönlendirme eşliğinde cihazı yolluyorsunuz. Onaylandığı an ödeme hesabınızda.

Eskiyi Getir Yeniyi Al

Projeksiyonlu Telefon Fiyatları

Telefon Hoparlörü Nasıl Temizlenir

Eski Telefondan Yeni Telefona Rehber Aktarma

Vodafone Tarifeye Ek Telefon

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu