Esra Erol izleyici yorumları ve Esra Erol’da programı kurgu mu, bilgilendiriyoruz. Esra Erol’un bugünkü programı ve Esra Erol yorumcularını birlikte inceleyelim.

Esra Erol izleyici yorumları, çözülmeye çalışılan davalar, programa konuk olan kişiler ve Esra Erol’un problemlere bakış açısı hakkında çeşitleniyor. Esra Erol programı yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana izleyici tarafından sevilerek izleniyor.

Esra Erol izleyicileri, programı en çok da farklı bir evlilik programı olması nedeni ile seviyorlar. Program sunucusu olan Esra Erol’un izleyicilere ve katılımcılara karşı olan sıcak tavrı, katılımcı olan kişilerin sorunlarını çözmeye yönelik yaklaşımları ile tanındığı biliniyor.

 Esra Erol’un programında klasik evlilik programlarından çok daha farklı bir evlilik programı göreceksiniz.

Esra Erol’un bugünkü konukları

Esra Erol'un bugünkü konukları

Esra Erol’un bugünkü konukları, hafta için her gün olduğu gibi ATV kanalında saat 16.20’de başlamaktadır. Hafta sonu yayınlanmayan program 2019 yılından bu yana aktif olarak reytingleri ile de gündeme gelmektedir.

Esra Erol’da bulunmak için başvuran katılımcılar arasından programın niteliğine uygun olan katılımcılar bir komisyon eşliğinde seçilmektedir. Başvurular değerlendirilirken Esra Erol tarafından yardım edilebilecek olan kişilere yönelik seçimler yapılmaktadır.

Esra Erol Tüp Bebek Yardımı

Esra Erol tüp bebek yardımı öncelikli olarak tüp bebek için başvuru yapılması ve kabul edilmesi halinde program dahilinde gerçekleştirilmektedir. Esra Erol’da programında yer alan bir bölüm de tüp bebek isteyen aileler için ayrılmaktadır.

Esra Erol’da tüp bebek yardımı almak için öncelikli olarak tüp bebek yapmak istediğinize dair başvuruda bulunmanız gerekiyor. Başvuru sonrasında Esra Erol’da programında aktif olarak bulunmayı kabul ederek tüp bebek yardımı alabilirsiniz.

Başvuru kabul edilmesi halinde katılımcılardan programa çıkmaları ve tüp bebek sürecinin program eşliğinde sürdürülmesi beklenmektedir. Esra Erol tüp bebek yardımı için başvuru yapabileceğiniz kanallar;

  • WhatsApp iletişim; 0545 746 25 25
  • Sabit Hat İletişim; 0212 975 25 25

Esra Erol tüp bebek yardımı için doğal yollarla çocuk sahibi olamıyor olmanız gerekir. Taşımanız gereken başka bir şart ise tüp bebek için gerekli maddi kaynağa sahip olmamanızdır. Böylece yardıma ihtiyaç duyan ve bebek sahibi olmak isteyen ailelere yönelik tüp bebek yardımı imkanlarından faydalanmak mümkün olmaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


Esra Erol’un bugünkü programı

Esra Erol’un bugünkü programı var mı? Evet. Esra Erol’da programı güncel olarak hafta içi her gün 16.20’de yayınlanmaktadır. Esra Erol’da programının geçtiğimiz yıllarda gelecek yıllarda olmayacağına dair bazı söylentilerle gündeme geldiği biliniyor.

Esra Erol’da programı 31 Ağustos 2015 tarihinden bu yana aktif olarak yayınlanmaktadır. Programın günümüzde de haftaiçi her gün canlı olarak yayınlandığı biliniyor.

6 Comments

  1. Sayın esra erol ailesince çok güzel programın vardı ama isu an nerde cahil insan var onları çıkarıyorsun kimin eli kimin cebinde belli değil allah rızası için bırak şu programı ciddi anlamda güzel şeyler yapın herkesin evinin edebi yok olmuş lütfen artık birak

  2. Yeşim Ceren on

    Esra programı yonetemiyor çok yanlışı var bazı aile içi şeyler yayinlanmamali bu işi ehli biri yönetmeli Esra ancak magazin programı yapabilir bu işin bir ciddiyeti vardir

  3. Miyde bulandırıcı bir program biz şimdiye kadar müge anliya tepki vermedik çünkü işini saygın bir şekilde yapıyor bu Esra Erol’un işi değil programı serap veya müge anlı gibi biri yapsın bu magazin haberleri gibi duruyor programın nasıl yürüdüğünü herkez biliyor programin bizim gözümüzde saygınlığı yok herkez kendi işini yapmali

  4. Esra Erol da hayatın gerçeklerini izliyoruz.Hulya Hanım çok bilgili cok hanımefendi. Esra Erol evlilik programini bitirdikten sonra kendisini çok iyi yetiştirmiş.konulara vakıf taraf tutmamasi insanlara psikolojik yaklaşmasını takdir ediyorum.

Leave A Reply